رفتن به مطلب

تبدیل Mybb به IPB

Abbas Ma

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان عزیز . نمیدونم مطلبم رو باید اینجا ارسال میکردم یا نه ، شرمنده .

بنده دو تا انجمن دارم ، یکی که اسمش توی امضام هست و دیگری که با انجمن ساز mybb ساخته شده ، از اونجایی که بنده از انجمنم راضی نیستم میخواستم که به IPB ارتقاش بدم و تنها چیزی که من نیاز دارم داخل انجمنم تنها یوزر و پسورد کاربران هست ، انجمنم 51 عضو داره و چند تا موضوع که من تنها کاربرانم رو نیاز دارم ، آیا راهی داره تا بدون دردسر به IPB نقل مکان کنم ؟ قبلا آموزش بک آپ گیری از دیتابیس آقای وحید نامینی عزیز رو دیدم ولی الان کل انجمن رو زیر و رو کردم و سرچ کردم و چیزی ندیدم ، میشه آموزشش رو هم برام قرار بدید ؟

دوستان اگر امکان داره راهنمایی کنید و اگر میدونید محل نادرستی هم موضوع ایجاد کردم به مکان درستش انتقالش بدید .

ممنون .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 43
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

یک پوشه توی روت سایتت بساز به اسم IPB توش IPB نصب کن. روی IPB مد IPS convert رو نصب کن. اصلاعات دیتابیس مای بی بی رو بهش بده خودش کانورت میکنه کاربران و یوزر ها و پسورد ها و همه چیو کلا!

دوست عزیز برای رفع این مشکل از قسمت Manage Languages   بخش Swap Member Language Choice If using...  روی  (Default Language) و هم  Switch to...    روی  (Default Language)   و بعد Swap Language Cho

توی هاست ( cpanel ) روی Backup Wizard کلیک کنید که می تونید بک آپ بگیرید   + از دیتابیس هم می تونی phpmyadmin رو انتخاب کنی و بعد از انتخاب دیتابیس، از سربرگ ها گزینه export  رو انتخاب کنی که بعد ا

تصاویر ارسال شده

یک پوشه توی روت سایتت بساز به اسم IPB

توش IPB نصب کن.

روی IPB مد IPS convert رو نصب کن.

اصلاعات دیتابیس مای بی بی رو بهش بده خودش کانورت میکنه کاربران و یوزر ها و پسورد ها و همه چیو کلا!

• پسند 3
لینک ارسال

ممنون عزیز ، مسئله اینه که نمیدونم چطوری از دیتابیسم بک آپ بگیرم همش میترسم خراب بشه و همه کاربرام بپرن ، همه رو به زور ثبت نام کردم .

راهنماش هست ؟ من فقط کاربرام برام مهم هستن ، آموزش بک آپ گیریش رو میشه بدید ؟ میشه فقط کاربران رو کانورت کرد ؟ بقیه تاپیک ها رو خودم میزنم فقط بک آپ گیری و کاربرام مهمن برام .

لینک ارسال

توی هاست ( cpanel ) روی Backup Wizard کلیک کنید که می تونید بک آپ بگیرید

+

از دیتابیس هم می تونی phpmyadmin رو انتخاب کنی و بعد از انتخاب دیتابیس، از سربرگ ها گزینه export  رو انتخاب کنی که بعد از انتخاب کردن کل جدول ها و نوع خروجی (sql) بک آپ بگیرید

ویرایش شده توسط bahram-divar
  • پسند 1
لینک ارسال

كانورت روي ديتابيس مبدا تاثيري نمي ذاره! فقط محتوياتش رو كانورت مي كنه مي ريزه تو ديتابيس مقصد!

• پسند 1
لینک ارسال

خب آخه من دیتابیس قبلی رو باید برای جدیده قرار بدم ، مطمئنا خراب میشه اگر بد پیش بره

لینک ارسال

نه دوست عزيز

شما يه ديتابيس جديد ميسازي!

اون قبلي دست نمي خوره بهش!

• پسند 1
لینک ارسال

من روی قبلی ساختم الان هم توی اصلا قسمتی به نام other apps نمیبینم . اصلا به طور کامل رفته .

لینک ارسال

من نمي دونم شما چي كار كرديد! ولي بايد يك IPB در جايي غير از انجمن ماي بي بي تون نصب كنيد! ديتابيس ها هم بايد جدا باشه!

بعد اپليكيشن ipsconvertor رو مثل مد هاي معمولي نصب مي كنيد رو IPB و اطلاعات ديتابيس ماي بي بي رو وارد مي كنيد اون هم كانورت مي كنه!!!

• پسند 1
لینک ارسال

والا نمیدونم آخه زده بود که باید دیتا بیس یکی باشه ، شما میگید که باید جدا باشه ، توی نصب مشکلی نداشت فقط الان توی کنترل پنل ادمین اصلا نیستش اون قسمتی که بهتون گفتم .

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...