رفتن به مطلب

در هنگام آپلود کردن در سایتم ، میشه فایل ها در یک جای دیگه آپلود بشن؟؟

ارسال‌های توصیه شده

سلام خواستم بپرسم که  در آی پی بی::
در هنگام آپلود کردن فایل در سایتم میشه یه جای دیگه آپلود بشن؟؟
مثلأ میشه تو آپلود سنتر ها آپلود بشن؟؟
این کار عملی هست؟؟

در وی بی وقتی مطلبتو می نویسی خودش خودکار ذخیره میشه ، در آی پی بی بازم ذخیره میشه؟؟
و در مورد دکمه تشکر آی پی بی میشه اونو به شکل دکمه تشکر وی بی در آورد؟؟(همون حالت کلاسیک منظورمه ، چجوریه؟؟)

در صورتی که من قالب مد نظرمو  بهتون معرفی کنم شما اونو به صورت نال شده در انجمنون می زارید؟؟
اصلأ قالب ها نیازی به نال شدن دارن؟؟

هوک ها یا همون هک ها ک تو خوود سایت آی پی اس وجود دارن اگه از اونا استفاده کنم ، اونا میدونن که آی پی بی من نال شده است؟؟  آیا اونا به صورت نال شده در انجمنتون وجود دارن؟؟

در وی بی در هنگامی که وارد یه تاپیکی میشه لینک مسیر اون تایک به صورت کامل براش معلوم میشه ، آیا میشه این قابلیت را به آی پی بی اظافه  کرد؟؟
مثل::   
  انجمن ->-بخش طراحي و برنامه نويسي وب->- سیستمهای مدیریت محتوای وب سایت

پوسته ها هم واسه نصبشون باید راست چین باشن ؟؟

این کار عملی هست؟؟

در وی بی وقتی مطلبتو می نویسی خودش خودکار ذخیره میشه ، در آی پی بی بازم ذخیره میشه؟؟
و در مورد دکمه تشکر آی پی بی میشه اونو به شکل دکمه تشکر وی بی در آورد؟؟(همون حالت کلاسیک منظورمه ، چجوریه؟؟)

در صورتی که من قالب مد نظرمو  بهتون معرفی کنم شما اونو به صورت نال شده در انجمنون می زارید؟؟
اصلأ قالب ها نیازی به نال شدن دارن؟؟

هوک ها یا همون هک ها ک تو خوود سایت آی پی اس وجود دارن اگه از اونا استفاده کنم ، اونا میدونن که آی پی بی من نال شده است؟؟  آیا اونا به صورت نال شده در انجمنتون وجود دارن؟؟

در وی بی در هنگامی که وارد یه تاپیکی میشه لینک مسیر اون تایک به صورت کامل براش معلوم میشه ، آیا میشه این قابلیت را به آی پی بی اظافه  کرد؟؟
مثل::   
  انجمن ->-بخش طراحي و برنامه نويسي وب->- سیستمهای مدیریت محتوای وب سایت

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 35
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

بله امکانش است (جای دیگه آپلود کنید و اینجا آدرس بدین "و اگر از مد دانلود استفاده می کنید اونجا هم این امکان است که موقع ارسال آدرس فایل قرار بدین")   بله برای جلوگیر از دست رفتن مطلب ارسالی ، مطال

اقای Mohammadizadeh قوانین اینجا رو خوندید؟ علاوه بر اینکه تاپیکتون رو میارید بالا تو تاپیک دیگم باز اینو مطرح میکنید.   طبق قوانین بعد 72 ساعت اگر پاسخی به سوالتون داده نشد باید تاپیکتون رو بیارید

هنوز 24 ساعت نشده، شما میگین 72 ساعت؟

تصاویر ارسال شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

این کار عملی هست؟؟

بله امکانش است (جای دیگه آپلود کنید و اینجا آدرس بدین "و اگر از مد دانلود استفاده می کنید اونجا هم این امکان است که موقع ارسال آدرس فایل قرار بدین")

بله برای جلوگیر از دست رفتن مطلب ارسالی ، مطالب خودکار ذخیر میشه (اگه توجه کنید هنگام ارسال مطلب گوشه سمت راست نوشته "آخرین ذخیر خودکار...")

