رفتن به مطلب

یک مشکل اساسی، بهم ریختگی انجمن با هر قالبی!

ارسال‌های توصیه شده

اگر زبان انگلیسی باشه این مشکل پیش می یاد !

سلام

نه زبان فارسی هستش، حتی تمام هوک هایی رو که نصب کرده بودم غیر فعال کردم، بازم مشکل داشت.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 38
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

یه بار کش و ... مروگریکه استفاده میکنیو کمپلت پاک کن بعدش چک کن.زبان فارسی دیفالته؟ ازم میگم این مشکل برای نشون دادن چپ به راست انجمنته که اینطوریه.خوب تنظیماتو چک کن.

در حالت مهمان نمیتونه فایل ipb_rtl.css رو لود کنه علت رو جویا بشید در ضمن بنده سایتتون رو چک کردم چنین مشکلی نداشت

زبان دیفالت احتمالا فارسی نیست.display right to left رو چک کن تیک خورده باشه حتما.عکس که اینو میگه.الان اومدم تو سایتتون این مشکل رو داره.

تصاویر ارسال شده

عزیزان من همین الان باز انجمن رو نصب کردم از اول باز هم مشکل هست!

به عکسها دقت کنید!

post-1977-0-60746500-1377167125_thumb.jp

post-1977-0-31030100-1377167149_thumb.jp

post-1977-0-85059200-1377167169_thumb.jp

post-1977-0-02900900-1377167185_thumb.jp

post-1977-0-78361700-1377167209_thumb.jp

لینک ارسال

شما این قالب پیش فرض رو نصب کنید ببینین درست میشه؟

http://ipsfarsi.com/topic/11919-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D9%81%D8%B1%D8%B6-IPB-ipboard-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C/

• پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

قالب پیش فرض هم امتحان کردن ، اما باز بهم ریخته بود 

من با چندتا مرورگر دیگه امتحان کردم برای بار اول مشکلی نیست فقط هدر انجمن با منوها جابجا هستش ، ولی همین که میری داخل سایت اصلی و از بلوک "آخرین ارسالی های انجمن" وارد انجمن میشه ، انجمن به کل بهم میریزه.

اگه بتونن هاست خودشون تغییر بدن فکر کنم مشکلشون برطرف میشه .

• پسند 1
لینک ارسال

پس مشکل تو همون افزونه ای هست که از طریق سایت وارد سایت میشی. فکر کنم سایتت جوملا بود، آره؟

لینک ارسال

پس مشکل تو همون افزونه ای هست که از طریق سایت وارد سایت میشی. فکر کنم سایتت جوملا بود، آره؟

عزیز توماتو کارت هستش،من انجمنو نصب کردم جدید! بدون وجود اون افزونه اما بازم مشکل داشت، عکسا که موجوده.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما یه کاری انجام بدین: یکبار انجمن رو توی لوکال یا جایی جدا از او افزونه نصب کنید ببینید بازم این مشکلات رو داره اینطوری فکر کنم بهتر بشه فهمید مشکل از کجاس؟

• پسند 1
لینک ارسال

شما یه کاری انجام بدین: یکبار انجمن رو توی لوکال یا جایی جدا از او افزونه نصب کنید ببینید بازم این مشکلات رو داره اینطوری فکر کنم بهتر بشه فهمید مشکل از کجاس؟

والا جدا هم نصب کردم، بدون اون افزونه اما مشکل پابرجاست.

عکس مربوط به مشخصات سرور :

post-1977-0-07581300-1377209159_thumb.jp

ویرایش شده توسط nsm1000
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

الان دوستان همگی تست کردن چنین مشکلی ندیدن، شما با یک کامپیوتر دیگه تست کنید اصلا همچین مشکلی هست. شاید از ISP شما باشه

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...