رفتن به مطلب

ثبت نام کاربری و ایمیل کاربر

ارسال‌های توصیه شده

باسلام

من در فرم عضویتم این مشکل وجود داره که وقتی کاربر تمام فرم را پر میکنه و دکمه عضویت را میزنه ایمیل و نام کاربری در دیتابیس سیو میشه ولی در فرم عضویت ایراد میگیره که یا نام تکراری است یا ایمیل قبلا وارد شده و در ضمن کاربرای که تازه عضو شدن در پایین انجمن بعنوان جدیدترین کاربر عضو شده نشان داده نمیشود

مشکل از کجاست ممنون میشم کمک کنید

ویرایش شده توسط hamghafas
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

البته به نظرم این به این خاطر هست که کاربر لینکی که بعد از ثبت نام برای وی ارسال میشه و باید به ایمیل خود بره و اونو تایید کنه رو انجام نمیده و نام کاربری وی توی دیتا بیس ثبت شده ولی اجازه نداره تا ایمیل خودشو ولیدیت نکرده با اون وارد بشه.

لینک ارسال

البته به نظرم این به این خاطر هست که کاربر لینکی که بعد از ثبت نام برای وی ارسال میشه و باید به ایمیل خود بره و اونو تایید کنه رو انجام نمیده و نام کاربری وی توی دیتا بیس ثبت شده ولی اجازه نداره تا ایمیل خودشو ولیدیت نکرده با اون وارد بشه.

ممنون از جواب که دادی ولی من ایمیل تاییدی رو برداشتم گذاشتم توسط ادمین فعال بشه و در ضمن اون نمودار اول در قسمت کنترل پنل هم دیگر نیستش

لینک ارسال

میشه کلا لینک تایید رو بی خیال بشین و نتیجه رو بگین؟

عزیز گفتم ک لینک تایید ندارم توسط مدیر تایید میشه یعنی گذاشتم مدیر تایید کنه

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

خوب بعد از اینکه خودتون تایید میکنید کاربر رو بازم این مشکل هست؟

لینک ارسال

بله .من هنوز مشکلم(

وقتی کاربر تمام فرم را پر میکنه و دکمه عضویت را میزنه ایمیل و نام کاربری در دیتابیس سیو میشه ولی در فرم عضویت ایراد میگیره که یا نام تکراری است یا ایمیل قبلا وارد شده و در ضمن کاربرای که تازه عضو شدن در پایین انجمن بعنوان جدیدترین کاربر عضو شده نشان داده نمیشود) هوز پا برجاست .هیچ کاربری هم نمیتونه عضو بشه

لینک ارسال

ببینین دوست عزیز، شما که برچسب "کاربر حرفه ای" چسبونده اید بالاسرتون، من گفتم که کلا حذف کنید، یعنی چی؟ یعنی بزارین روی "None" که کاربر بعد از ثبت نام لاگین شه، در ضمن، طبق دستور مدیریت سایت که سعید جان فرمودن کسانی که تقاضای راهنمائی می کنند باید آدرس سایتشون زیر پروفایلشون باشه. چون اینطوری کمک کردن هم به سادگی امکان پذیر هست.

ممنون

در ضمن شما به آدرس زیر برید:

AdminCp >> Members >> Validating

در این قسمت ببینین که اسم اونائی که ثبت نام کردن و منتظر شما هستند رو پیدا می کنید؟

ویرایش شده توسط amir christ
لینک ارسال

ممنون دوست

ببینین دوست عزیز، شما که برچسب "کاربر حرفه ای" چسبونده اید بالاسرتون، من گفتم که کلا حذف کنید، یعنی چی؟ یعنی بزارین روی "None" که کاربر بعد از ثبت نام لاگین شه، در ضمن، طبق دستور مدیریت سایت که سعید جان فرمودن کسانی که تقاضای راهنمائی می کنند باید آدرس سایتشون زیر پروفایلشون باشه. چون اینطوری کمک کردن هم به سادگی امکان پذیر هست.

در ضمن شما به آدرس زیر برید:

AdminCp >> Members >> Validating

در این قسمت ببینین که اسم اونائی که ثبت نام کردن و منتظر شما هستند رو پیدا می کنید؟

ممنون عزیز از جوابی که دادید ولی شما هم بعنوان کاربر حرفه ای ادرس را اشتباهی دادید(AdminCp >> Members >> Validating) این درسته
  1. Members >
  2. Manage Members >
  3. Validating

البته کاربر حرفه ای نه کاربر رسمی شماهم نمیتونی مجبور نیستی جواب بدی

و در ضمن من میگم اصلا نمیتونم کاربر بگیر باتوجه به مشکلم شما چی میگید که فعال کنم از اون قسمت

ویرایش شده توسط hamghafas
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...