بله ، تا اونجایی که اطلاع دارم(شکل دکمه تشکر) امکان پذیر است

بله ، تاپیکی در این رابطه داخل انجمن است

اولاً  برای استفاده از اونها باید خریداری بشه (فکر کنم باید لایسنس خریداری کرده باشین) و دوماً داخل انجمن بیشتر هوک های لازم موجود است.

بله بطور استاندارد وجود دارد (اگه به اول انجمن  زیر منوها توجه کنید می بینید "انجمن پشتیبانی IPB فارسی")

وقتی شما انجمن نصب می کنید و بعد از اون زبان فارسی ، قالب اتوماتیک راست چین میشه و برای استفاده از قالب هایی که فارسی سازی نشده باید بعضی قسمت ها راست چین و فارسی سازی و فیکس بشه (البته بیشتر کارها به قالب بستگی داره).

• پسند 4
لینک ارسال

این کار عملی هست؟؟

بله امکانش است (جای دیگه آپلود کنید و اینجا آدرس بدین "و اگر از مد دانلود استفاده می کنید اونجا هم این امکان است که موقع ارسال آدرس فایل قرار بدین")

یا من منظورتون رو نگرفتم یا شما منظورمو نگرفتین... :shok1:

بزارید ساده بگم:: در این انجمن وقتی میخوایی فایلی آپلود کنی خودش این امکان رو داره(در هنگام ارسال موضوع و صفحه ی پیشرفته برای پاسخ) و فایل ها در خود این انجمن آپلود میشن اما منظورم اینه که کاربر در هنگام آپلود فایل در سایتم خودش فایل مورد نظرش رو انتخاب کنه و وقتی که روی آپلود کلیک کنه فایل ها به جای اینکه در سایتم آپلود بشن تو یه آپلود سنتر دیگه ای آپلود بشن!! امکانش هست؟؟(منظورم اینه که فایل کاربر بر روی هاستم قرار نگیره!!)

بله برای جلوگیر از دست رفتن مطلب ارسالی ، مطالب خودکار ذخیر میشه (اگه توجه کنید هنگام ارسال مطلب گوشه سمت راست نوشته "آخرین ذخیر خودکار...")

متوجه اش شدم :rolleyes2:

بله ، تا اونجایی که اطلاع دارم(شکل دکمه تشکر) امکان پذیر است

خدا کنه این چنین که شما میگین باشه..همین دکمه شکر سبز رنگ هم خودش قشنگه اما چه کنیم همه که نمی دونن این دکمه واسه چیه.. :mocking:

بله ، تاپیکی در این رابطه داخل انجمن است

پس خدا رو شکر انجمنتون تقریبأ همه جور پشتی بانی رو داره :give_rose:

واسه قالب مد نظرمون لینک اون صفحه ی قالب مد نظرمون رو بزاریم کافیه؟؟

چون واسه خریدش باید پول به دلار پرداخت کنیم...متأسفانه الآن برامون میسر نیست... :unknown:

اولاً  برای استفاده از اونها باید خریداری بشه (فکر کنم باید لایسنس خریداری کرده باشین) و دوماً داخل انجمن بیشتر هوک های لازم موجود است.

پس دیگه نیازی به اونا نیست :wink1:

بله بطور استاندارد وجود دارد (اگه به اول انجمن  زیر منوها توجه کنید می بینید "انجمن پشتیبانی IPB فارسی")

تازه متوجه اش شدم :shok1:

با خودم فکر می کردم این تیم مدیرت همه اش داره اون لینک ها رو عوض می کنه...پس چجوری تا الآن خسته نشده...ههههه :biggrin1:

وقتی شما انجمن نصب می کنید و بعد از اون زبان فارسی ، قالب اتوماتیک راست چین میشه و برای استفاده از قالب هایی که فارسی سازی نشده باید بعضی قسمت ها راست چین و فارسی سازی و فیکس بشه (البته بیشتر کارها به قالب بستگی داره).

