رفتن به مطلب

انتقاد از عملکرد تیم مدیران

M.Amirhajloo

ارسال‌های توصیه شده

درود به نظرم بجای اینکه فقط دنبال مقایسه انجمنهای پشتیبانی و انجمنسازها باشیم..به فکر پیشبرد اینجا و درکل نوع انجمنساز ای پی بی

من از وی بی اومدم..و مای بی بی هم کار کردم...هردو پشتوانه خوبی دارن...و پلاگنهای کامل ..ودر ایران وی بی به حد کمال رسده از نظر پشتیوانی و هکهای لازم ..کامل است

ولی بر میگردیم به اینکه چرا اینجا هستم..اولا ن به ای پی بی اومدم..چون از نوع انجمنساز وامکاناتش خوشم اومد..ولو کاربران منم از اینکه به ای پی بی اومدیم راضین..

و نکته مهم ..سرعت عالی این انجمنساز است و اینکه ضعف وی بی در سرعت افتضاح و حساسیت بالا انجمنساز است..خیلی هکها براش میاد ناهماهنگ هستند و باعث بهم زدن انجمن و ارورهای مکرر دیتابیس میشن..و لی ای پی بی نوع نصب هوک و مد و قالب راحتره..ضمنا از لحاظ امنیت ای پی بی از وی بی بهتره..من چون خودم هک شد انجمنم به این نکته توجه میکنم ..

تقریبا تمام نیاز کسانی که از وی بی اومدن براورئه میکنه در کنار امکانات اضافی و جالبی که داره..وی بی امکااناتی داره که ای پی بی نداره و بااعکس ای پی بی امکاناتی داره که وی بی نداره..من وقتی به ای پی بی اومدم..گفتم شاید کامل نتونه راضیم کنه...ولی الان پشیمان نیستم..و به فکر لایسنس قانونی هستم..چون میخوام انجمن دائم و کاملی روبه جلو ببرم

از بحث مقایسه بگذریم..بحث پشتیوانی..

دوستانی که انتقاد کردن انتقادشون بجاست ..

ولی دوستان جدیدی که میان سوال میپرسند و مشکلشون حل میشه..سعی کنند ..اگه کسی به مشکلات مشابهه اونا برخورد راهنمایی کنند..همش نمیشه منتظر تیم مدیریت و پاسخگویی شد...من خودم واقعا هرجا بتونم کمک میکنم..اینجوری یک انجمن پشتیوانی پیشرفت میکنه..و حاصلش پیشرفت کلی ای پی بی در ایران است

• پسند 3
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 20
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

متاسفانه شما از خیلی قضایا خبر ندارید درا ینجا.همین هوک شمسی ساز که اینجا کاربران مون میتونند دانلود کنند باعث جلوگیری از خیلی سوء استفاده ها شد که الان اینجا جاش نیست من بگم چی بوده. در ضمن یه فرقی

به نظر من که بهترین انجمن پشتیبانی که تاحالا توش بودم همین ipbfarsi بوده الان متاسفانه برخی کاربرای تازه وارد انجمنای پشتیبانی مختلفی واسه انواع اسکریپتا زدن که واسه هر افزونه و شمسی سازش باید کلی پول

درود به نظرم بجای اینکه فقط دنبال مقایسه انجمنهای پشتیبانی و انجمنسازها باشیم..به فکر پیشبرد اینجا و درکل نوع انجمنساز ای پی بی من از وی بی اومدم..و مای بی بی هم کار کردم...هردو پشتوانه خوبی دا

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام به همه ی دوستان....انشالا که ایام به کام باشه

آقا سعید و آقا امیر در مورد کاربر رسمی شدن توضیحات مورد نیاز رو دادن.

اما پشتیبانی:

ببینید دوستان همینطور که بقیه هم گفتن این سایت داره به صورت رایگان پشتیبانی IPB رو انجام میده.بدون هیچ چشم داشتی.هزینه هاش به صورت شخصی داره تامین میشه و از هیچ منبعی ساپورت نمیشه دوستانی هم که عضو تیم مدیریت و پشتیبانی هستن واقعا از روی علاقه دارن فعالیت میکنن.این رو هم در نظر بگیرید که هر عضو تیم پشتیبانی هم یکی مثل خود شماست با دغدغه و مشکلات مشابه شما.نمیشه ی همه ی وقت رو اینچا باشن تا اگه سوال و یا درخواستی بود به صورت آنی رسیدگی بشه. خودم رو مثال میزنم،سر کار هستم و هر موقع وقت آزاد داشته باشم یه سر میزنم به انجمن و اگه سوالی رو ببینم که میتونم جواب بدم حتما جواب میدم بقیه دوستان هم همینطور....ضمن اینکه الان هم فصل امتحانات خیلی از دوستان هست حالا بعضی ها امتحاناتشون تموم شده و بعضی ها خیر...دوستانی که از قبل همراه انجمن بودن میدونن که این تاخیر در رسیدگی به درخواست ها توی فصل های قبلی امتحانات بازم بوده و مقطعی هست.انشالا امتحانات تموم بشه می بینید که دوباره تیم پشتیبانی ipbfarsi با قدرت جوابگوی پاسخ ها هست.

