رفتن به مطلب

مشکل ارسال پست توسط مهمان

ahadto

ارسال‌های توصیه شده

من منظور شما رو نفهمیدم، شما انجمن رو واسه مهمان ها باز کردین که پست بزارن، و حالا مشکل اسپم دارین، آره؟ یا من بد متوجه شدم؟

اگه می خواهین کلا اسپم قطع بشه و کاربران بعد از ثبت نام بتونن پست بزارن بگین من راه حلشو بگم.

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 35
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام مجدد این هوک رو برای اینکار نوشتم می تونید تست کنید

تا جایی که بنده اطلاع دارم سوال امنیتی فقط برای ثبت نام میشه گذاشت و برای ارسال پست کاربرد نداره

اگه میخواهین که مهمان ها هم بتونن با نظارت شما پست بزارن بهتره "ایجاد پست با تایید مدیران" رو برای مهمان ها فعال کنید، در این صورت تا پستی رو تایید نکنید اون پست ارسال نخواهد شد. اگه هم اسپم بدن کافیه

آره همونطور که گفتم میخوام فضا باز باشه و لازم نباشه کسی ثبت نام کنه تا اینکه بتونه پست بده، این بازدید کننده ها حرص آدم رو در میارن، بعضی هاشون اصلا بلد نیستن باید ثبت نام کنن تا بتونن پست بدن، اصلا نمیدونن "پست" چیه!

یکیشون به جای اینکه ثبت نام کنه و پست بزنه، رفته بود از دکمه "گزارش" نظرشو گذاشته بود! :wacko1:   :ireful:  ، مثل اینجا نیست که افراد مراجعه کنندش حداقلیات رو لااقل بدونن و افراد بسیاری تجربه کار با انجمن رو ندارن، یکی این و یکی اینکه خواستم پست زدن راحت باشه و خیلی ها به خاطر دردسر عضویت اصلا بی خیال پست زدن میشن و میرن، ولی خواستم راحت بتونن با یه سوال امنیتی خیلی ساده پستهاشون رو بدن  :i_am_so_happy:

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما یه اطلاعیه توی انجمن بزن و به 2تا موضوع اشاره کنید به نظر من :

1) اینکه برای استفاده از تمام امکانات باید عضو شد.( عضویتی رو هم خیلی ساده بذارین)

2) یه تاپیک آموزشی برای استفاده از انجمنتون بذارین تا کسانی مه نمیدونن باید چیکار کنن این تاپیک رو بخونن.و با نصب هوک کاری می کنید که تا این تاپیک رو نخونن(آموزش) نتونن به صفحه ی دیگه ای برن

• پسند 2
لینک ارسال

آره همونطور که گفتم میخوام فضا باز باشه و لازم نباشه کسی ثبت نام کنه تا اینکه بتونه پست بده، این بازدید کننده ها حرص آدم رو در میارن، بعضی هاشون اصلا بلد نیستن باید ثبت نام کنن تا بتونن پست بدن، اصلا نمیدونن "پست" چیه!

یکیشون به جای اینکه ثبت نام کنه و پست بزنه، رفته بود از دکمه "گزارش" نظرشو گذاشته بود! :wacko1:   :ireful:  ، مثل اینجا نیست که افراد مراجعه کنندش حداقلیات رو لااقل بدونن و افراد بسیاری تجربه کار با انجمن رو ندارن، یکی این و یکی اینکه خواستم پست زدن راحت باشه و خیلی ها به خاطر دردسر عضویت اصلا بی خیال پست زدن میشن و میرن، ولی خواستم راحت بتونن با یه سوال امنیتی خیلی ساده پستهاشون رو بدن  :i_am_so_happy:

اولین بار هست که میشنوم ولی اینو بدونین که انجمن باید برای پیشرفت، کاربر داشته باشه، و کاربر فقط از طریق ثبت نام میتونه توی انجمن باشه، به هر حال انجمن مال شماست ولی من یه پلاگین پینهاد می کنم که اونو نصب و تنظیماتش رو انجام بدین که زیاد اسپمر ها مسدود بشن:

http://ipsfarsi.com/files/file/525-jg33-stop-forum-spam-201zip/

و اگه خواستین ثبت نام آزاد باشه و ربات ها نتونن پبت نام کنن از این پلاگین استفاده کنید:

http://ipsfarsi.com/files/file/771-c33-stop-spammer-registration/

• پسند 1
لینک ارسال

پیشنهاد خوبیه اینکه همه چیز رو بهشون آموزش بدم، ولی خب باز هم اینجور مشکلات هست که افراد زیادی به خاطر همین اجبار عضو شدن توی بحثها شرکت نمی کنن، مهم نیست که اشخاص عضو بشن یا نشن، فقط اینکه همه چیز خیلی راحت و مهیا باشه برای کار

