رفتن به مطلب

دموی آنلاین پوسته های فارسی IPB

سحر شیرازی

ارسال‌های توصیه شده

یه انتقاد دارم !!!

الان شما پوسته جدید که اضافه کنید ، از کجا باید بفهمیم که اسم پوسته چی بوده که بریم از طریق منوی پایین انجمن ، تغییرش بدیم و دموش و ببینیم !؟ ( کاری به اینجا ندارم ! نگید اسمش و اینجا ببین ! کلهم برای سیستم جدید گفتم ) :wink1:

اگر میشه یه نوشته مثل مثلا ( جدید ) یا چیزی تو این مایه ها برای مدت زمان خاصی مثلا 2 ماه جلوی پوسته های جدید ( تو انجمن تست ) بذارید تا ادم بدونه پوسته جدید کدومه !

مثلا همین قالب Flatten ! فعلا که قرار نگرفته ! اما قالب ها هم بر اساس حروف الفبا نیست و واقعا سخته همش بخوایم تو اون همه قالب دنبال یه اسم باشیم !!! فکر کنید تعداد قالب ها به عدد 100 برسه !!! بعد چیکار میخواید کنید !؟

یه فکری به حال انتخاب قالب از قسمتی دیگه کنید بهتره به نظرم !

یه اینکه آقای نامنی آستینی بالا بزنن و یه حرکتی بزنن که در خور توجه باشه ! مثلا کادری یا گزینه ای ایجاد کنن و تمام قالب ها به صورت سطری  و بر اساس حروف الفبا تو یه جدول قرار بگیرن ! :wink1:

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام قرار نگرفتن پوسته جديد درسته اين روزا يكم درگير يكسري كارا براي انجمن بوديم فرصت نشده...در اولين فرصت حتما....

اما در مورد قالب ها بگم اسم هر قالب مشخصه...اينجا ك همه قالبها اسم دارن اونجا هم با همين اسم قرار ميگيره و بر اساس حروف الفباس...يكم دقت بفرماييد

• پسند 4
لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

سلام , دوستان کسی هست ک بتونه قالب مترو وی بی رو برای آی پی بی ست کنه که بشه استفاده کرد !

اینم لینک نمونه

یه تم بود توی دموی قالب ها به اسم ویندوز 8 اما به نظرم خوب نیست ! این تمی که دادم خیلی ساده و زیباست

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

این پوسته فکر کنم برای انجمنشون اختصاصی هست.البته انجمنشون ویبولتین هست نه آی پی بورد. .ولی اگر شما همچین پوسته ای مد نظرتونه من میتونم برای شما با اختصاصی طراحیش کنم.

• پسند 1
لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

فكر كنم فايل تصاوير پوسته ي glare رو يادتون رفته بريزيد يا ست نشده با قالب!

ممنون

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

فكر كنم فايل تصاوير پوسته ي glare رو يادتون رفته بريزيد يا ست نشده با قالب!
ممنون

مشکل از فایل تنظیمات بود.  الان مشکلی وجود نداره دیگه.

ممنون از شما

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

این پوسته فکر کنم برای انجمنشون اختصاصی هست.البته انجمنشون ویبولتین هست نه آی پی بورد. .ولی اگر شما همچین پوسته ای مد نظرتونه من میتونم برای شما با اختصاصی طراحیش کنم.

نه پوسته اختصاصی نیست روی آشیانه هم هستش این تم

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

خوب سیستم انجمن ساز اون سایت ها ویبولتین هست و در نتیجه این پوسته رو نمیشه روی آی پی بورد نصب کرد

لینک ارسال

• 11 ماه بعد...
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...