رفتن به مطلب

انتقاد از عملکرد تیم مدیران

M.Amirhajloo

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

هر چند دیر اما وظیفه خودم دونستم که در ادامه فرمایشات بقیه عزیزان توضیحاتی ذکر کنم.

با توجه به گرایشی خودم که کلا مدل OpenSource هست سعی کردم طریقه مدیریت و گرداندن اینجا هم همین طور باشه هر چند که خود IPB متن باز نیست. از همین رو تمام سعی بنده این بوده که هر چیزی رو که ممکنه به طور رایگان در اختیار کاربران قرار بدم و همین طرز تفکر رو مدیران زحمت کش اینجا دارند.

حالا این بحثی که شما می فرمایید که ما هزینه دریافت کنیم بابت چنین مواردی ، به نظر بنده وقتی چیزی رو میشه به رایگان در اختیار هموطن هام قرار بدم چرا بیام هزینه دریافت کنم چرا اصلا باید جیب کسی رو بابت چیزی که میشه با پشتیبانی معنوی، حمایت کرد خالی کرد؟! دریافت هزینه باعث ایجاد مسئولیت بسیار بسیار سنگینی می شه .

البته با نظر شما موافق نیستم که پول گرفتن جزو اخلاق حرفه ای حساب می شه ولی به هر حال خط مشی کاری اینجا این هست که تمامی خدمات تا جایی که امکان داره رایگان بمونه و بعضی از مد ها که زحمت زیادی واسشون کشیده شده مثل تاریخ شمسی فقط برای کاربرانی که سایت شون رو در iPBFarsi ثبت کنن قابل دریافت باشه.

ممنون از پیشنهاداتون

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 20
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

متاسفانه شما از خیلی قضایا خبر ندارید درا ینجا.همین هوک شمسی ساز که اینجا کاربران مون میتونند دانلود کنند باعث جلوگیری از خیلی سوء استفاده ها شد که الان اینجا جاش نیست من بگم چی بوده. در ضمن یه فرقی

به نظر من که بهترین انجمن پشتیبانی که تاحالا توش بودم همین ipbfarsi بوده الان متاسفانه برخی کاربرای تازه وارد انجمنای پشتیبانی مختلفی واسه انواع اسکریپتا زدن که واسه هر افزونه و شمسی سازش باید کلی پول

درود به نظرم بجای اینکه فقط دنبال مقایسه انجمنهای پشتیبانی و انجمنسازها باشیم..به فکر پیشبرد اینجا و درکل نوع انجمنساز ای پی بی من از وی بی اومدم..و مای بی بی هم کار کردم...هردو پشتوانه خوبی دا

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...