• پسند 3
لینک ارسال

سلام و خسته نباشید.

داشتم انتقادات و پیشنهادات شما رو میخوندم گفتم منم یه جوابی بدم.

دوستانی که میگن شمسی ساز رو برای عموم قرار بدین باید بگم که من با این مخالفم، چرا؟

• چونکه شما تشریف ببرین به انجمن مای بی بی خواهید دید که واسه یه انجمن ساز رایگان همین ایرونیای عزیز که میگن هدفمون کمک به ایرانیها است کلی پلاگین با دریافت پول بهشون میدن، حالا اگه بعضیا پولی هم نباشه حداقل عضویت ویژه دارند.
  • دوست عزیزی که از ویبولتین اومدن به IPB ازشون یه سوال دارم؟ آیا همه پلاگین های ویبولتین رایگان و برای عموم بود؟ مگه برای دانلود بعضی از مدها نباید پول پرداخت میکردین؟ حالا اینجا فقط یک شمسی ساز برای گروه خاصی در نظر گرفتند ایراد میگیرین؟ در ضمن بابت اون هم پول نمیگیرن و مدیرها اعلام کردند که خواسته خود را اعلام کنید تا ما رسیدگی کنیم. اگه قرار باشه شما خواستتونو اعلام کنید و مدیرها هم همون لحظه اکانت شما رو فعال کنند خوب این چه فرقی میکنه؟ برای عموم بزارن که از این راحت تره که.
  • من هم با شما موافقم که اینجا یه ایراداتی داره و اون رایگان بودن انجمنی مثل IP.B هست که تو دنیا حریف نداره و واقعا حیفه همچین انجمن سازی رایگان باشه. اگه مدیرهای عزیز اینجا رو پولی کنند فکر کنم این مشکلات هم حل میشه.
  • اینو هم بگم دیگه مزاحمتون نشم. داشتم پشتیبانی انجمن ساز ویبولتین رو نگاه میکردم دیدم ادیتور جدیدی برای ویبولتین اومده، تازه اونو هم با چه تبلیغ خاصی که ادیتور ویبولتین رو نصب کنید که امکانات خاصی داره. دوستان عزیز، من با دیگر مدها و یا خود انجمن سازها کاری ندارم، ادیتور IP.B از اول پیشرفته بوده و هست و حالا ویبولتین تقریبا ادیتور خودشو شبیه به IP.B کرده تازه اون هم نواقصی داره که باز به پای IP.B نمیرسه.

ممنون از شما

درود

درسته توی سیستم ویبولتین چند تا از پلاگین ها مانند وی بی سئو و ... رایگان نیست و پولیه اما چیزی که مطمئن هستی اینه که وقتی خرید کنی همون موقع میتونی ازش استفاده کنی

من بحثم مقایسه و ... نیست چون واسه مقایسه اینجا نیامدم برای پشتیبانی سیستم انجمن سازم اینجا امدم

من میگم کسی که میاد توی انجمن و میخواد پشتیبانی بگیره تا انجمنشو سروسامون بده دنبال راحتی هستش دوست ندارده 1 درخواست بده تا اگر تائید شد بعد بتونه فایل را دانلود کردم

توی پست اول هم گفتم من نزدیک 1 هفته و نیم هست که درخواست داده بودم اما اصلاً هیچ کسی 1 نگاه هم ننداخته بود . خوب اینطوری آدم دلسرد میشه

و در پاسخ به اون دوستی که فرمودند که باید 1 فرقی بین کاربران فعال و ... باشه

حرف شما درست همیشه باید بین فعالان و ... فرقی باشه اما هیچ وقت نباید از شخصی که به تازگی انجمن را راه اندازی کرده و هیچی از این سیستم نمیدونه توقعی داشت

