رفتن به مطلب

مشکل در convert attachmets kunena

mathematicap

ارسال‌های توصیه شده

سلام

بسیار ممنونم از مدیران سایت به خاطر پشتیبانی IPB پارسی.یک سوال داشتم و آن اينکه من تمامی مراحل را به راحتی انجام دادم در convert کردن kunena به IPB اما ،دو مشکل اینکه هرچه قدر مسیر attachments رو می زدم پیغام می داد که نمی تواند فایل را پیدا کنید ،حالا سوالم این هست که من تمامی Attachments های کیوننا را export  کردم آیا راهی هست که به صورت manually  این کار را انجام دهم ،اگر نه راه حل چیست ،چون آدرس رو مطمئن هستم که درست هست  و طبق الگوی خودش هم وارد کردم و حتی آن مسیر را از پنل هاست ویندوز چندین بار رفتم ،راستی کیوننا من 3.0.5 هست که مجبور شدم در convert نسخه 2 را انتخاب کنم،البته خودم در IPB یک Attachment  گذاشتم که ببینم با چه نامی ذخیره می کنه ولی الگویی پیدا نگردم فکر کنم طبق پست و روز و ماه نام فایل را ذخیره می کنه. سوال دوم اینکه بعضی کاربران جوملا 2.5.19 من در کیوننا نام کاربری پارسی ساخته اند ،اما نمی توانند با آن لاگین کنند ،آیا این هم راه حلی دارد

ممنونم که با من بودید 

منتظر شما هستم

خدانگهدار

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

آدرس رو به چه طریقی وارد می کنید ؟ باید به صورت کامل وارد کنید .

در مورد کاربران هم آیا دیتابیس شما utf8 هست؟

لینک ارسال

با سلام :)

آدرس رو به چه طریقی وارد می کنید ؟ باید به صورت کامل وارد کنید .

در مورد کاربران هم آیا دیتابیس شما utf8 هست؟

بله ،آدرس رو طبق نمونه ای که خودش موقع انتقال نشون می ده وارد می کنم یعنی مثلا E:/hosting/yyy/xxxx.ir/wwwroot/  و خودش چون kunena رو انتخاب کردیم media/kunena/attachments رو در آخر آدرس قرار می ده در error  که نشون می ده آدرس درسته و حتی فولدرهایی هم که می گه نمی تونم پیدا کنم رو درست نشون می ده که می گه مثلا در آدرسی که وارد کردید فولدر فلان  و فایل فلان رو نمی تونم پیدا کنم که آدرسی فولدر و نام فایل رو با اینکه درست نشون می ده نمی تونه بخونه،دسترسی ها رو هم نگاه  کردم درست بود .

بله utf-8 هست

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

تنها راهی که می تونم توصیه کنم بهتون اینه که از این روند فیلم بگیرید و در بخش bugtracker سایت IPS اعلام کنید. اگر باگ باشه رفع خواهد شد.

IPS Bug Tracker

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...