رفتن به مطلب

هک پیشرفته آخرین آمار انجمن (نسخه عربی)

Mohammad Mz

ارسال‌های توصیه شده

سلام:

چیزی که آی بی پی فارسی کم داره هک پیشرفته آخرین آمار انجمنه.

من تو آی پی بی سیتی این رو پیدا کردم اما عربیه ممنون میشم اگه در خدمت بقیه قرار بگیر البته با فارسی ساز...

اسم هوک top x stats ورژن 1.0.7 است.

EN32 Top X Stats v1.0.7.zip

post-2032-0-00746000-1399019962_thumb.pn

لینک منبع فایل: http://www.ipbcity.net/forums/topic/6446-%D9%87%D8%A7%D9%83-top-x-stats-v107/

• پسند 3
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 40
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام: چیزی که آی بی پی فارسی کم داره هک پیشرفته آخرین آمار انجمنه. من تو آی پی بی سیتی این رو پیدا کردم اما عربیه ممنون میشم اگه در خدمت بقیه قرار بگیر البته با فارسی ساز... اسم هوک top x stats ورژ

تو look and feel بخش manage language برید کنار زبان فارسی که اسلایدر هست بزنید translate in admincp رو انتخاب کنید.

یه ادرس یا شات بذارید از مشکل

تصاویر ارسال شده

من این رو فارسی کردم ولی بد نشونش میده باید چکارش کنم ؟ از هر کدوم دو تا نشون میده و عکس ها رو لود نمیکنه و کلا استایل جالبی نداره . :give_rose:  ممنون میشم راهنمایی کنید .

• پسند 1
لینک ارسال

من این رو فارسی کردم ولی بد نشونش میده باید چکارش کنم ؟ از هر کدوم دو تا نشون میده و عکس ها رو لود نمیکنه و کلا استایل جالبی نداره . :give_rose:  ممنون میشم راهنمایی کنید .

منم این مشکل رو دارم ، منتظر بودم کسی راه حلی ارائه بده. :sad1:

البته وقتی قالب دیفالب آی پی بی انتخاب میکنید درست نشون میده!!

گمونم فایل ها فقط تو قالب آی پی بی آپلود شده و تو قالب پیش فرض نرفته!!!!! میتونی اینو برطرف کنید؟؟

اگه درست شد راه حلش رو اینجا بزارید :i_am_so_happy: .

• پسند 1
لینک ارسال

یه ادرس یا شات بذارید از مشکل

پوشه topxstats_icons حتما به پوشه تصاویر قالب خودتون کپی کنید ، در حالت پیش فرض در پوشه قالب پیش فرض IPB کپی می شود.

• پسند 2
لینک ارسال

مشکل حل شد .

مسیر پوشه رو ببینید .

\public\style_images\snapshot\topxstats_icons

snapshot اسم پوسته ی منه ، باید پوشه topxstats_icons رو توی پوشه ی همه ی پوسته هایی که دارید قرارش بدید تا راحت عکس ها لود بشه .

post-2717-0-84021800-1399028041_thumb.jp

• پسند 1
لینک ارسال

مشکل حل شد .

مسیر پوشه رو ببینید .

\public\style_images\snapshot\topxstats_icons

snapshot اسم پوسته ی منه ، باید پوشه topxstats_icons رو توی پوشه ی همه ی پوسته هایی که دارید قرارش بدید تا راحت عکس ها لود بشه .

attachicon.gif05-02-2014 03-23-10 ب-ظ.jpg

ممنون دوست عزیز. :wink1:

بد نیست نسخه ی فارسیش رو اینجا آپ کنی تا بقیه اگه خواستن تو انجمنشون بزارن :bye:

• پسند 1
لینک ارسال

البته هنوز هم مشکل داره و اون قسمت آخریش یعنی اخرین پست ها ثابت مونده و نمیدونم چه مشکلی داره کسی راهنمایی میکنه ؟

لینک ارسال

ممنون دوست عزیز. :wink1:

بد نیست نسخه ی فارسیش رو اینجا آپ کنی تا بقیه اگه خواستن تو انجمنشون بزارن :bye:

نیازی نیست.

چون ورژنی که شما گذاشتید نسخه ی 1.0.7 هست ولی تو انجمن فارسی شده و فیکس شده  1.0.8 هست.

http://ipsfarsi.com/files/file/704-en33-top-x-stats-fixed-version/

• پسند 2
لینک ارسال

من بار اولم هست که فارسی سازی میکنم و نمیتونم فایلم رو بدون تایید مدیریت و دوستان با تجربه قرارش بدم به خاطر اینکه ممکنه مشکلی داخلش به وجود اومده باشه با توجه به فارسی سازی بنده و برای انجمن شما و دیگران هم مشکل به وجود بیاد عزیزم .

• پسند 1
لینک ارسال

من قبل اینکه ترجمش کنم گشتم چیزی ندیدم .

اگر امکان داره لینک تاپیکش رو قرار بدید چونکه پیداش نمیکنم .

ممنون .

-----------------------

اینی که شما قرارش دادی مال ورژن 3.3 هستش و دو تا فایل داره باید کدومش رو ما نصب کنیم ؟ ورژن 3.3 هستش داغون نکنه انجمنم رو .

ویرایش شده توسط Fox
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...