شما باید بهش آزادی بدی - بهش به خوبی آموزش بدی تا هم بتونه در توسعه این سیستم کمک کنه و هم به پاسخگویی به مشکلات دیگر کاربران

شخصاً زمانی که با ویبولتین کار میکردم بعد از اینکه به خوبی با این سیستم آشنا شدم کلی قالب رایگان هم طراحی کردم و هم پارسی سازی کردم برای استفاده عموم

مطمئاً زمانی هم که با این سیستم به خوبی آشنا بشم کارهایی خواهم کردم اما تا قبل از آن از تمام مدیران توقع دارم تا به خوبی مرا راهنمائی کنند تا به درک خوبی از این سیستم برسم

• پسند 2
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
من میگم کسی که میاد توی انجمن و میخواد پشتیبانی بگیره تا انجمنشو سروسامون بده دنبال راحتی هستش دوست ندارده 1 درخواست بده تا اگر تائید شد بعد بتونه فایل را دانلود کردم
شما باید بهش آزادی بدی - بهش به خوبی آموزش بدی تا هم بتونه در توسعه این سیستم کمک کنه و هم به پاسخگویی به مشکلات دیگر کاربران

ببیینید دوست عزیز بحث تایید شدن نیست.اینجا هرکس درخواست بده تایید میشه و کاربر رسمی میشه فقط از شما خواسته میشه که لینک ipbfarsi رو برای شناخت دیگر افراد در سایتتون بذارید و این فکر نمیکنم در قبال پشتیبانی خواسته ی زیادی باشه.هستن دوستانی که این کار رو صرفا موقع ارتقا درجه ی کاربریشون انجام دادن و بعدا لینک رو برداشتن از سایت.وقتی توقعی وسط باشه باید این توقع دو طرفه باشه.ipfarsi فقط با یه لینک شما رو به کاربر رسمی ارتقا میده و دسترسی به همه ی فایل ها براتون امکان پذیر میشه

• پسند 3
لینک ارسال

درود

درسته توی سیستم ویبولتین چند تا از پلاگین ها مانند وی بی سئو و ... رایگان نیست و پولیه اما چیزی که مطمئن هستی اینه که وقتی خرید کنی همون موقع میتونی ازش استفاده کنی

من بحثم مقایسه و ... نیست چون واسه مقایسه اینجا نیامدم برای پشتیبانی سیستم انجمن سازم اینجا امدم

توی پست اول هم گفتم من نزدیک 1 هفته و نیم هست که درخواست داده بودم اما اصلاً هیچ کسی 1 نگاه هم ننداخته بود . خوب اینطوری آدم دلسرد میشه

و در پاسخ به اون دوستی که فرمودند که باید 1 فرقی بین کاربران فعال و ... باشه

حرف شما درست همیشه باید بین فعالان و ... فرقی باشه اما هیچ وقت نباید از شخصی که به تازگی انجمن را راه اندازی کرده و هیچی از این سیستم نمیدونه توقعی داشت

شخصاً زمانی که با ویبولتین کار میکردم بعد از اینکه به خوبی با این سیستم آشنا شدم کلی قالب رایگان هم طراحی کردم و هم پارسی سازی کردم برای استفاده عموم

مطمئاً زمانی هم که با این سیستم به خوبی آشنا بشم کارهایی خواهم کردم اما تا قبل از آن از تمام مدیران توقع دارم تا به خوبی مرا راهنمائی کنند تا به درک خوبی از این سیستم برسم

دوست عزیز؛ شما منظور منو اشتباه متوجه شدی. من منظورم این نیست که باید فعالیت کنی بعد ارتقا پیدا کنی. نه، منظور من این هست که شما باید درخواست خودتونو بدین بعد مدیران بعد از بررسی تایید خواهند کرد من خودم یادمه بعد از 1 ماه تایید شدم، و اینکه ما اینجا فقط شمسی ساز رو برای کاربران مورد تایید رایگان میدیم فکر نکنم این موضوع به این همه انتقاد از سایت، از مدیران و ... نیاز داشته باشه، شما سئو رو پولی می خرین، اینجا برای ورژن های پائینتر رایگان هست و ورژن های جدید که ذاتا روشون کار شده که نیاز نداره. برین بخش دریافت رو یه نگاه بندازین، کلی افزونه پولی هست که رایگان اینجا می تونین دریافت کنید در صورتی که در کشورهای دیگه همون پولی ها رو برای کاربران ویژه میدن.

منظور من این هست که بخاطر یه شمسی ساز بی انصافی هست که سایت و مدیران رو زیر سوال ببرید.

