رفتن به مطلب

آموزش ساخت تایپک در نسخه 3.4.4

kianit

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود من نسخه نال 3.4.4 را نصب کردم وقتی موضوع برای فروم می سازم در صفحه اصلی آن دیده نمی شود ؟؟؟!!!

لطفا کمک کنید!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود موقع درست کردن احتمالا تیک show برای گروهای کاربری مورد نظر نزدی...و البت باقی دسترسی گروها هم تنظیم کن تا دقیق درست بشه

ویرایش شده توسط m@hdi
لینک ارسال

اوکی درست شد ! واقعا عجیبا غریبا 2 روز روش وقت گذاشته بودم همین کارا هم کردم ولی ج نداد @ کارت درسته استاد ! مرسی

لینک ارسال

من هم تازه نصب کردم...چیز زیادی نمیدونم..برای ساختن انجمن اصلی روی گزینه Add New Category کلیک کن..در قسمت بعد نامشو مشخص کن..قسمت اهر .گروهای مورد نظرت تیک show بزن..بعد برای انتخاب زیر مجموعه روی گزینه Add New Forumبزن..و وارد قسمتهایی تنظیمات میشی صفحه اول قسمتForum Parent مشخص کن انجمن زیر مجموعه چه انجمنی باشه..در صفحه دوم که نکس میزنی..ردیف اول قسمت

Postable Forum Settings بجز اولی همرو بله بزن..و در صفحه اخر اونجا برای Admin Forum Setهمرو تیک بزن..برایBanned Forum Set که کاربران محروم هستند همرو خالی بزار ..برای

Guest Forum Set که مهمانها هستند..گزینه اول و دوم بزن..گزینه اول فقط انجمن میبینه..گزینه دوم تاپیکها میبینه..برای

Member Forum Setهمرو تیک بزن..و برای Moderator Forum Setهمرو تیک بزن..و گروه اخری ..فکر کنم در انتظار تائید باشن که ..فقط اول و دوم تیک بزن

• پسند 2
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...