رفتن به مطلب

یک مشکل اساسی، بهم ریختگی انجمن با هر قالبی!

ارسال‌های توصیه شده

من هم به عنوان مهمان مشکلی ندیدم !

یک یوزر و پسورد تست به من میدید ؟

عضو شو داداش، نیاز به تاییدیه نداره فعلا.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 38
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

یه بار کش و ... مروگریکه استفاده میکنیو کمپلت پاک کن بعدش چک کن.زبان فارسی دیفالته؟ ازم میگم این مشکل برای نشون دادن چپ به راست انجمنته که اینطوریه.خوب تنظیماتو چک کن.

در حالت مهمان نمیتونه فایل ipb_rtl.css رو لود کنه علت رو جویا بشید در ضمن بنده سایتتون رو چک کردم چنین مشکلی نداشت

زبان دیفالت احتمالا فارسی نیست.display right to left رو چک کن تیک خورده باشه حتما.عکس که اینو میگه.الان اومدم تو سایتتون این مشکل رو داره.

تصاویر ارسال شده

باز مشکلی به هم ریختگی قالب!

در گوگل کروم قالب بدون مشکل هست!

اما در فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر بهم ریخته!

عکس اولی با اینترنت اکسپلورر هست.

عکس دومی با کروم.

post-1977-0-13536900-1377101444_thumb.jppost-1977-0-20469200-1377101460_thumb.jp

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

ورژن اینترنت اکسپلورتون چنده؟

• پسند 1
لینک ارسال

ورژن اینترنت اکسپلورتون چنده؟

دقت کن قبلا تو اینترنت اکسپلورر مشکلی نداشت اصلا!!!

تو فایرفاکس هم خرابه!

اینترنت اکسپلورر ورژن 10

فایرفاکس هم 23.1

جالب اینجاس قبلا تو فایرفاکس و کروم اسن مشکلو داشت! اما الان کروم اوکی شده این 2 تا خرابن

و جالبتر از اونکه بعضی جاها اینجوریه بعضی جاها نه! فقط هم در حالت مهمان این مشکل وجود داره! زمانی

که به عنوان عضو وارد میشین این مشکل نیست!

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

با قالب پیشفرض خود سیستم امتحان کردین؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سالمه.همین الان با فایرفاکس 22 و اینترنت اکسپلورر 11 تست کردم.سالمه و مشکلی نداره.

لینک ارسال

سالمه.همین الان با فایرفاکس 22 و اینترنت اکسپلورر 11 تست کردم.سالمه و مشکلی نداره.

درود سعید جان

مشکل داره!

تو عکسها مشخصن! فیلم بگیرم آپ کنم دوستان ببین؟

با قالب پیشفرض خود سیستم امتحان کردین؟

بله اونم به هم میریزه.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

منم قبلا همچین مشکلی داشتم.اگه آقا سعید یادشون باشه انجمن توی اینترنت اکسپلورر خراب بود اما موزیلا و کروم سالم بود. البته من از قالب پیشفرض استفاده میکرم و گروه های کاربری رو که رنگی کرده بودم بهم ریخته بود توی اکسپلورر  کلا کدهای قسمت استایل رو با کدهای استایل یک قالب پیشفرض دیگه ( از یک ورژن دیگه) جایگزین کردم مشکل حل شد

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

والا من که مشکلی نمیبینم.

اینترنت اکسپلورر رو اصلا بذار کنار. کش و ... های فایرفاکسو پاک کن کامل بعدش تست کن.من که هیچ مشکلی نمیبینم.میخواینم منم عکس بذارم ازش؟ مشکل از طرف شما باید باشه.حالا مرورگراتون احتمالا.

دیشب که با کروم خوب نشون نمیداد اون پایین مربوط به بک گراند گروه های کاربری بود.این هوک رو حذف کن بعدش تست کن

لینک ارسال

والا من که مشکلی نمیبینم.

اینترنت اکسپلورر رو اصلا بذار کنار. کش و ... های فایرفاکسو پاک کن کامل بعدش تست کن.من که هیچ مشکلی نمیبینم.میخواینم منم عکس بذارم ازش؟ مشکل از طرف شما باید باشه.حالا مرورگراتون احتمالا.

دیشب که با کروم خوب نشون نمیداد اون پایین مربوط به بک گراند گروه های کاربری بود.این هوک رو حذف کن بعدش تست کن

میدونم عزیز

کش و کل فایرفاکسو چند بار خالی و عوض کردم.

اما این مشکل رو من تنها ندارم، به یکی دیگه از بچه ها هم گفتم دید گفت آره بهم ، قبل از نصب اون هوک این مشکلو داشت!

ویرایش شده توسط nsm1000
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...