ممنون

• پسند 3
لینک ارسال

ببیینید دوست عزیز بحث تایید شدن نیست.اینجا هرکس درخواست بده تایید میشه و کاربر رسمی میشه فقط از شما خواسته میشه که لینک ipbfarsi رو برای شناخت دیگر افراد در سایتتون بذارید و این فکر نمیکنم در قبال پشتیبانی خواسته ی زیادی باشه.هستن دوستانی که این کار رو صرفا موقع ارتقا درجه ی کاربریشون انجام دادن و بعدا لینک رو برداشتن از سایت.وقتی توقعی وسط باشه باید این توقع دو طرفه باشه.ipfarsi فقط با یه لینک شما رو به کاربر رسمی ارتقا میده و دسترسی به همه ی فایل ها براتون امکان پذیر میشه

دوست عزیز؛ شما منظور منو اشتباه متوجه شدی. من منظورم این نیست که باید فعالیت کنی بعد ارتقا پیدا کنی. نه، منظور من این هست که شما باید درخواست خودتونو بدین بعد مدیران بعد از بررسی تایید خواهند کرد من خودم یادمه بعد از 1 ماه تایید شدم، و اینکه ما اینجا فقط شمسی ساز رو برای کاربران مورد تایید رایگان میدیم فکر نکنم این موضوع به این همه انتقاد از سایت، از مدیران و ... نیاز داشته باشه، شما سئو رو پولی می خرین، اینجا برای ورژن های پائینتر رایگان هست و ورژن های جدید که ذاتا روشون کار شده که نیاز نداره. برین بخش دریافت رو یه نگاه بندازین، کلی افزونه پولی هست که رایگان اینجا می تونین دریافت کنید در صورتی که در کشورهای دیگه همون پولی ها رو برای کاربران ویژه میدن.

منظور من این هست که بخاطر یه شمسی ساز بی انصافی هست که سایت و مدیران رو زیر سوال ببرید.

ممنون

دوستان لطفاً انتقاد پذیر باشید

من انتقاد شدیدی نکردم که کسی ناراحت بشه

من تیم مدیریتی را زیر سوال نبردم که

من فقط میگم 1 خورده سعی کنیم اصول حرفه ای را رعایت کنید

حتی به نظر من قرار دادن هوک های پولی در انجمن این خودش 1 نوع غیر حرفه ای بودن هستش

من هیچ مشکلی برای خرید ندارم . همانطور که هم لایسنس ویبولتین و چند تا از هک های پولیس مانند وی بی سئو و ... را خریداری کردم برای اینجا هم حاضرم اگر هکی یا قالبی پولی بود و لازم داشتم هزینه اش را بپردازم

به نظر من الان بهترین تیم پشتیبانی را سیستم وردپرس پارسی داره که واقعاً دارن تمام اصول حرفه ای را رعایت میکنند ( http://forum.wp-parsi.com )

خلاصه از بحث اصلی دور نشیم

تیم مدیریت اینجا کارش خوبه و بهتر هم میتونه باشه اگر بعضی از مسائل را بهتر بهش نگاه بندازه و همیشه از چشم 1 کاربر تازه وارد به انجمن نگاه کنه

• پسند 2
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

من هیچ مشکلی برای خرید ندارم . همانطور که هم لایسنس ویبولتین و چند تا از هک های پولیس مانند وی بی سئو و ... را خریداری کردم برای اینجا هم حاضرم اگر هکی یا قالبی پولی بود و لازم داشتم هزینه اش را بپردازم

فقط خودتون رو نبینید.خیلی ها توان خریدشون رو ندارند.به دلیل اختلاف فاحش واحد پول ما با دلار و ... برای یه برنامه 15 دلاری باید حدود 40-50 تومن بدیم.

وردپرس اپن سورسه دوست عزیز ولی IPB پولیه و اپن سورس نیست.میزان استفاده ی وردپرس رو شما نگاه کن!!! به طبعش افراد بیشتری هم ازش استفاده میکنن.

حتی به نظر من قرار دادن هوک های پولی در انجمن این خودش 1 نوع غیر حرفه ای بودن هستش

اگر اینجوری بخوایم حساب کنیم که کلا غیر اصولی میشه اینجا! با قرار دادن نسخه های نال!!!

مثل اینکه شما بیای ویندوز غیر قانونی و کرک شده نصب کنی بعد بیای برای برنامه ها پول بدی و بخری در حالیکه رایگان هم موجوده برای شما!.خنده دار نیست خدایی؟؟؟

اصولیش اینه شما بیای اصل و با لایسنسش خرید کنی برنامه ها رو هم اورجینال با لایسنسش بخری.

