رفتن به مطلب

آموزش || قالب ایمیل برای انجمن IP.B

ارسال‌های توصیه شده

دوستان مورد اضطراری هست، می خوام ببینم واقعا اگه راهی نداره بک آپ دیروز رو رستور کنم که اون هم دردسر زیادی داره  :-S

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 34
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

دوستان مورد اضطراری هست، می خوام ببینم واقعا اگه راهی نداره بک آپ دیروز رو رستور کنم که اون هم دردسر زیادی داره  :-S

موضوع این تایپیک آموزش بود ولی شده پشتیبانی، به هر صورت یک سوال، شما اصلا نمی تونین وارد بخش ادمین بشوید؟

لینک ارسال

چرا می تونم وارد بشم و به همه بخشها دسترسی دارم، فقط توی همون بخش manage system themplates نمی تونم وارد شم، از اون به بعد ایمیل کلا ارسال نمیشه و وقتی هم که دکمه ارسال پیغام خصوصی رو می زنم، پیغام فرستاده میشه اما پنجره همونجور می مونه و هیچ تغییری نمی کنه!

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

چرا می تونم وارد بشم و به همه بخشها دسترسی دارم، فقط توی همون بخش manage system themplates نمی تونم وارد شم، از اون به بعد ایمیل کلا ارسال نمیشه و وقتی هم که دکمه ارسال پیغام خصوصی رو می زنم، پیغام فرستاده میشه اما پنجره همونجور می مونه و هیچ تغییری نمی کنه!

دوست عزیز لطفا برای مشکلتون در بخش پشتیبانی تاپیک ایجاد کنید تا به مشکل رسیدگی بشه.این تاپیک آموزشی هست.

لینک ارسال

با سلام..من بعد درست کردن قالب ایمیل..همچین هشداری اومده..ایا مشکلی نیست

Spam Monitoring Service Error

The last call to the Spam Monitoring Service resulted in an error (INVALID_KEY). If the problem persists, you may wish to contact technical support for assistance.
لینک ارسال

شما میشه توضیح بدین که منظورتون از بعد درست کردن قالب ایمیل...چی بوده؟

چون به شما هشدار اسپم اومده یعنی اسپم کردین و این به قالب سایت ربطی نداره.

لینک ارسال

حدود دوساعت پیش..و  حدود نیم ساعت پیشم..پیام اومد...شاید اصن ربط نداشته باشه..ولی این پیام اومده.

لینک ارسال

یعنی شما می فرمائید که چون کلمه RTL داخل کدها بکار رفته واسم اخطار اومده، آره؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...