رفتن به مطلب

انتقاد سازنده ی 92 و پیشنهاد سازنده ی 93

سحر شیرازی

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

پیشاپیش سال نو همه ی دوستان مبارک باشه ( هرچند به تبریک پیشاپیش اعتقادی ندارم-آخه تا مناسبتی نرسیه تبریک نداره ولی خوب دیگه...) و سال پربرکتی برای همه ی دوستان باشه.

هدف از این تاپیک جمع آوری نظرات سازنده ی دوستان برای بهبود وضعیت انجمن در سال آینده هست. از این رو هرکدوم از دوستان یک انتقاد از انجمن در سال 92 کنن و یه پیشنهاد سازنده برای آینده ی انجمن مطرح کنن.

امیدواریم در سال آینده مثل گذشته و بهتر بتونیم به رشد آی پی بی فارسی کمک کنیم.

++ لطفا انتقاد از شخص خاصی نکنید. انتقاد به صورت کلی و از همه ی انجمن باشه. 

بی انصافی هم نکنید  :D

البته این نکته رو بگم بعضی از پیشنهاد های احتمالی دوستان  در حال انجام هست و در زمان مناسب رونمایی میشه. این موارد رو در آخر مطرح می کنیم....بعد از اتمام نظرات دوستان

• پسند 5
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه بخش برای اسکریپت های دیگه هم بزنید مثل اپلودر ها و cms های دیگه و انجمن ساز های دیگه.

و تو تاپاتاک tapatak ثبت کنید خواهشا

قالب رو عوض کنید

انجمن یواش یواش به سمت طراحی قالب هم پیش بره فقط ترجمه نباشه. ( اگه عملی بشه قول میدم IPB خیلی پرطرفدار تر میشه )

همینا دیگه :D

ممنون

• پسند 3
لینک ارسال

با تشکر

من هم نوروز رو پیشاپیش تبریک می‌گم. امیدوارم همگی سالی رو شروع کنند که بهتر از سالی باشه که به پایان می‌رسونند.

من انتقادی ندارم ولی پیشنهاد زیاد دارم. :D

آموزش ساخت هوک تکمیل بشه :D / اموزش ساخت اپلیکیشن / آموزش ساخت درگاه پرداخت. (همشون هم با مثال باشن :D)

به نظرم زحمت تدوین این اموزش‌ها زیاد و در عین حال ارزشمند هست.

• پسند 3
لینک ارسال

سال نو شما هم مبارک :) همیشه شاد و پیروز باشید انشالا...

خوب به جز اعضای رسمی تیم مدیریت ... خیلی از دیگر اعضای انجمن هم فعالیت های خیلی مثبتی داشتن ... که گاها در سطح کار مدیران انجمن هستن ... به نظر من وظیفه مدیران استفاده از این پتانسیل هاست !

• پسند 3
لینک ارسال

یه قسمت هم بزنید برای درخواست گرافیکی. مثل هدر و لوگو و بنرو تغییر psd و ...

حتما کسایی هستند اینجا که کارهای گرافیکیشون خوبه ;)

ویرایش شده توسط Pois0nous
  • پسند 1
لینک ارسال

به نظر بنده در حال حاظر یکی از آپشن هایی که نیازمند IPBFarsi هستش یه سرویس آپلودر اسکریپت ای پی بی هست

یچیزی تو این مایه ها http://transfer.phpnuke.ir/ (نرید ریپ بزنین! :D )

تالار نیاز مند مدیران بیشتری هستش

برای سرویس های ست تالار با اسکریپت های دیگه یه فکری بکنین حالا ببای همه سیستم های مختلف که شناخته شدند نیوک وردپرس جوملا دیتالایف

اگر ممکنه ست هایی که ایجاد یا تهیه میشه بصورت session باشه و پل ایجاد بشه اینطور بهتره

انجمنی تحت گرافیک هم بد نیست راه بیافته تالار رو از یکنواختی مطمئنا در میاره

اگر ممکن هستش یه آموزش کاملا جامع و کاربردی از طراحی از پایه قالب ای پی بی بزارین تا کسانی که کدنویسی بلد هستن بتونن قالب طراحی بکنن

• پسند 3
لینک ارسال

سلام

آستانه تحمل مدیران بالاتر رود ! همیشه تمام جملات را آن گونه که هستند ببینند، نه آنگونه که شخصاً برداشت می کنند !

پیشنهاد: تذکرات عمومی را بخصوص در صفحه اول انجمن ها محدودتر کنید... نمای زیبایی نداره .. اون بالا اومده: در صورت تخطی تحت هر دلیلی دسترسی شما به این قسمت برداشته خواهد شد

دوباره زیرش: در صورت رعایت نکردن قوانین به مشکلاتتان رسیدگی نخواهد شد 

البته این نظر شخصیمه فقط .. ممکنه از نظر شما زیبا باشه ..

----------

مورد آخراین که:

در برخی تاپیک ها به علت این که بحث ها خارج از تاپیک رفته، تاپیک قفل میشه .. حالا انتقاد من اینه که: اگر بحث تاپیکی خارج از محدوده شده، خود مدیران هم باید قبل از ارسال نظر، اون رو قفل کنند .. نه این که نظرشون رو ارسال کنن .. بعدا قفل بزنن .. قانون برای همه یکسانه ..

----------

موفق باشید .. سال خوبی داشته باشید

ویرایش شده توسط ساقی
  • پسند 1
لینک ارسال

درود

انتقادی ندارم تا جایی که دیدم مدیران با حوصله جواب کاربرا رو دادن 

ولی پیشنهاد دارم اولیش ایجاد یه پرتال برای انجام کارهایی مث طراحی قالب و انتقال انجمن از سایر انجمن ها و ست کردن ( با پرداخت هزینه از طرف کاربر )

سعی کنید قسمت مدیریت رو فارسی کنید با یه گروه همکاری کنید و قسمت مدیریت رو فارسی کنید ( برای خیلی از کاربرای تازه وارد نبود پنل فارسی خیلی آزار دهنده هستش )

آموزش های تصویری تا اونجایی که میشه آموزشا به صورت تصویری باشه که خیلی می تونه مفید واقع بشه

ممنون + تبریک سال نو  @};- 

• پسند 3
لینک ارسال

از استادمون آقا وحید نامنی یه انتقادی داریم. آقا وحید چرا به کاربراتون عیدی ندادین و یه قالب اختصاصی خوشگل طراحی نکردین؟

• پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...