جوابتون رو میدیم این نیست انتقاد پذیر نیستیم.خودم تو پست دوم گفتم به جز اون مورد بقیه انتقاد هاتون بالای سرمون ولی خوب بعضی جاها باید براتون روشن و شفاف سازی بشه.

متاسفانه خیلی از بروبچ تیم مشکلات دارن مخصوصا اقا وحید که نمیتونه بیاد.به طبعش وقتی مدیریت اصلی و لیدر گروه نباشه خوب ضعف و کاستی هایی هم دیده میشه هرچند سعی میکنیم نبود ایشون رو بپوشیم در حد توانمون

کلا هرچی بیشتر بحث بشه نظرات رو بیشتر تبادل کنیم خیلی بهتره.

هیچوقت نمیگیم کارمون بی عیب و نقصه.مسلما خیلی هم ضعف داریم که سعی میکنیم روز به روز در این زمینه بهبود پیدا کنیم و ضعف ها و کاستی ها کمتر بشه

دوستان دیگه هم بیان در این تاپیک شرکت کنند نظراتشون رو بگن در مورد اینجا.بحث و تبادل نظر کنیم

• پسند 3
لینک ارسال

ببینید دوست عزیز

ما قبول داریم که ضعف های داریم و این رو انکار نمیکنیم اما این ضعف ها به حدی نیست که بخوایم عملکرد تیم و سایت رو زیر سوال ببریم

اول باید به این دقت داشته باشید که این سایت کاملا رایگانه و هیچ هزینه ای از کاربرای خودش دریافت نمیکنه

بارها شده خود من تمامی مراحل نصب ، فارسی سازی ، نصب قالب و برطرف سازی مشکلات کاربر رو تنها با یه تاپیک حل کردم اونم بدون هیچگونه توقعی یا دریافت هزینه ای اما شما میبینید در وی بی برای این کار هزینه دریافت میشه

حتی در این انجمن ما به نویسنده ها و مدیرامون هیچگونه هزینه ای پرداخت نمیکنیم و دوستان داشته های خودشون رو در حد توان در اختیار دوستان میذارن بدون هیچ چشم داشتی اما در بقیه اینطور نیست ....

یکی از عواملی که باعث ضعف میشه کمبود وقت هست ... بیشتر مدیران سایت مثل خودم و سعید و مرتضی دانشجو هستیم و به مراتب در فصل امتحانات مشکلات مربوط به خود رو داریم و قادر نیستیم به طوری که نیازه وقتمون رو روی انجمن بذاریم مثلا خودم تعداد زیادی هوک پولی رو دریافت کردم و در پوشه دسته بندی کردم اما هنوز وقت اپلود کردن اونو ندارم

ببینید در سایت رسمی IPB مدت زمانی رو برای دریافت پاسخ تعیین کردن ، بارها دیدم که یک پست به مدت 24 ساعت یا بیشتر پاسخ داده نشده اما شخص سوال کننده ارسال تاپیک متعدد نداشته و یا اینکه تیم مدیریت رو زیر سوال ببره اما متاسفانه ما مشکل خودمونه شما قوانین سایت رو بخونید حداقل زمان پاسخگویی در ای پی بی فارسی 72 هست اما هنوز 5 دقیقه از ارسال تاپیک نگذشته طرف دوباره تاپیک میزنه ، در چت لینک تاپیکشو میزنه و یا اینکه تیم مدیریت رو به انتقاد میگیره ....

به نظر من اگر ما هم مثل سایت رسمی برای ارائه خدمات هزینه ای دریافت میکردیم کاربر به جای 24 ساعت 3 الی 4 روز منتظر میموند تا بتونه هوک یا اپلیکیشن مورد نظرشو دریافت کنه

• پسند 2
لینک ارسال

البته جدا از بحث پشتیبانی

خود انجمنساز ..و هوکها و مدها و فراگیری تنظیماتشون..زیاد پیچیده نیست یه راحتی توش قرار داده شده و خیلی راحت میتونی تنظیمات و نوع امکاناتی که میخوای قرار بدی

ضمنا .کمتر دچار مشکل میشه....مثلا ویبی خیلی زود حتی با قطعی سرور ..مشکلاتی براش پیش میاد ..ولی ای پی بی راحتره..و بی دردسر تر .فقط یکم خودتون کنجکاوی کنید براتون کار باهاش راحته

:)

• پسند 2
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...