رفتن به مطلب

یک مشکل اساسی، بهم ریختگی انجمن با هر قالبی!

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

فعلا که ارور 500 میده انجمنت!.من که مشکلی ندیدم.شما به نظرم اگه انجمنت هنوز راه نیفتاده از فارسی سازت و قالب ها اکسپورت بگیر و دوباره انجمنت رو نصب کن.من که مشکلی نمیبینم با هیچ مرورگری ولی اگر هم مشکلی باشه یا از هاستتونه یا اینکه فایلها ناقص بودند و باید دوباره جایگزین بشن

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 38
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

یه بار کش و ... مروگریکه استفاده میکنیو کمپلت پاک کن بعدش چک کن.زبان فارسی دیفالته؟ ازم میگم این مشکل برای نشون دادن چپ به راست انجمنته که اینطوریه.خوب تنظیماتو چک کن.

در حالت مهمان نمیتونه فایل ipb_rtl.css رو لود کنه علت رو جویا بشید در ضمن بنده سایتتون رو چک کردم چنین مشکلی نداشت

زبان دیفالت احتمالا فارسی نیست.display right to left رو چک کن تیک خورده باشه حتما.عکس که اینو میگه.الان اومدم تو سایتتون این مشکل رو داره.

تصاویر ارسال شده

فعلا که ارور 500 میده انجمنت!.من که مشکلی ندیدم.شما به نظرم اگه انجمنت هنوز راه نیفتاده از فارسی سازت و قالب ها اکسپورت بگیر و دوباره انجمنت رو نصب کن.من که مشکلی نمیبینم با هیچ مرورگری ولی اگر هم مشکلی باشه یا از هاستتونه یا اینکه فایلها ناقص بودند و باید دوباره جایگزین بشن

والا نمیدونم! چرا شما مشکلی ندارین من مشکل دارم؟ اگه از هاست باشه شما هم باید مشکل پیدا کنین.

لینک ارسال

والا نمیدونم! چرا شما مشکلی ندارین من مشکل دارم؟ اگه از هاست باشه شما هم باید مشکل پیدا کنین.

آدرس سایت رو بدین من هم تست کنم.

• پسند 1
لینک ارسال

والا همچنانچه دوستان گفتند مشکلی نداره، و خیلی هم عادی هست. به نظر من اون رو کش مرورگر شما ذخیره شده و شما نمیتونین کامل کش رو پاک کنید. اینم موقعی که از سایت شما بیرون اومدم:

1377107666981.png

ویرایش شده توسط amir christ
  • پسند 1
لینک ارسال

والا همچنانچه دوستان گفتند مشکلی نداره، و خیلی هم عادی هست. به نظر من اون رو کش مرورگر شما ذخیره شده و شما نمیتونین کامل کش رو پاک کنید. اینم موقعی که از سایت شما بیرون اومدم:

والا داداش من بارها هم کش مرورگر و خالی کردم هم پاکش کردم اما بازم خراب میشه! دلیلشو واقعا خودم هم نمیدونم با 3 تا مرورگر تست میزنم. اصلا

گیج شدم! یه لحظه اینترنت اکسپلورر درسته یه لحظه خرابه یه لحظه کروم درسه یه لحظه خرابه! عکساشم که دیدید! رو سیستم خودم تنها هم نبوده رو لپ تاپمم تست کردم

باز مشکل داشت! یکی از بچه ها هم میگفت احساس میکنم قالبت نسبت به روز قبل به هم ریخته! که واسش به هم ریخته بود! حالا من موندم چرا تو حالت مهمان اینجوریه؟ اگه مشکل باشه باید واسه همه باشه! شما چند بار تو انجمن بگرد چرخ بزن، چند بار خارج شو با ز وارد شو ببین به هم نمیریزه؟ البته اگه حوصلو داشتی داداش.

هر کدوم از دوستان اگه سایتو دید مشکل داشت لطفا اطلاع بده.

ویرایش شده توسط nsm1000
لینک ارسال

والا داداش من بارها هم کش مرورگر و خالی کردم هم پاکش کردم اما بازم خراب میشه! دلیلشو واقعا خودم هم نمیدونم با 3 تا مرورگر تست میزنم. اصلا

گیج شدم! یه لحظه اینترنت اکسپلورر درسته یه لحظه خرابه یه لحظه کروم درسه یه لحظه خرابه! عکساشم که دیدید! رو سیستم خودم تنها هم نبوده رو لپ تاپمم تست کردم

باز مشکل داشت! یکی از بچه ها هم میگفت احساس میکنم قالبت نسبت به روز قبل به هم ریخته! که واسش به هم ریخته بود! حالا من موندم چرا تو حالت مهمان اینجوریه؟ اگه مشکل باشه باید واسه همه باشه! شما چند بار تو انجمن بگرد چرخ بزن، چند بار خارج شو با ز وارد شو ببین به هم نمیریزه؟ البته اگه حوصلو داشتی داداش.

هر کدوم از دوستان اگه سایتو دید مشکل داشت لطفا اطلاع بده.

از قضا بخاطر اینکه مطمئن بشم کلی توی سایت شما چرخ زدم و کلی هم موندم، ولی خوشبختانه چیزی ندیدم، خوب اگه آقا سعید استاد بزرگ میفرمایند که مشکلی نیست حتما نیست. در ضمن اگه مشکلی وجود داشت واسه همه یکسان بود و کاربران IPBFarsi هم نگاه کردن و چیزی ندیدن و مدرک هم ارائه کردم.

• پسند 1
لینک ارسال

عزیز والا خودمم برام عجیبه! اگه مشکل نداشت اصلا نمیگفتم، دلیلشو هم واقعا نمیدونم

شما هم عکسایی که من گذاشتمو ببینین!

الان مرورگر opera دانلود کردم و تست زدم بعد از مدتی چرخیدن در انجمن و رفتن به یک موضوع و خارج شدن قالب به همون صورت

دراومد!

دوستان فیلم هم گرفتم پیوست پستم هست ببینین.

1.wmv

ویرایش شده توسط nsm1000
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اگر زبان انگلیسی باشه این مشکل پیش می یاد !

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...