رفتن به مطلب

انتقاد از عملکرد تیم مدیران

M.Amirhajloo

ارسال‌های توصیه شده

درود بر شما

من به تازگی انجمن را از ویبولتین به آی پی بی تغییر داده ام

برای دسترسی به بعضی از فایل ها مانند شمسی سازی تاریخ این سیستم نیازمند عضویت در گروه کاربری ویژه را داشتم که متاسفانه پس از ارسال 2 بار درخواست هنوز که هنوزه به درخواست من رسیدگی نشده

واقعاً شما اگر تیم پشتیبانی هستید و قصد دارید حرفه ای این کار را دنبال کنید به نظر ایجاد محدودیت برای دانلود فایل و ... یک کار واقعاً غیر حرفه ای هست چون با این کار کاربر بیشتر به جای اینکه جذب بشه دفع میشه .

من خودم شخصاً برای اینکه دیگه این محدودیت را نداشته باشم بیشتر هوک ها و ... را از سایت های خارجی مانند Ipbzone و ... دانلود کردم

فکر میکنم تیم مدیریت اگر فکری به حال این داستان بکنه خیلی خوب میشه

ضمناً به نظرم اگر در قراردادن مد های توی عنوان مد توضیح مختصری هم به زبان فارسی قرار بدید خیلی عالی میشه

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 20
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

متاسفانه شما از خیلی قضایا خبر ندارید درا ینجا.همین هوک شمسی ساز که اینجا کاربران مون میتونند دانلود کنند باعث جلوگیری از خیلی سوء استفاده ها شد که الان اینجا جاش نیست من بگم چی بوده. در ضمن یه فرقی

به نظر من که بهترین انجمن پشتیبانی که تاحالا توش بودم همین ipbfarsi بوده الان متاسفانه برخی کاربرای تازه وارد انجمنای پشتیبانی مختلفی واسه انواع اسکریپتا زدن که واسه هر افزونه و شمسی سازش باید کلی پول

درود به نظرم بجای اینکه فقط دنبال مقایسه انجمنهای پشتیبانی و انجمنسازها باشیم..به فکر پیشبرد اینجا و درکل نوع انجمنساز ای پی بی من از وی بی اومدم..و مای بی بی هم کار کردم...هردو پشتوانه خوبی دا

• مدیر کل بازنشسته سایت

درود بر شما

من به تازگی انجمن را از ویبولتین به آی پی بی تغییر داده ام

برای دسترسی به بعضی از فایل ها مانند شمسی سازی تاریخ این سیستم نیازمند عضویت در گروه کاربری ویژه را داشتم که متاسفانه پس از ارسال 2 بار درخواست هنوز که هنوزه به درخواست من رسیدگی نشده

واقعاً شما اگر تیم پشتیبانی هستید و قصد دارید حرفه ای این کار را دنبال کنید به نظر ایجاد محدودیت برای دانلود فایل و ... یک کار واقعاً غیر حرفه ای هست چون با این کار کاربر بیشتر به جای اینکه جذب بشه دفع میشه .

من خودم شخصاً برای اینکه دیگه این محدودیت را نداشته باشم بیشتر هوک ها و ... را از سایت های خارجی مانند Ipbzone و ... دانلود کردم

فکر میکنم تیم مدیریت اگر فکری به حال این داستان بکنه خیلی خوب میشه

ضمناً به نظرم اگر در قراردادن مد های توی عنوان مد توضیح مختصری هم به زبان فارسی قرار بدید خیلی عالی میشه

متاسفانه شما از خیلی قضایا خبر ندارید درا ینجا.همین هوک شمسی ساز که اینجا کاربران مون میتونند دانلود کنند باعث جلوگیری از خیلی سوء استفاده ها شد که الان اینجا جاش نیست من بگم چی بوده.

در ضمن یه فرقی هم باید بین کاربران فعال و مثبت اینجا با قیه باشه.نه یکی که مثلا یه سال اینجاست و کاربره و حتی به مشکلات بقیه هم تا بتوهنه میرسه با کاربری که تازه ثبت نام کرده و هدفش هم معلئوم نیست چیه یکی باشه؟؟؟؟

همه چیز اینجا رایگانه.هدف ما برای جلوگیری بیشتر از سوء استفاده ها بوده.

کاملا با شما موافقم

• پسند 4
لینک ارسال

با سلام

البته با قسمتی از این ماجرا منم موافقم ، چون بیشتر کاربرا دوست دارند سریعتر کارها پیش بره ، برای همین دوست دارند سریعتر پاسخگویی صورت بگیره.

منم چند روزه هست که ارسال درخواست کردم ولی هنوز که هنوزه جوابی نگرفتم.

به هر حال این تیم به نظر میاد جوان هست و فعال و روز به روز بهتر و بیشتر سایت رو بهبود می بخشند چون من هرروز توی این سایت هستم.

امیدواریم انتقادها بیشتر باعث پیشرفت بشه تا باعث ناراحتی و رنجش.

یا علی

• پسند 2
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

متاسفانه من یادم میره برای درخواست ها.چون فقط میام اینجا به اخرین ارسالها نگاه میندازم.و میرم.

با تشکر از انتقاد های شما @};-

به جز قرار دادن رایگان فایل های اختصاصی برای همه با بقیه موافقم.

