رفتن به مطلب

قرار دادن لینک جای آپلود مستقیم

ارسال‌های توصیه شده

سلام من میخوام گام اول در بخش دانلود رو که تو شکل مشخصه از لازم در بیارم و غیر ضروری شه اما به جاش یه قسمت اضافه شه که لینک دانلود قرار داده بشه

یکی از دوستان فرموندن:در مورد دانلود از بیرون باید از قسمت Setting گزینه Allow URL file link submissions رو روی Yes بزاری.

من این کارو کردم ولی باز فرقی نکرد و مشکل من حل نشد

پیشاپیش تشکر از دوستان پاسخ دهنده

post-1811-0-57808600-1379584635_thumb.pn

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام.

دوست عزیز داخل انجمن سرچ کنید به جواب سوالتون می رسین.این مشکل قبلا در تاپیکی جواب داده شده

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
لینک ارسال

با سلام 

به نظر من اگه گروهی از مدیران عناوین تاپیکها و تگ هاشون رو متناسب با موضوع تاپیک کنند جستجو خیلی راحت تر میشه و تاپیکهای تکراری کمتر میشه.

با تشکر

لینک ارسال

دوست عزیز، عناوین و تگ ها رو مدیران انتخاب نمی کنند، اینها سوالاتی هستند که قبلا پرسیده شده، پس حالا مدیران از شما خواهش دارند که عناوین تایپیک ها و تگ ها رو متناسب با موضوع خود تایپ کنید و حتما حتما برای موضوعات خود از تگ ها استفاده کنید.

• پسند 2
لینک ارسال

دوست من اینکه مشخصه.

عناوین و تگهارو مدیران انتخاب نمیکنند.

ولی میشه دوره ای هم عناوین رو حرص کرد و هم اصلاح کرد که استفاده و جستجو و... برای کاربران دیگه راحت تر بشه.

کاری که تو خیلی از تالارها مرسومه.

مثلا عنوان خورده مشکل با آی پی دانلود...

خوب این عنوان باید مثلا با عنوان "قرار دادن لینک به جای آپلود مستقیم در ipbdownload"  عوض بشه و تگ مباحث جزئی تری هم که تو تاپیک بهش اشاره شده زده بشه و یا اصلا دسته بندی بشه...

حالا این پیشنهاد ما بود.

که مثل اینکه ما تو این سایت بگیم روز روشنه همه میگن نه روز روشن نیست و روشن روزه و مدیران قبلا گفتن که شب تاریکه و حرف مارو گوش نمیکنید و الا اینجوری نمیشد.

...

ویرایش شده توسط zey
  • پسند 1
لینک ارسال

حرف شما کاملا درسته و من هم قبول دارم، ولی باید وقت هم باشه واسه اینکار، و اینکه تایپیک ها که موضوعات مشابهی دارند باید بهم پیوست بشن و ....

• پسند 2
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

حالا این پیشنهاد ما بود.

که مثل اینکه ما تو این سایت بگیم روز روشنه همه میگن نه روز روشن نیست و روشن روزه و مدیران قبلا گفتن که شب تاریکه و حرف مارو گوش نمیکنید و الا اینجوری نمیشد.

شما چرا دوست دارین بحث ها رو جودار کنید؟

پیشنهادی اگه برای انجمن دارین در بخش پیشنهادات و انتقادات مطرح کنید بررسی میشه.اگه پیشنهادتون سازنده باشه مطمئن باشین ازش استقبال میشه و از شما هم تشکر میشه.تاپیک پشتیبانی مختص پشتیبانی هست و بحث های غیر مرتبط به تاپیک در اون مجاز نیست

• پسند 2
لینک ارسال

فقط یک سلام 

یک خط پیشنهاد دوستانه

یک تشکر...

ببین چه شد...

بی زحمت پاک کنید پستهارو. @};-

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...