رفتن به مطلب

مشکل ارسال پست توسط مهمان

ahadto

ارسال‌های توصیه شده

به نظر من حتی اگه امکان فنیش هم باشه از نظر اعتبارو... خوب نیست هر کی اومد بتونه پست بذاره...

آخه چرا؟؟ نمی دونم براتون پیش اومده یا نه که تو گوگل یه چیزی سرچ کنید و خدا خدا کنید که اون مطلب داخل یه انجمن نباشه :scare3: چون همه چی رو محدود کردن و باید بری عضو بشی! ولی اینجوری طرف راحت حرفش رو میزنه و مشارکت می کنه و اگه دید به دردش می خوره حتما ثبت نام هم می کنه، اما اگه نتونه پست بده، اول میاد توی تاپیک می بینه جایی برا پست دادن نیست ول می کنه میره

حالا دوستان اگه میشه کمکم کنید که مهمان هم بتونه پست بده، ببینید من الآن وردپرس دارم و قسمت کامنتها هیچ کپچا یا سوال امنیتی و ... نداره و یه افزونه اکسیمت نصب کردم و دیگه حتی یه دونه اسپم هم ندیدم! خب آی پی بورد هم حتما باید اینجور مد یا هوکی داشته باشه

ویرایش شده توسط ahadto
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 35
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام مجدد این هوک رو برای اینکار نوشتم می تونید تست کنید

تا جایی که بنده اطلاع دارم سوال امنیتی فقط برای ثبت نام میشه گذاشت و برای ارسال پست کاربرد نداره

اگه میخواهین که مهمان ها هم بتونن با نظارت شما پست بزارن بهتره "ایجاد پست با تایید مدیران" رو برای مهمان ها فعال کنید، در این صورت تا پستی رو تایید نکنید اون پست ارسال نخواهد شد. اگه هم اسپم بدن کافیه

راستش فقط یه تاپیک توی انجمن اصلی آی پی بی درباره این موضوع صحبت شده (البته من فقط این یکیو پیدا کردم): http://community.invisionpower.com/topic/369313-suggestion-add-question-answer-challenge-guest-topic-post/

که اونم در سال 2012 پیشنهاد دادن که این مشکل رو توی ورژن های بعدی رفع کنن

خودم اونجا پست گذاشتم و پرسیدم که به نتیجه رسیده یا نه ، هنوز جوابی نگرفتم

یه بنده خدایی اونجا ظاهرا گفته اینجور چیزی رو باید بذاری در کوزه آبش رو بخوری و به هیچ دردی نمی خوره!  :dash1:

ویرایش شده توسط ahadto
لینک ارسال

آخه چرا؟؟ نمی دونم براتون پیش اومده یا نه که تو گوگل یه چیزی سرچ کنید و خدا خدا کنید که اون مطلب داخل یه انجمن نباشه :scare3: چون همه چی رو محدود کردن و باید بری عضو بشی! ولی اینجوری طرف راحت حرفش رو میزنه و مشارکت می کنه و اگه دید به دردش می خوره حتما ثبت نام هم می کنه، اما اگه نتونه پست بده، اول میاد توی تاپیک می بینه جایی برا پست دادن نیست یا مثل اون بنده خدا از دکمه "گزارش" استفاده می کنه  :oops: یا اینکه ول می کنه میره

حالا دوستان اگه میشه کمکم کنید که مهمان هم بتونه پست بده، ببینید من الآن وردپرس دارم و قسمت کامنتها هیچ کپچا یا سوال امنیتی و ... نداره و یه افزونه اکسیمت نصب کردم و دیگه حتی یه دونه اسپم هم ندیدم! خب آی پی بورد هم حتما باید اینجور مد یا هوکی داشته باشه

منم براتون 2 تا لینک دادم که اولی برای ارسال پست هست و کاری که شما می خواهید هم انجام میده و حتی آماری از اسپم ها و بن شده ها رو نشون میده.

• پسند 1
لینک ارسال

سلام مجدد

این هوک رو برای اینکار نوشتم می تونید تست کنید

ممنون بابت این هوک - خیلی عالی شده.

لینک ارسال

سلام مجدد

این هوک رو برای اینکار نوشتم می تونید تست کنید

تشکر ویژه از آقا فرید به خاطر این هوک، خیلی عالی بود و مشکلم رو به راحتی حل کرد  :x

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...