رفتن به مطلب

هک پیشرفته آخرین آمار انجمن (نسخه عربی)

Mohammad Mz

ارسال‌های توصیه شده

خب برو توی پشتیبانی عربیش تا راهنماییت کنن یکم ، فکر کنم اونا راحت تر بتونن کمکت کنن چونکه اینجا انجمن پشتیبانی فارسی هستش عزیز .

البته فکر نکنم فرقی بکنه برای ما چونکه هر دوزبان راست چین هستن.

شما چجوری رفتین تو تنظیمات و فارسی اش کردین؟؟

فاسل ها رو پوشه اسناپ شوت گذاشتم اما تغییری ایجاد نشد

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 40
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام: چیزی که آی بی پی فارسی کم داره هک پیشرفته آخرین آمار انجمنه. من تو آی پی بی سیتی این رو پیدا کردم اما عربیه ممنون میشم اگه در خدمت بقیه قرار بگیر البته با فارسی ساز... اسم هوک top x stats ورژ

تو look and feel بخش manage language برید کنار زبان فارسی که اسلایدر هست بزنید translate in admincp رو انتخاب کنید.

یه ادرس یا شات بذارید از مشکل

تصاویر ارسال شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

برای فارسی سازیش که به بخش زبانها مراجعه کنید تو پنل ادمین و تر جمه کنید.چند مورد هم تو خود تنظیماتشه.

برای راستچین هم شما بیت های این مد رو پیدا کنید در صفحه ی ویرایش پوسته و  باز کنید و سپس این رو پیدا :

align="left"

و left رو تغییر بدید به right

چندین مورد مثل همین هست  .

تصاویر رو هم که نشون میده و مشکلی نداره در انجمنتون

• پسند 1
لینک ارسال

من مشکلم اینه که اخرین پست ها رو نشون نمیده همین وگرنه ازش استفاده میکردم چونکه عالیه .

---------------------

دوست من فایل xml رو باز کردم و کلمات عربی رو به فارسی ترجمه کردم همین . :)

• پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

تنظیماتشو درست انجام دادید؟ به عکس از صفحهی تنظیماتش اینجا اتچ کنید

• پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

اونیکه نشون نمیده چیزی به خاطر اینه که تو exclude forums from latest post شما همه ی انجمن ها رو انتخاب کردذی و نشون نمیده بخش هایی که تو اون قسمت انتخاب کنی تو اخرین ارسالها نشون داده نمیشند.درم ورد دیتابیس ارور هم من این هوک روئ نصب کردم با این ارور مواجه نشد.البته اگر اشتباه نکنم یکی ازون قسمت ها ی اماری مشکل داره و باعث میشه ارور دیتابیس بده.شما سکشن ها رو عوض کنید و چیزای دیگه بذارید و تست کنید.

• پسند 1
لینک ارسال

با سلام

هوک خیلی خوبی هست اما مشکلش اینه که اسم آخرین ارسالهای انجمنهای خصوصی رو برا همه نشون میده، آیا میشه این مشکل رو حل کرد، یعنی اینکه پستها رو بنا به دسترسی که شخص داره نمایش بده

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

هوک خیلی خوبی هست اما مشکلش اینه که اسم آخرین ارسالهای انجمنهای خصوصی رو برا همه نشون میده، آیا میشه این مشکل رو حل کرد، یعنی اینکه پستها رو بنا به دسترسی که شخص داره نمایش بده

تا اونجایی که دیده می شه اون بخش از سطح دسترسی های خود سیستم پیروی نمی کنه چون این مد خیلی ویرایش شده تا درست کار کنه!!!

• پسند 2
لینک ارسال

کسی میتونه نسخه 3.4.4 رو تو انجمن بزاره؟؟

تو لینک زیر وجود داره

http://invision-virus.com/forum/index.php/files/file/244-en34-top-x-stats-v344/

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...