رفتن به مطلب

بهم ریختگی قالب baisik

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

من چندتا مشکل دارم و هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

1- قاب baisik برای 3.3 هستش و من برای 3.4.5 نصب کردم بهم ریخته نشون میده من این کارو چند ماه پیش هم کردم روی قالب 3.4.4 و اونجا هم بهم ریخته بود که اقا سعید زحمتش رو کشیدن درست کردن بعد من مجبور به حذف انجمن شدم الان دوباره نصب کردم و همون مشکلات پیش اومده با فایرباگ هر کاری کردم کدهاشو پیدا کنم نتونستم دوستان هر کی میتونه کمک کنه ممنون میشم

2- تصاویر کاربرانی که عکس نذاشتن و همچنین تصویر پیام ها و اعلامیه ها و همچنین چند قسمت دیگه رو نشون نمیده که یکی از دوستان تو یه تاپیک دیگه گفته بود که از پوشه baisik تصاویر رو خارج کنیم و تو پوشه اصلی ینی style_images بریزیم ،من اینکارو کردم و درست نشد

پیشاپیش تشکر از دوستانی که راهنماییم میکنن

post-1811-0-32569500-1380390922_thumb.pn

post-1811-0-68099600-1380390932.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

امکانش هست شما قالب درست نصب نکرده باشید ! آقا سعید هم اون موقعه فکر کنم وقت داشتن که قالب شمارو فیکس و تنظیم کردن ، ای کاش از قالب خروجی میگرفتید تا الان راحت استفاده کنید !

برای آواتار کاربرا این کلمه Gravatars از بخش جستجو مدیریت پنل  سرچ کنید و Allow users to use Gravatars   روی NO قرار بدید

و....

• پسند 2
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

پوشه تصاویر  باید یکبار دیگه وارد کنید 

فایل xml تصاویر روی هاست داخل پوشه Amin آپلود کنید و از بخش ایمپورت قالب و بخش Import Image Set  نام فایل xml که آپلود کردین بطور کامل همراه پسوندش

در قسمت OR enter the filename of the XML Archive   بنویسید و در قسمت  Apply To Skin Set   نام قالب انتخاب کنید و ایمپورت بزنید

و.....

• پسند 3
لینک ارسال

شما فولدرهای image رو دوباره از طریق هاست آپلود کنید

و در مورد اون قسمت IP و نام کاربر، شما باید فایل rtl.css رو جایگزین کنید، این فایل تو قسمت قالب اصلی موجود هست فقط از طریق پنل ادمین این فایل رو تو قسمت css ایجاد کنید و کپی کنید.

• پسند 2
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...