رفتن به مطلب

نوع جدید رنگ بندی گروه های کاربری (زیبا سازی)

ارسال‌های توصیه شده

خیلی عالی ..تشکر ویژه...ضمنا خوبیش اینه فقط یبار کد رو به سی اس اس قالب اضافه میکنی..و دیگه مابقی در گروه کاربری رنگو عوض :chakerim:

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی عالی ..تشکر ویژه...ضمنا خوبیش اینه فقط یبار کد رو به سی اس اس قالب اضافه میکنی..و دیگه مابقی در گروه کاربری رنگو عوض :chakerim:

:) خواهش میکنم

کلا درستش همینه که از کد های اضافه واقعا صرف نظر بشه ، اصلا دلیل استفاده از class هاس css همین هست

سعی میکنم این موارد رو همیشه رعایت کنم ، به بقیه دوستان هم پیشنهاد میشه همیشه حواسشون به سرریزی کد ها(اصطلاح من در آوردی) باشه

• پسند 2
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

دسست درد نکنه سعیدجان.... :give_rose:

خوب همه روش هایی که برای گروه های کاربری تا اینجا گفته شده به همین شکل بوده حتی اون آموزش آخر که من قرار دادم به همین شکل هستش که اگه تاپیک نگاه کنید متوجه میشید.(اگه تاپیک آموزشی نامفهومه اصلاح کنیم ؟)

• پسند 2
لینک ارسال

دسست درد نکنه سعیدجان.... :give_rose:

خوب همه روش هایی که برای گروه های کاربری تا اینجا گفته شده به همین شکل بوده حتی اون آموزش آخر که من قرار دادم به همین شکل هستش که اگه تاپیک نگاه کنید متوجه میشید.(اگه تاپیک آموزشی نامفهومه اصلاح کنیم ؟)

علی جان چرا به خودت میگیری؟ :DD:  من کاملا کلی گفتم ، یه پیشنهاد دوستانه بود به اونایی که رعایت نمیکنن

• پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

نه سعیدجان اصلا ، این چه حرفیه !!!

من خواستم بگم اگه آموزشی نامفهوم هستش برطرف کنیم .

• پسند 1
لینک ارسال

ممنون سعید جان، خیلی عالی شده ولی کاش height و line-height رو روی 15 تنظیم کنی که زیباتر میشه.

• پسند 1
لینک ارسال

ممنون سعید جان، خیلی عالی شده ولی کاش height و line-height رو روی 15 تنظیم کنی که زیباتر میشه.

دیگه اوناش سلیقه ایه ، میتونین خودتون کم و زیاد کنین (میتونن بکنن) ;)

• پسند 1
لینک ارسال

درود..

ایا امکان هست این  کد رو طوری قراراد که دیگه نیاز به سی اس اس  قالب نباشه..و مستقیما در فید گروه کاربری قرار داد؟

لینک ارسال

درود..

ایا امکان هست این  کد رو طوری قراراد که دیگه نیاز به سی اس اس  قالب نباشه..و مستقیما در فید گروه کاربری قرار داد؟

بله میشه ، ولی این کار کاملا اشتباهه ، به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...