رفتن به مطلب

آموزش : فیکس کردن مشکلات بخش کامنت گذاری

MReza

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

در برخی قالب‌ها (بهتر هست بگویم بیشتر قالب‌ها) بخش کامنت گذاری یک سری مشکل ظاهری و یک مشکل فنی دارد.

کامنت‌ گذاری، در مدهای زیادی مثل گالری / بخش دریافت / وبلاگ / کانتنت و ... وجود دارند.

مشکل ظاهری مربوط به باکس ادیتور کامنت هست که گاهی کوچک‌تر از حد متعارف هست. علاوه بر اون، خود قسمت کامنت‌ها، یعنی کامنت‌هایی که نوشته شدند هم همین مشکل عدم تناسب رو دارند. مثل حالت زیر.

عدم تناسب باکس ادیتور

post-1909-0-09972700-1393698546.jpg

و عدم تناسب خود کامنت‌ها با باکس پشت سر خودشون / همچنین در این تصویر مشاهده می‌کنید که کلمه اگر بلند باشد نمی‌شگند و از کادر خارج می‌شود.

post-1909-0-19468700-1393698898.jpg

-------------------------------------

برای رفع مشکل عدم تناسب ادیتور از روش پایین استفاده نمایید.

در ACP وارد بخش تملیت قالب مورد نظر خود شده و از زبانه Global Comments Templates این بیت را پیدا کنید:

CommentList

حالا این قسمت را پیدا:

<div id='commentReply' class='ipsComment_comment'>

و بدین صورت تغییر دهید:

<div id='commentReply' class='ipsComment_commentx'>

حال وارد قسمت CSS شده و استایل را باز کنید و در انتها، کد زیر را اضافه کنید.

.ipsComment_commentx {
margin-right: 65px;
margin-left: 0px;
}

-------------------------------------

برای رفع مشکل عدم تناسب خود کامنت‌ها با باکس پشت خودشان و خارج شدن متن از کادر از روش زیر استفاده کنید.

ابتدا .ipsComment_comment را از استایل قالب پیدا کرده و کد margin-left: 190px !important; را از آن حذف کنید.

سپس کد word-wrap: break-word; را به قسمت .comment_content موجود در css استایل و همچنین IPB.rtl اضافه کنید.

post-1909-0-90177600-1393699529.jpg

با تشکر از آقا که وقت گذاشتن و کدها و راه حل ها رو به من گفتند منتهی به خاطر مشغولیاتی که داشتن، خودم دست به کار شدم و صرفن آموزش رو جمع‌اوری کردم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...