رفتن به مطلب

سوال در مورد بخش مجبوبیت

ارسال‌های توصیه شده

سلام به دوستان

رفقا من یه سوال دارم در مورد محبوبیت کاربران سایت

میخوام  مثلا کاربر جریمه شده از محبوبیتش کم کنم محبوبیت منظورم همون تعداد مثبتی که دریاف کرده یا همون امتیازش 

یا میخوام بهش محبوبیت اضافه کنم از کجا باید این کار رو بکنم؟

بعد میخوام این رو به بخش تنظیمات ناظرا بزارم که ناظرا بتونن محبوبیت کاربرا سایت رو کم و زیاد بکنن

ممنون میشم راهنمایی کنین 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من میتونم محبوبیت کاربرامو کم و زیاد کنم ولی ناظرا نمیتونن 

ناظرا چطوری باید کم و زیاد بکنن؟

لینک ارسال

داداشی هر زمانی که مدیرها تایپیک رو ببینند زود جوابتون رو میدن اسپم ندین فدات شم. گروه پشتیبانی این سایت واقعا عالی هستش و سریع و السیر جواب کاربرها رو میده حالا شاید حواسشون نبود جوابتون رو ندادن ولی زود جوابتون رو میدن.

فدااا

• پسند 1
لینک ارسال

برای این کار ..یه راه هست که مد هست که بخشی از پنل ادمین رو در قسمت پنل مدیران اضافه میکنه..و مدیران میتونند ارسال و امتیاز و کم و زیاد همچنین گروه کاربری و تغییر و چند نکته مدیریتی دیگه رو کاربرا انجام بدن..نکته اینکه اون مد هم مدیرانی میتونند همچین کاری کنند که گزینه ادمین سی پی براشون فعال باشه...که اگه تو مدها جستجو کنی پیداش میکنی اسمش دقیقا یادم نیست

نکته دوم اینکه شما میتونید دسترسی به مدیران ادمین سی پی بدی و از قسمتManage Admin Restrictions اون گروه یا کاربرو محدود کنی که وقتی وارد پنل ادمین شد..کارای زیادی نتونه بکنه..و فقط ویراش کاربری ..انجام بده..حتی میتونی حذف و ارتقا کاربر ازش بگیری ..یا کلا بخش سیستم و قالب و غیره براش نمایش داده نشه..

• پسند 3
لینک ارسال

به نظر من بهتره از سیستم امتیازات پیشرفته تری نسبت به سیستم امتیاز دهی پیشفرض آی پی بی استفاده کنید ،مثلا از مد http://ipsfarsi.com/files/file/1046-e34-ibeconomy-points-system/

چونکه به هر صورت هم اگه امتیازات کاربر رو کم یا زیاد کنید ، با recount کردن امتیازات کاربران ، دوباره شمرده میشه و به حالت قبلی خودش برمیگرده

خانم ـهـ ـیوا نسبت به بنده اطلاعاتشون درباره این مد بسیار زیادتر هست ، میتونید از ایشون هم کمک بگیرید

ویرایش شده توسط کدخدا سعید
  • پسند 3
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

دوستان نکات لازم رو در مورد سوالتون ذکر کردن.

در مورد اینکه شما پشت سر هم پست ارسال کردید. خدا وکیلی فکر نمی کنید اون موقع احیانا کسی خواب باشه ؟!

لطف کنید قوانین سایت رو بخونید چند خط کوتاه بیشتر نیست .

• پسند 3
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...