رفتن به مطلب

انتقاد سازنده ی 92 و پیشنهاد سازنده ی 93

سحر شیرازی

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

از استادمون آقا وحید نامنی یه انتقادی داریم. آقا وحید چرا به کاربراتون عیدی ندادین و یه قالب اختصاصی خوشگل طراحی نکردین؟

قالب طراحی و تقریبا آماده شده.فقط یه سری ریزه کاری ها و مونده که باید تست بشه.

• پسند 3
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

اين قدر تم قشنگه يه apple touch icon هم بذاريد براي انجمن! اقاي نامني شما كه وبلاگتون ايكون داره يكي هم براي اينجا بذاريد :D

ممنون :x

• پسند 2
لینک ارسال

اقا يه پيشنهاد ديگه هم بديم...

يه فروشگاه راه اندازي كنين! براي فروش اجناس كاربران! البت نه دمپايي و دامين و هاست و ... چيزهايي مثل قالب و هوك و مد و اسكريپت و از اين قبيل!

قالب و هوك ايراني واقعا تعدادش خيلي كمه! شايد اينجوري باعث بشه برنامه نويس ها روحيه بگيرن براي ساخت قالب و هوك! الان سيستم هايي مثل ويبولتين و وردپرس روزي ١٠ تا پلاگين و قالب ايراني براشون نوشته ميشه! دليل استفاده شدن بيش از حدشون توسط ايراني ها هم بايد همين باشه! تا الان زياد كسي رغبت نشون نداده براي ساخت چيزي براي IPB ! بعد اگه كسي دو تا پلاگين و قالب بسازه ببينه بقيه خوششون اومده حتما يه دو سه تا هم مجاني مي زنه كنارشون! نظرتون چيه؟

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

تمام پیشنهادات و انتقادات مطالعه شد و سعی گروه هست انشالله بهترین تغییرات رو در راستای بهبود کیفیت و پیشرفت اینجا انجام بده.

فقط دو نکته لازم به ذکر می بینم و بعد از اون این تاپیک قفل می شه.

پیشنهاد: تذکرات عمومی را بخصوص در صفحه اول انجمن ها محدودتر کنید... نمای زیبایی نداره

من اعصاب خودم رو ترجیح می دم به زیبایی ، چون بنده هم به عنوان یک انسان یه آستانه تحملی دارم. آخه چقدر من و بقیه مدیران تحمل کنیم!!! با اون همه نوشته باز هم پشیزی برای اون نوشته ها قایل نیستن حالا احترام متقابل و شعور هم به کنار که من هزار بار گفتم توی پیغام خصوصی سوال جواب نمی دم ، توی امضام هم هست باز هم می بینیم که بعضیا سواد خوندن دارن ولی شعور عمل کردن ندارن. این نوشته اونجا می مونه تا حجت تمام شده باشه.

قالب و هوك ايراني واقعا تعدادش خيلي كمه! شايد اينجوري باعث بشه برنامه نويس ها روحيه بگيرن براي ساخت قالب و هوك! الان سيستم هايي مثل ويبولتين و وردپرس روزي ١٠ تا پلاگين و قالب ايراني براشون نوشته ميشه! دليل استفاده شدن بيش از حدشون توسط ايراني ها هم بايد همين باشه!

برنامه نویس ایرانی برای وردپرس که انگشت شمار هست برای VB که بزور به انگشت های یک دست برسه !!! فقط تولیدی قالب ها مون خوبه.

ولی همه این موارد رو مد نظر داریم.

سال خوبی رو آرزومندم برای همه شما عزیزان.

• پسند 5
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...