رفتن به مطلب

خطا در برخی صفحات انجمن.ضروری کمک

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 34
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام   ناراحت نباشید کمک تون می کنیم.   تو رو به همون خدا قوانین انجمن رو بخونید لطف بزرگی کردید.   مشکل از تنظیمات هاست شما برای MySQL هست. به پشتیبانی هاست تون تیکت بزنید و بخواید که ma

سلام  از سربرگ look&feel  به بخش template tools مراجعه کنید  گزینه های Rebuild و Recache در این قسمت هستن.   محتویات فایل رو بذارید

ببخشید هواسم نبود . غیر فعال کردم ولی حالا بعضی قسمت ها مثل جستجو و افراد انلاین غیر فعال شده چجوری فعال کنم ؟

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

ببخشد ولي من انگليسيم خوب نيست. ميشه بگين من بايد جيكار كنم???

ناراحت نباشید کمک تون می کنیم.

اقا شمارو خدا یکی کمک کنه ؟

تو رو به همون خدا قوانین انجمن رو بخونید لطف بزرگی کردید.

مشکل از تنظیمات هاست شما برای MySQL هست.

به پشتیبانی هاست تون تیکت بزنید و بخواید که max_allowed_packet رو افزایش بدن برای شما.

موفق باشید

• پسند 3
لینک ارسال

با این روشی که شما دادید درست نشد درست نشد وحید آقا ؟. هاستمو ارتقاع دادم

ویرایش شده توسط metiii
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

تمامی مد ها و هوک هاتون رو غیر فعال کنید و دوباره تست کنید. تا بشه فهمید که مشکل از مد ها هست یا خیر

لینک ارسال

تمامی مد ها و هوک هاتون رو غیر فعال کنید و دوباره تست کنید. تا بشه فهمید که مشکل از مد ها هست یا خیر

غیر فعال کردم همشو

لینک ارسال

به مسر زیر که ربطی نداره ؟

1. امکانات عیب شناسی   >  
  2. هفتگی  >  
  3. فضای خالی جستجوگر
IP.Board Diagnostics - Whitespace Checker
Whitespace Check Results /home2/biafmir/public_html/admin/applications_addon/other/promenu/sources/classes/class_bugs.php has whitespace at the beginning or end of the file /home2/biafmir/public_html/admin/applications_addon/other/promenu/setup/versions/install/sql/promenu_mssql_tables.php has whitespace at the beginning or end of the file /home2/biafmir/public_html/admin/applications_addon/other/promenu/setup/versions/install/sql/promenu_mysql_inserts.php has whitespace at the beginning or end of the file /home2/biafmir/public_html/admin/applications_addon/other/promenu/setup/versions/install/sql/promenu_mysql_tables.php has whitespace at the beginning or end of the file /home2/biafmir/public_html/admin/applications_addon/other/shoutbox/tasks/shoutbox_unban.php has whitespace at the beginning or end of the file
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

الان اون دو تاپیکی که نمیومد بالا، الان میاد. مشکل از یکی از مد هایی هست که غیرفعال کردید.

لینک ارسال

خیر از مدها نبود . وقتی مد ها رو غیر فعال کردم فایل انجمن رو دوباره دانلود کردم و روی هاست اپلود کردم دوباره فایل هارو جایگزین کردم مشکل حل شد . ولی الان بعضی وقتا این خطا رو میده صفحات انجمن :

Not Found

The requested URL /index.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request

این مشکل مال چیه ؟

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...