رفتن به مطلب

مشکل در باز کردن پستها

kian978

ارسال‌های توصیه شده

سلام

اساتید لطفا کمک کنند وقتی به عنوان کاربر مهمان روی پستها کلیک میکنم مشکلی نداره و پیغام عدم دسترسی که براش تعیین کردم و میده

اما وقتی به عنوان کاربر یا ادمین روی پست کلیک میکنم پیغام ارور زیر و نشون میده :

turk-gsm.com Driver Error
There appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

You can try to refresh the page by clicking here

Return to the index

ویرایش شده توسط kian978
  • پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

لطفا با اندازه کوچیکتری متن تون رو درج کنید.

داخل پوشه cache فایلی با نام sql_error_latest.cgi هست. محتویات اون رو اینجا بگذارید.

لینک ارسال

لطفا با اندازه کوچیکتری متن تون رو درج کنید.

Date: Tue, 22 Apr 2014 19:49:18 +0000
 Error: 1146 - Table 'wsijtwuj_1hamrah2.core_tags' doesn't exist
 IP Address: 94.183.95.45 - /topic/14-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D9%88%DA%A9%DB%8C%D8%A7-nokia-n97-rm-505-rm-507/
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 mySQL query error: SELECT tg.* ,t.*, t.approved, t.title as topic_title, t.posts as topic_posts, t.last_post as topic_last_post,m.*,p.*,xxx.* FROM core_tags tg  LEFT JOIN topics t ON (t.tid=tg.tag_meta_id) LEFT JOIN members m ON (last_poster_id=m.member_id) LEFT JOIN profile_portal p ON (p.pp_member_id=m.member_id) LEFT JOIN core_tags_cache xxx ON (xxx.tag_cache_key=MD5(CONCAT('forums',';','topics',';',t.tid))) WHERE tg.tag_meta_app='forums' AND tg.tag_meta_area='topics' AND tg.tag_meta_id !=14 AND tg.tag_text IN ('شماتیک نوکیا','rm-505','rm-507','n97','nokia') AND tg.tag_aai_lookup IN (SELECT tag_perm_aai_lookup FROM core_tags_perms WHERE ( ( FIND_IN_SET(4,tag_perm_text) ) OR ( tag_perm_text='*' ) ) AND tag_perm_visible=1 ) ORDER BY tg.tag_meta_id desc
 .--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
 | File                                                                       | Function                                                                      | Line No.          |
 |----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------|
 | admin/sources/classes/tags/abstract.php                                    | [classes_tags_search_sql].run                                                 | 868               |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
 | admin/applications/forums/extensions/tags/topics.php                       | [classes_tag_abstract].search                                                 | 265               |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
 | admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php                 | [tags_forums_topics].search                                                   | 1263              |
 | admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php                 | [public_forums_forums_topics]._getSameTaggedData                              | 303               |
 | admin/sources/base/ipsController.php                                       | [public_forums_forums_topics].doExecute                                       | 306               |
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

یکی از مهم ترین جداول انجمن شما پاک شده !!

از پشتیبان هاست خودتون بخواید که بکاپ چند روز پیش دیتابیس تون رو بهتون بدن و جدول core_tags رو ایمپورت کنید.

• پسند 1
لینک ارسال

از پشتیبان هاست خودتون بخواید که بکاپ چند روز پیش دیتابیس تون رو بهتون بدن و جدول core_tags رو ایمپورت کنید.

هاست میگه ما فقط میتونیم کل هاستو براتون با هزینه 15 هزارتومان برگردونیم

ضمنا اینم بگم که من با اکثر پستها قدیمی این مشکلو دارم به غیر از یک پست و از وقتی که این مشکل پیش اومده همه پستهای جدیدم باز میشن به جز قدیمیا ...

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

به هر دلیلی که معلوم نیست اون جدول وجود نداره.

تست کنید ببینید اگر این جدول رو از یک انجمن تازه نصب شده ایمپورت کنید مشکل حل می شه یا خیر. اگر نشد نیاز به بکاپ هست.

لینک ارسال

آقای نامنی عزیز ممنون از راهنماییتون بنده یک IPB جدید نصب کردم تا بتونم جدولی که شما گفتید و در هاست آپلودش کنم اما متاسفانه فایلی که شما گفتید و پیداش نمیکنم لطفا راهنمایی کنید که این جدول کجاست ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

آقای نامنی عزیز ممنون از راهنماییتون بنده یک IPB جدید نصب کردم تا بتونم جدولی که شما گفتید و در هاست آپلودش کنم اما متاسفانه فایلی که شما گفتید و پیداش نمیکنم لطفا راهنمایی کنید که این جدول کجاست ؟

توی دیتابیس هست این جدول

لینک ارسال

توی دیتابیس هست این جدول

آقای نامنی شرمندم ببخشیدتوروخدا دیتابیس پرفایل چطوری از بین این همه فایل پیداش کنم ؟

سرچشم کردم چیزی پیدا نشد . خواهشن آدرس دقیقش و بهم بدید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

وارد phpmyadmin بشید دیتابیس خودتون رو انتخاب کنید. سپس روی اسم اون جدول کلیک کنید و روی Export بزنید . در صفحه بعدی روی GO و فایل رو دانلود کنید.

حالا وارد phpmyadmin هاست تون بشید. دیتابیس خودتون رو انتخاب کنید و روی Import کلیک کنید و فایلی رو که دانلود کردید وارد کنید.

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...