رفتن به مطلب

مشکل هماهنگ سازی با دیتالایف

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همگی

من تلاش کردم انجمنمو با دیتالایف هماهنگ کنم اما مشکل اینکه وقتی متود لاگین رو اضافه میکنم دیگه پنل ادمین به هم میریزه و خود سایت هم که باز میشه نمیشه توش لاگ اوت کرد

یه روش دیگه هم هست که نمیخوام از اون استفاده کنم

نسخه ی دیتالایف 10 و آی پی بی 3.4.5 هست

http://pc-cc.ir

http://forums.pc-cc.ir/

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

یک تصویر از تنظیماتی که اعمال کردید اینجا قرار بدید.

• پسند 1
لینک ارسال

@};-

مشکل لود نشدن صفحه ی مدیریت از نت بود

الان فهمیدم اگر این متود فعال باشه حتی قبل از کانفیگ کردن اطلاعات دیتابیس ، به جز اون مرورگری که هستم جای دیگه انجمن باز نمیشه و لاگ اوت هم نمیشه لاگین رو نمیدونم

تنظیماتم در عکس زیر هست:

post-1873-0-90051700-1374453363_thumb.jp

مشکل از کجاس نمیدونم! :((  :-/

لینک ارسال

@};-

مشکل لود نشدن صفحه ی مدیریت از نت بود

الان فهمیدم اگر این متود فعال باشه حتی قبل از کانفیگ کردن اطلاعات دیتابیس ، به جز اون مرورگری که هستم جای دیگه انجمن باز نمیشه و لاگ اوت هم نمیشه لاگین رو نمیدونم

تنظیماتم در عکس زیر هست:

post-1873-0-90051700-1374453363_thumb.jp

مشکل از کجاس نمیدونم! :((  :-/

لینک ارسال

آپ میگردد

یعنی هیچ کس تا حالا آی پی بی 3.4.5 رو با دیتالایف 10 یا 9.8 هماهنگ نکرده که این جا به من کمک کنه؟ :-<

:-? یه جای این حرف میلنگه!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

دوست عزیز شما چرا هی آپ می دید ! لطف کنید قوانین رو بهش احترام بگذارید، شاید همون لحظه کسی راه حلی نداشته باشه ، شما اگر صد بار دیگه هم آپ کنید فرقی نمی کنه، مشکل شما باقی می مونه!

اگر توی مرورگر دیگه ای باز نمی شه به خاطر تنظیمات امنیتی IPB هست که می تونید از بخش System Setting قسمت Security مچ بودن مرورگر رو روی No بگذارید. با توجه به اینکه برای نسخه جدید دیتالایف چک نشده ، آیا هش سیستم تغییر کرده ؟ الان که من دیدم متد این لاگین غیرفعال بود تا بتونم تست کنم.

• پسند 1
لینک ارسال

دوست عزیز شما چرا هی آپ می دید ! لطف کنید قوانین رو بهش احترام بگذارید، شاید همون لحظه کسی راه حلی نداشته باشه ، شما اگر صد بار دیگه هم آپ کنید فرقی نمی کنه، مشکل شما باقی می مونه!

اگر توی مرورگر دیگه ای باز نمی شه به خاطر تنظیمات امنیتی IPB هست که می تونید از بخش System Setting قسمت Security مچ بودن مرورگر رو روی No بگذارید. با توجه به اینکه برای نسخه جدید دیتالایف چک نشده ، آیا هش سیستم تغییر کرده ؟ الان که من دیدم متد این لاگین غیرفعال بود تا بتونم تست کنم.

بله اگرمتد فعال باشه لاگین نمیشه فعالش کنم چک کنید؟؟

در مورد هش هیچ اطلاعاتی ندازم! شرمنده

ویرایش شده توسط amirff
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من تنظیمات شما رو چک کردم ولی توش مشخصات دیتابیس دیتلایف و بقیه موارد رو وارد نکرده بودید. به خاطر همین مشکل پیش اومده. اون ها رو وارد کنید حتما:)

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...