رفتن به مطلب

در هنگام آپلود کردن در سایتم ، میشه فایل ها در یک جای دیگه آپلود بشن؟؟

ارسال‌های توصیه شده

اینو مطمئن هستید؟ یعنی من هر چقدر بخوام می تونم از منابع هاست استفاده کنم؟

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 35
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

بله امکانش است (جای دیگه آپلود کنید و اینجا آدرس بدین "و اگر از مد دانلود استفاده می کنید اونجا هم این امکان است که موقع ارسال آدرس فایل قرار بدین")   بله برای جلوگیر از دست رفتن مطلب ارسالی ، مطال

اقای Mohammadizadeh قوانین اینجا رو خوندید؟ علاوه بر اینکه تاپیکتون رو میارید بالا تو تاپیک دیگم باز اینو مطرح میکنید.   طبق قوانین بعد 72 ساعت اگر پاسخی به سوالتون داده نشد باید تاپیکتون رو بیارید

هنوز 24 ساعت نشده، شما میگین 72 ساعت؟

تصاویر ارسال شده

اینو مطمئن هستید؟ یعنی من هر چقدر بخوام می تونم از منابع هاست استفاده کنم؟

آره عزيزم مطمئنم.

من واسه انتخاب بهترين هاست واسه سايتي که ميخواستم بزنم ، کلي تو اينترنت گشم تا بهترينو انتخاب کنم.

تو اون مدت تقريبأ حدود 1 گيگ (البته بيشتر) فقط بخاطر جست و جو واسه بهترين هاست مصرف کردم.

خودم حتي چندين بار به پشتي باني تيکت فرستادم.

پشتيباني شون که عاليه ، در کمتر از 12 ساعت ، به تيکتت جواب ميدن ، واسه من حداکثر 6 ساعت بود و در ضمن و هم تو ميل باکس نبود ، بعد از 6 ساعت رفتم نگايي ايميلام کردم ديدم جواب تيکتم رو دادن.

خود رم مال هاست اشتراکيشون  64 گيگه !!(خودشون بهم گفتن)

و هيچ محدوديتي واسه مصرف CPU و RAM و ... از اين قبيل ندارن.

حالا درستن که باز هم با زدن چت باکس مخالفن اما کارشون حرف نداره.

در مورد قيمت هاي هاست اشتراکيش هم بايد بگم که خيلي مناسبن.

3 سال سابقه  کاري دارن!! درستن که سابقه اش زياد نيس اما مشتراش که زيادن. :give_rose:

همون جور که خودتون هم ميدونيد تقريبأ کل هاست ها محدوديتي واسه هاست هاشون گذاشتن که معمولأ با ارتقاي هاست مورد استفاده برطرف ميشن و گاهي هم اين محدوديت ها برطرف نميشن!!!!

اين محدوديت ها از قبيل addon domain و ... که تو ذهنم نيست ، راستش چون فهميدم که اينگونه محدوديت ها در هاستيگ ارتباط7 وجود نداره ديگه از ذهنم پاکش کردم.:biggrin1:

درکل تقريبأ ميشه گفت که اختلاف فقط در حجم هاست است. :i_am_so_happy:

سيستم مديريتش هم سي پنله!!

من که فقط از اين هاستين خوشم اومده.چون واسه من خيلي مناسبه.:wink1:

حالا به خودتون بستگي داره چي ميخوايين اما پيشنهاد مي کنم از هاست هاي ارتباط7 استفاده کنين.

آدرس سايت ارتباط 7 = http://ertebat7.ir

گذشته ازینا هاستش هم وارزه.

موفق باشين دوست عزيز.

دیشب اینترنتم قطع شد.

لینک ارسال

بهشون تیکت زدم، ببینم هر چقدر بتونم می تونم از CPU استفاده کنم، یعنی می تونم اصلا از کل CPU استفاده کنم؟ اگه جواب مثبت بدن من همین امروز انتقال می دم.

• پسند 1
لینک ارسال

بهشون تیکت زدم، ببینم هر چقدر بتونم می تونم از CPU استفاده کنم، یعنی می تونم اصلا از کل CPU استفاده کنم؟ اگه جواب مثبت بدن من همین امروز انتقال می دم.

وقتی جواب سوالتو دادن بیا تو همین تاپیک بگو چی بهت جواب دادن یا برام پیام خصوصی بفرست ، باشه؟؟ :bye:

اگه هم واست مشکل نیست اینجا جواب تیکتتو بفرست تا بقیه هم بدونن. :good:

لینک ارسال

حتما، من نمیدونم شما با چه منطقی به مسئله نگاه می کنید؟ اینقدر گفتین که خودتونم باورتون شده؟ اونم واسه هاست اشتراکی که از اسمشم معلومه که منابع تقسیم میشه، یعنی اگه واسه شما از 64 گیگکه می فرمائید 1 در نظر بگیرن اون 1 هم به تعداد نفراتی که از هاست اشتراکی استفاده می کنند تقسیم میشه مثلا 3 نفر که مصرف CPU شما میشه 0.33 ..... حالا شما میفرمائید که نه اونا نامحدود ارائه میدن و حتی به حرف بنده هم اعتماد ندارید و میگین که اسکرین شات بگیر، حتماً اینم اسکرین شات:

1379078715861.png

باز اگه خواستید می تونم کامل بهتون این اسکرین شات رو بفرستم.

