رفتن به مطلب

Thumbnail ها

ارسال‌های توصیه شده

متاسفانه هرچند وقت یک بار به موردی بر می خورم که نشون می ده VB انعطاف پذیری بالاتری نسبت به IPB داره.

من می خوام کاربرها بتونن عکس اتچ شده رو به دو صورت داخل پست نمایش بدن

یکی اینکه عکس رو اتچ کنن ولی اونو به پست اضافه نکنن ... در این حالت عکس به صورت تامبنیل نمایش داده می شه.

و در حالت بعدی عکس رو به پست اضافه کنن ... در این حالت عکس با سایز اصلی نمایش داده می شه.

حالا وقتی تیک گزینه Show thumbnail of attached image رو برمی دارم در هر دو حالت عکس ها با سایز اصلی نمایش داده می شن... که به نظر من این اصلا منطقی نیست!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

به زودی به نتایجی میرسی که نظرت درباره IPB عوض میشه :P

پیشنهاد من استفاده از اپلیکیشن iHost هست ، تصاویر آپلودی رو به دو صورت بند انگشتی و کامل ارائه میده ، از هر کدوم که مایل بودی استفاده میکنی :)

موفق باشی

لینک ارسال

سلام دوست عزیز

به زودی به نتایجی میرسی که نظرت درباره IPB عوض میشه :P

پیشنهاد من استفاده از اپلیکیشن iHostهست ، تصاویر آپلودی رو به دو صورت بند انگشتی و کامل ارائه میده ، از هر کدوم که مایل بودی استفاده میکنی :)

موفق باشی

خیلی ممنونم اما خوب باید عکس ها رو دونه دونه آپ کرد!

دوستان زیاد شدن اتچ ها داخل انجمن در آینده مشکلی پیش نمیاره؟ سایت طوری هست که کاربرها زیاد عکس آپلود می کنن, نمی خوام واسشون محدودیت بزارم به نظرتون چه کار باید کرد؟

دیدم بعضی از انجمن ها مثل نودوهشتیا آپلود انجمن رو غیر فعال می کنن و روی یه ساب دومین یه اسکریپت آپلود عکس قرار می دن

به نظر شما بهترین راه برای بنده چی هست؟

ممنونم

لینک ارسال

من شخصا آپلود سنتر های متصل به قسمت اصلی سایت (IP.Board) رو بیشتر مپسندم (iHost) ولی خوب اگه به آپلود سنتر های حرفه ای نیاز دارید کلیجا رو پیشنهاد میکنم برای نصب روی ساب دامین

پ.ن: این هوک رو هم ببینید:

• پسند 2
لینک ارسال

مگه attach رو حجم database تاثیر نداره ؟

برای استفاده از IHOST هم اگر هاست اشتراکی دارید فکر کنم از طرف شرکت هاستینگ هاستتون رو ببندند !!

من مدتی گذاشتم اما اخطار دادند که اپلیکیشن رو ببندم !

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

بهترین راه استفاده از بخش جداگانه با دیتابیس جداگانه برای آپلود عکس هست. این طوری سرعت لود سایت شما هم بالا می ره. توی بخش آپلود IPB هم می شه به صورت دسته ای آپلود کرد . من توصیم این هست که از اسکریپت های جدا استفاده کنید.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

با سلام :)

بهترین راه استفاده از بخش جداگانه با دیتابیس جداگانه برای آپلود عکس هست. این طوری سرعت لود سایت شما هم بالا می ره. توی بخش آپلود IPB هم می شه به صورت دسته ای آپلود کرد . من توصیم این هست که از اسکریپت های جدا استفاده کنید.

موفق باشید

خیلی متشکرم

پس اسکریپت جدا با یک هاست جدا درسته؟

اسکریپت CF image hosting از دیتابیس استفاده نمی کنه به نظر شما باز هم بهتره هاستش رو از انجمن جدا کنم؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

پس اسکریپت جدا با یک هاست جدا درسته؟

اگر با هاست جدا باشه بهتره اما در قالب subdomain .

99 درصد سیستم هایی که به صورت جدا مخصوص آپلود عکس نوشته شدن تصاویر رو در دیتابیس ذخیره نمی کنن و به صورت جدا در هاست ذخیره می کنند. حالا اون اسکریپتی که شما نام بردید FlatDB هست بازم فرق آنچنانی نداره چون فایل ها رو به صورت جدا در هاست آپلود می کنه.

توی IPB شما می تونید تعیین کنید که پیوست ها به چه صورتی ذخیره بشن، به صورت پیشفرض در پوشه upload هست و در دیتابیس نیست که فشار بیاد :)

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...