رفتن به مطلب

رنگی کردن عنوان ها کاربری

ali.t

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

در سایت ipbfarsi هر عنوان کاربری دارای یک رنگ خاصی هست که روی آن ها این کشیده شده نه که رنگ خود متن باشه

میخواستم بدوتم از هوک خاصی استفاده میشه برای اینکار؟

هیمطور تمامی طالاعات زیر آواتار یک کاربر در یک مربع قرار دارد.مانند : محل سکونت شما : مشهد*این محل سکونت در یک مربع قرار دارد در صورتی که انجمن هایی مثل من در جای خاصی قرار نداراد و روی پس زمینه انجمن میباشد.

لطفا کمک کنید

با تشکر

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 20
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام دوست عزیز قبل از هر چیز در مطالب و موضوعات ابتدا جستجو بفرمایید اگه به نتیجه نرسیدید موضوع جدید ارسال کنید: سوال اول: آموزش : متفاوت کردن و رنگ دادن به گروه های کاربری - آموزش های مرتبط با

http://ipsfarsi.com/topic/11958-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%D8%A8%DB%8C%D9%87-ipbfarsi/page__hl__%D8%B9%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86+

با سلام در سایت ipbfarsi هر عنوان کاربری دارای یک رنگ خاصی هست که روی آن ها این کشیده شده نه که رنگ خود متن باشه میخواستم بدوتم از هوک خاصی استفاده میشه برای اینکار؟ هیمطور تمامی طالاعات زیر آواتار

ببخشید برای این که اعتبار هشدار و محل سکونت یا همون location دورش مستطیل بیاد کدوم کد را باید تهش ipbfarsi بزارم؟

• پسند 1
لینک ارسال

بخش مشخصات کاربری شبیه IPBFarsi - آموزش های مرتبط با پوسته - انجمن پشتیبانی IPB فارسی

ببخشید من هر کاری کردن عنوان کاربری رنگی نشد همه چی هم چک کردم!

ویرایش شده توسط ali.t
  • پسند 1
لینک ارسال

توی همون قسمت userInfoPane که کلاس های استایل رو ویرایش کردی یه تگ <li> هست که هیچ کلاسی نداره ، اگه نوجه کنی اون برای هشدار هست ، اون رو اینطوری تغییرش بده:

<li class='IPfarsi'>

حل میشه مشکلت

به همین صورت هم توی بخش Custom Profile Fields که محل زندگی رو تعریف کردید وارد شوید ، محل زندگی رو ویرایش کنید

آخرین گزینه ی قسمت ویرایش اینه:

Topic View Format? که یه کد هم جلوشه ، شما کافیه این کد رو ویرایش کنید و کلاس IPfarsi رو بهش اضافه کنید ، مثلا اگه کد به این صورته:

<span class='ft'>{title}</span><span class='fc'>{content}</span>

به این تبدیلش کنید:

<span class='IPfarsi'>{title} : {content}</span>

• پسند 1
لینک ارسال

ببخشید topic view format چیه؟

خیلی ممنون محل سکونت و اعتبار رو درست کردم

این آموزش رو خوندم انجام هم دادم اما رنگی نمیشه عنوان هام منظور از رنگی نه که متن رنگی شه منظورم یه خط بیاد روش

همه رو چک کردم ولی بازم نشد :(

• پسند 1
لینک ارسال

دوست عزیزم ، شما فقط باید از یکی از روش هااستفاده کنید وگرنه نتیجه نمیگیرید

• پسند 1
لینک ارسال

منظورتون رو نمیفهمم یک روش

من میخوام مثلا اسم شما پایینش نوشته تیم پاسخویی با نارنجی روش کشیده شده

من کلا کد span رو پاک کردم و کدی که تو این آموزش بود رو زدم واسه این کار رنگ هم color و هم background رو کردم قرمز ولی تغییری نکرد عنوان گروه

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...