رفتن به مطلب

رنگی کردن گروه‌های کاربری

ارسال‌های توصیه شده

سلام من هوک های مخصوص رنگی کردن گروه های کاربری را نصب کردم اما به محض نصب سایتم این خطا رو میده

Warning: require_once(/home/weband/domains/khatamwa.ir/public_html/forums/admin/sources/classes/class_tbGroupFormat.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/weband/domains/khatamwa.ir/public_html/forums/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(3837) : eval()'d code on line 19 Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/weband/domains/khatamwa.ir/public_html/forums/admin/sources/classes/class_tbGroupFormat.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php:/home/weband/domains/khatamwa.ir/public_html/forums/ips_kernel/') in /home/weband/domains/khatamwa.ir/public_html/forums/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(3837) : eval()'d code on line 19

مشکل از کجاست ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما چه هوکی رو نصب کردین؟ ما هوک رنگی کردن گروه نداریم!!! هوک نمایش رو داریم. برای رنگی کردن باید طبق آموزش ها کدهای مخصوص این کار رو اضافه کنید

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

دوست عزیز اگه شما دو هوکی که در این تاپیک معرفی شده رو منظورتون هست باید عرض کنم اینا مخصوص نمایش هستند.شما ابتدا باید طبق آموزش همون تاپیک ،گروه هاتون رو رنگی کنید و بعد از این هوک ها متناسب با نیازتون استفاده کنید.

اگر از Group Name Indicator استفاده کردین این ورژن مخصوص IPB 3.2  و 3.3 هست و احتمالاً  مشکل بخاطر همین بوده

• پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

مشکل بخاطر مدها نیست چون چندتا از کاربرای دیگه روی همین قالب ازش استفاده کردن 

حالا برای اطمینان بیشتر حرف سحرخانم گوش کنید و اول کدهارو قرار بدید بینید گروه های کاربری رنگی میشه یا نه !

برای اینکه مثل همون عکسی باشه بالا قرار دادید باید اون دوتا مد حتما نصب بشه

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

شما زمانی که محتویات پوشه upload رو به هاست تون انتقال دادید بعدش hook اونو هم ریختید ؟!

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...