رفتن به مطلب

نیاز به اپلیکشنی که ارسال پاسخ ها را به این صورت نمایش دهد

ارسال‌های توصیه شده

خوب یه مدی که تو خود این سایت گذاشته شده چی واسه من در سایت www.puzel.ir   در کنار سایت نمایش می دهد ولی اینجا در بالا است

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ولی یه مد  داره تقزیبا همچین حالت..فقط اسم کاربران برتر نداره..پیدا کنم میزارم ..فکر کنم فارسی هم باشه

لینک ارسال

خوب یه مدی که تو خود این سایت گذاشته شده چی واسه من در سایت www.puzel.ir   در کنار سایت نمایش می دهد ولی اینجا در بالا است

اون هوک ..اخرین پاسخهاست که تو انجمن هم هست میتونی قرار بدی...[HSC] Recent Posts (Sidebar Block

لینک ارسال

چرا همچین مدی هست و خیلی هم امکاناتش از این بیشتره

Top X Stats

امکانات خیلی زیادی هم داره آخرین ارسالها - بیشترین لایک خورده ها- کاربران بیشتر لایک خورده ها - پربازدیدتری پروفایلها- پربازدیدترید ترین مطالب- بیشترین ارسالها و حتی چینشش هم تقریبا مثل همینه . فقط چندتا تیتر داره که باید فارسی کنی که اگه نکنی هم عیب نداره قابل فهمه.

• پسند 2
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

دوست عزیز برای بار دوم می گم خدمت تون انجمن آموزش برای حل مشکلات شما نیست ، به خدا نیست ! من الان با شما چه کنم که هر چی تاپیک می زنید رو باید هی انتقال بدیم به بخش عمومی ؟!

• پسند 2
لینک ارسال

چرا همچین مدی هست و خیلی هم امکاناتش از این بیشتره

Top X Stats

امکانات خیلی زیادی هم داره آخرین ارسالها - بیشترین لایک خورده ها- کاربران بیشتر لایک خورده ها - پربازدیدتری پروفایلها- پربازدیدترید ترین مطالب- بیشترین ارسالها و حتی چینشش هم تقریبا مثل همینه . فقط چندتا تیتر داره که باید فارسی کنی که اگه نکنی هم عیب نداره قابل فهمه.

میشه لینک بذارید.
تو آی پی بی فارسی نیست!؟!
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...