• پسند 2
لینک ارسال

به جز قرار دادن رایگان فایل های اختصاصی برای همه با بقیه موافقم.

البته بنده هم با این موضوع موافقم اما واقعا این موضوع باعث پیشرفت سایت شما شده است.

اما به نظر من شرایط VIP یوزر رو باید بررسی کنید که میشه اعمال بشه یا نه.

• پسند 1
لینک ارسال

با سلام بنظر من فعالیت این سایت خوبه ولی با این همه موافقم که در مورد هوک ها اطلاعاتی هم بدن بهرحال باید ی خسته نباشید به همه بگم

لینک ارسال

با سلام بنظر من فعالیت این سایت خوبه ولی با این همه موافقم که در مورد هوک ها اطلاعاتی هم بدن بهرحال باید ی خسته نباشید به همه بگم

دوست عزیز دیگه ما که از حق نمی تونیم بگذریم چون این هر هوکی که می زارن یک خط فارسی به عنوان توضیح و عملکرد هوک قرار می دن.

اما منم موافقم که توضیحات بیشتر باشه بهتر است @};-

• پسند 1
لینک ارسال

به نظر من که بهترین انجمن پشتیبانی که تاحالا توش بودم همین ipbfarsi بوده الان متاسفانه برخی کاربرای تازه وارد انجمنای پشتیبانی مختلفی واسه انواع اسکریپتا زدن که واسه هر افزونه و شمسی سازش باید کلی پول بدی! معلوم نیست انجمن پشتیبانین یا فروشگاه

من الان دیگه انجمن ندارم ولی چون علاقه ای که به اینجا و مدیراش دارم بخاطر کمکایی که قبلا بهم کردن همیشه اینجا سر میزنمو اگه مشکلی رو بدونم راه حلش چیه حتما همون لحظه جواب میدم

درمورد هوک ها هم اگه اطلاع داشته باشین دیگه الان مثل سال پیش نیست و بی نهایت هوک و قالب واسه IPB تو اینترنت ساخته شده که گذاشتن همشون نیاز به یه 10 -20 نفر کاربر فعال داره که واسه توضیح دادن کاربردشونم باید تست بشن که خودش وقت گیره, من خودم به زودی تمام بخشای مدلا و قالبا و اپلیکیشنارو تا جایی که بتونم براتون آپدیت میکنم

• پسند 3
لینک ارسال

دوست عزیز ما هم هستیم که بتونیم به شما کمک کنیم و بتونیم به رونق این انجمن ساز کمک کنیم.

به هر حال ارتقا کاربرها و پیشرفت این انجمن ساز و باز کردن بازارش در بین ایرانی ها ، هدف بزرگ و خوبی هست که من و دوستان دیگه هم می تونن در این هدف کمک به شما بکنن.

• پسند 1
لینک ارسال

سلام و خسته نباشید.

داشتم انتقادات و پیشنهادات شما رو میخوندم گفتم منم یه جوابی بدم.

دوستانی که میگن شمسی ساز رو برای عموم قرار بدین باید بگم که من با این مخالفم، چرا؟

• چونکه شما تشریف ببرین به انجمن مای بی بی خواهید دید که واسه یه انجمن ساز رایگان همین ایرونیای عزیز که میگن هدفمون کمک به ایرانیها است کلی پلاگین با دریافت پول بهشون میدن، حالا اگه بعضیا پولی هم نباشه حداقل عضویت ویژه دارند.
  • دوست عزیزی که از ویبولتین اومدن به IPB ازشون یه سوال دارم؟ آیا همه پلاگین های ویبولتین رایگان و برای عموم بود؟ مگه برای دانلود بعضی از مدها نباید پول پرداخت میکردین؟ حالا اینجا فقط یک شمسی ساز برای گروه خاصی در نظر گرفتند ایراد میگیرین؟ در ضمن بابت اون هم پول نمیگیرن و مدیرها اعلام کردند که خواسته خود را اعلام کنید تا ما رسیدگی کنیم. اگه قرار باشه شما خواستتونو اعلام کنید و مدیرها هم همون لحظه اکانت شما رو فعال کنند خوب این چه فرقی میکنه؟ برای عموم بزارن که از این راحت تره که.
  • من هم با شما موافقم که اینجا یه ایراداتی داره و اون رایگان بودن انجمنی مثل IP.B هست که تو دنیا حریف نداره و واقعا حیفه همچین انجمن سازی رایگان باشه. اگه مدیرهای عزیز اینجا رو پولی کنند فکر کنم این مشکلات هم حل میشه.
  • اینو هم بگم دیگه مزاحمتون نشم. داشتم پشتیبانی انجمن ساز ویبولتین رو نگاه میکردم دیدم ادیتور جدیدی برای ویبولتین اومده، تازه اونو هم با چه تبلیغ خاصی که ادیتور ویبولتین رو نصب کنید که امکانات خاصی داره. دوستان عزیز، من با دیگر مدها و یا خود انجمن سازها کاری ندارم، ادیتور IP.B از اول پیشرفته بوده و هست و حالا ویبولتین تقریبا ادیتور خودشو شبیه به IP.B کرده تازه اون هم نواقصی داره که باز به پای IP.B نمیرسه.

ممنون از شما

• پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...