کار راست چین کردن و فارسی سازیشون که به عهده ی خودتونه ،درسته؟؟

واسه درخواست پوسته مورد نظر با زدن تاپیک پوسته رو خودتون تهیه میکنید و اون رو به صورت نال شده و فارسی ساز شده در انجمن قرار میدین؟؟

موفق باشید. :bye:

لینک ارسال

لطفأ یکی بیاد به بقیه سوالاتم جواب بده. :rolleyess:

خصوصأ این یکی::

این کار عملی هست؟؟

یا من منظورتون رو نگرفتم یا شما منظورمو نگرفتین... :shok1:

بزارید ساده بگم:: در این انجمن وقتی میخوایی فایلی آپلود کنی خودش این امکان رو داره(در هنگام ارسال موضوع و صفحه ی پیشرفته برای پاسخ) و فایل ها در خود این انجمن آپلود میشن اما منظورم اینه که کاربر در هنگام آپلود فایل در سایتم خودش فایل مورد نظرش رو انتخاب کنه و وقتی که روی آپلود کلیک کنه فایل ها به جای اینکه در سایتم آپلود بشن تو یه آپلود سنتر دیگه ای آپلود بشن!! امکانش هست؟؟(منظورم اینه که فایل کاربر بر روی هاستم قرار نگیره!!)

لینک ارسال

الانم من هم همین مشکل رو دارم

آپلودهای انجمن

آپلودهای بخش دریافت

آپلودهای گالری

اینها در اصل باید روی یک هاست دیگه یا روی یک سابدامین باشند که انجمن سنگین نباشه و حجم دیتابیس هم زیاد نشه 

• پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

از پست 8 به بعد این تاپیک فکر میکنم سوال شما باشه. یه نگاهی بندازین

http://ipsfarsi.com/topic/13118-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D8%A7-ip-download/

• پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

اقای Mohammadizadeh قوانین اینجا رو خوندید؟ علاوه بر اینکه تاپیکتون رو میارید بالا تو تاپیک دیگم باز اینو مطرح میکنید.

طبق قوانین بعد 72 ساعت اگر پاسخی به سوالتون داده نشد باید تاپیکتون رو بیارید بالا!

قوانین رو هم مدیریت کل وضع کرده و روی اجراش خیلی تاکید کرده.مطلبی از خودمون در نمیاریم:

قوانین انجمن

خواهشا برای گرفتن پاسخ سوالتون صبور باشید.

• پسند 2
لینک ارسال

اقای Mohammadizadeh قوانین اینجا رو خوندید؟ علاوه بر اینکه تاپیکتون رو میارید بالا تو تاپیک دیگم باز اینو مطرح میکنید.

طبق قوانین بعد 72 ساعت اگر پاسخی به سوالتون داده نشد باید تاپیکتون رو بیارید بالا!

قوانین رو هم مدیریت کل وضع کرده و روی اجراش خیلی تاکید کرده.مطلبی از خودمون در نمیاریم:

قوانین انجمن

خواهشا برای گرفتن پاسخ سوالتون صبور باشید.

اشتباهی فهمیده بودم که در 72 ساعت اگه پاسخی دریافت نکردید اقدام به ارسال موضوع کنید ، نمی دونستم بالا آوردن تاپیک هم شاملش میشه. :sad1:

ازتون عذر خواهی میکنم، به بزرگواری خودتون ببخشید. :give_rose:

• پسند 1
لینک ارسال

الانم من هم همین مشکل رو دارم

آپلودهای انجمن

آپلودهای بخش دریافت

آپلودهای گالری

اینها در اصل باید روی یک هاست دیگه یا روی یک سابدامین باشند که انجمن سنگین نباشه و حجم دیتابیس هم زیاد نشه 

تونتسید مشکلتون رو حل کنید؟؟

حالا شما که این مشکل رو دارید واسه برطرف کردنش چه کار میخواهید انجام بدهید؟؟

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...