دوست من، منطق حرف اول رو میزنه نه خواب و رویا

• پسند 1
لینک ارسال

حتما، من نمیدونم شما با چه منطقی به مسئله نگاه می کنید؟ اینقدر گفتین که خودتونم باورتون شده؟ اونم واسه هاست اشتراکی که از اسمشم معلومه که منابع تقسیم میشه، یعنی اگه واسه شما از 64 گیگکه می فرمائید 1 در نظر بگیرن اون 1 هم به تعداد نفراتی که از هاست اشتراکی استفاده می کنند تقسیم میشه مثلا 3 نفر که مصرف CPU شما میشه 0.33 ..... حالا شما میفرمائید که نه اونا نامحدود ارائه میدن و حتی به حرف بنده هم اعتماد ندارید و میگین که اسکرین شات بگیر، حتماً اینم اسکرین شات:

1379078715861.png

باز اگه خواستید می تونم کامل بهتون این اسکرین شات رو بفرستم.

دوست من، منطق حرف اول رو میزنه نه خواب و رویا

منطق همیشه حرف اول رو میزنه.

سرویس دهنده ات چیه و نوع هاست مورد استفاده ات چیه؟؟

ظاهرأ سوءتفاهمی پیش اومده.

قصد من گمراهی شما نبود.

به اسکرین شات زیر توجه کنید.

post-2032-0-45110200-1379106582.jpg

لینک ارسال

فکر نکنید 64 گفتن همش مال شماست، اون بین کل کاربران تقسیم میشه. ولی حالا یک سوال شخصی و میخوام با منطق جواب بدین:

حالا یه لحظه فکر کنیم که 64 کلا مال شماست، آیا شما میتونین بیش از 64 استفاده کنید؟ یعنی اصلا اجازه استفاده کل منابع هاست رو بهتون میدن؟ برای من اینو جواب بدین.

در ضمن، اگه برای شما اونو جواب دادن بهترین مدرک دستتون هست، و میتونین ازشون استفاده کنید و اگه سایتتون رو بستن ازشون شکایت کنید.

• پسند 1
لینک ارسال

فکر نکنید 64 گفتن همش مال شماست، اون بین کل کاربران تقسیم میشه. ولی حالا یک سوال شخصی و میخوام با منطق جواب بدین:

حالا یه لحظه فکر کنیم که 64 کلا مال شماست، آیا شما میتونین بیش از 64 استفاده کنید؟ یعنی اصلا اجازه استفاده کل منابع هاست رو بهتون میدن؟ برای من اینو جواب بدین.

در ضمن، اگه برای شما اونو جواب دادن بهترین مدرک دستتون هست، و میتونین ازشون استفاده کنید و اگه سایتتون رو بستن ازشون شکایت کنید.

نه من این چنین فکر نکردم تمام که میتونم از تمام 64 گیگ استفاده کنم.

خودم هم خوب میدونم هاست های اشتراکی یعنی چه.

چون در بعضی از از هاستینگ ها برای هاست های خودشون محدودیت استفاده از سی پی و رم داشتن و نوشته بودن که در صورت تجاوز از این میزان مصر هاست مورد نظر بسته واهد شد!!

بخاطر همین دنبال یه هاستیگ دیگه گشتم تا این هاستینگ رو پیدا کردم.و بهشون تیکت زدم.

اون رو هم خودشون برام فرستادم و این قضیه رو بهشون گفتم که اون جواب رو بهم دادن.

موفق باشین.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

در IP.Downloads امکان آپلود فایل ها از طریق FTP بر روی یک سایت دیگر وجود داره که می شه تنظیم کرد.

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

با سلام :)

در IP.Downloads امکان آپلود فایل ها از طریق FTP بر روی یک سایت دیگر وجود داره که می شه تنظیم کرد.

موفق باشید

:bye: :bye: :bye: :bye: :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose:

از خدام آرزوی این رو میکردم تا یکی بیاد و مچنین جمله ای رو بهم بگه :i_am_so_happy:

خوب آقای نامنی توضیحاتش کجان؟؟

چجوری اعمالش کنم؟؟

**در صورت امکان تصویری باش بهترن اما اگه نه هم مون توضیحات رو بگین ممنون میشم. :chakerim:

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...