رفتن به مطلب

scrol داشتن انجمن

ali.t

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوست عزیز

این مشکل در اصل یک باگ نیست ، فقط چون اصلیت Shoutbox به صورت ltr هست ، با قالب های rtl یه scroll میسازه ، که انشاالله به زودی رفع میکنیم و خدمتتون میگیم که به چه صورت رفع میشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

چند حالت داره: یا قالب رو دستکاری کردید.یا اینکه نصب یه هوک یا برنامه باعثش شده.بعضی اوقات دکمه ی فیسبوک و گگل پلاس هم باعثش میشن.چک کنید موارد رو

سعید پستتو ندیدم موقع ارسال.

از نسخه ی shoutbox 1.4.1 beta 3 که جدیدترین هست استفاده کیند.مشکلی نداره.تست کردم خودم.نسخهی 1.4.1 بتاهای قبلیش مشکل داشت

لینک ارسال

چند حالت داره: یا قالب رو دستکاری کردید.یا اینکه نصب یه هوک یا برنامه باعثش شده.بعضی اوقات دکمه ی فیسبوک و گگل پلاس هم باعثش میشن.چک کنید موارد رو

سعید جان بنده چک کردم ، به صورت معمولی توی نسخه ی جدید shoutbox این به این صروت در میاد ، فک میکنم برای وجود یک پخش کننده ی موسیقی در پشت قالب باشه(حدس) ، چون تنها تفاوت ظاهریش با نسخه های قبلی همینه
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

الان جدید ترین نسخه ی shoutbox 1.4.1 beta 3 هست که فکر کنم هنوز تو بخش دریافت اینجا وجود نداره.من خودم دیروز رو انجمن نصب و تست کردم.مشکلی نداره.نسخه های beta 1و 2 این مشکل رو دارند.

لینک ارسال

نمیخواد این کارارو کنید بیرن این ادرس

/public/sounds

این فایلو باز کنید

soundmanager2-nodebug-jsmin

دنبال خط else{o={position:"absolute",width:"8px",height:"8px",top:"-9999px",left:"-9999px"} باشید اون 9999 رو هر دوتاشو -0 کنید

همین یا اگه باز نتونستید مشکلی نسیت این فایلو که من گذاشتمو بزارید مال خودتونو پاک کنید حل میشه بعد کش مرور گرتونم پاک کنید

soundmanager2-nodebug-jsmin.zip

موفق باشید

• پسند 4
لینک ارسال

• 4 هفته بعد...
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...