ولی فکر می کنم ارزشش رو داشته باشه یه جورایی بشه هوکی نوشت یا کاری کرد که سوال امنیتی اضافه کرد، الآن برای بخش عضویت سوال امنیتی گذاشتم، هم از شر اسپمرها راحت شدم و هم اینکه بازدید کننده ها از شر کپچا راحت شدن، خودم که خیلی از این کپچا بدم میاد، آدم هربار نیم کیلو وزن کم می کنه  :biggrin1:

اون یکی پیشنهادی که داشتم عملی هست؟ اینکه خودمون کپچا بسازیم و جوابهاشو هم خودمون تعریف کنیم؟ یا اینکه اون هم هوک یا راهی نداره؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

اون یکی پیشنهادی که داشتم عملی هست؟ اینکه خودمون کپچا بسازیم و جوابهاشو هم خودمون تعریف کنیم؟

کپچای فارسی قبلا بود و خیلی هم یهتر از کپچای انگلیسی بود.من خودم استفاده میکردم و هیچوقت ندیدم مشکلی داشته باشه.خیلی روون ساده بود اما الان دیگه نمیدونم کار میکنه یا نه!!!

• پسند 1
لینک ارسال

اولین بار هست که میشنوم ولی اینو بدونین که انجمن باید برای پیشرفت، کاربر داشته باشه، و کاربر فقط از طریق ثبت نام میتونه توی انجمن باشه، به هر حال انجمن مال شماست ولی من یه پلاگین پینهاد می کنم که اونو نصب و تنظیماتش رو انجام بدین که زیاد اسپمر ها مسدود بشن:

http://ipsfarsi.com/files/file/525-jg33-stop-forum-spam-201zip/

و اگه خواستین ثبت نام آزاد باشه و ربات ها نتونن پبت نام کنن از این پلاگین استفاده کنید:

http://ipsfarsi.com/files/file/771-c33-stop-spammer-registration/

حرف شما درسته که انجمنی که عضو بیشتری داشته باشه قویتره،  خب ولی من فکر می کنم ارزش یه انجمن علمی به این هست که بحثهاش پربارتر بشه و هر فردی به راحتی بتونه نظرش رو اعلام کنه هرچند که عضو بیشتر هم مزایای خودش رو داره

حالا این هوک اول برای کاری که من گفتم به درد می خوره؟ یعنی اسپمرهایی رو که می خوان پست بدن محدود می کنه؟ همشون رو؟  :D

در مورد هوک دومی هم ممنون ازتون، ولی مشکلم با سوال امنیتی برای بخش عضویت کامل حل شده  :i_am_so_happy:

ویرایش شده توسط ahadto
لینک ارسال

این کپچای فارسی چجوره؟ اصلاعاتش از یه سایت دیگه لود میشه یا همه عکسها و ... داخل خودش هست؟ اگه اینجور باشه فک کنم راحت بشه سوالاتش رو عوض کرد و یه جورایی مثل سوال امنیتی درش آورد 

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

این کپچای فارسی چجوره؟ اصلاعاتش از یه سایت دیگه لود میشه یا همه عکسها و ... داخل خودش هست؟ اگه اینجور باشه فک کنم راحت بشه سوالاتش رو عوض کرد و یه جورایی مثل سوال امنیتی درش آورد 

از جای دیگه لود میکرد.الان که سرورشون و سایتشون داون شده دیگه کار نمیکنه.

http://www.isup.me/http://captchafa.com/

• پسند 1
لینک ارسال

داداش ثبت نام رو راحت کن.خلاص....

الان من تو فرومم یه ثبت نام راحت دارم که سرجمع 5 تا فیلده و تایید با ایمیل هم نمیخواد.سی ثانیه وقت میگیره...

به نظر من حتی اگه امکان فنیش هم باشه از نظر اعتبارو... خوب نیست هر کی اومد بتونه پست بذاره...

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...