رفتن به مطلب

کامل کردن ستون سایت

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من پوستم 2 ستونست، یعنی ستون دومش برای هوک هایی مثل آخرین ارسال و تگها و ... هست (برای همه همینطوریه)

من مد آخرین ارسالهای گروه سس (اسم قحطی بود! یاد سس مایونز میفتم همش =)) ) رو نصب کردم و هرکاری کردم مد ارسالهای اخیر خود آی از فروم جوری حذف بشه که مد گروه سس بتونه کل صفحه رو کامل پر کنه و انجمن یک ستون از چپ تا راست بشه، نشد

البته وقتی دکمه بست بالای مد رو بزنم، مدش حذف میشه و مد گروه سس جاشو پر میکنه ولی این حالت پیشفرض برای همه ی کاربرا نیست و برای کاربرایی که تنظیم نکنن، مد گروه سس یک ستون نشون داده میشه و دراز و نافرم میشه

مد خود آی رو غیرفعال کردم ولی باز دیدم جاش خالی مونده!

حذفشم کردم بازم دیدم جاش خالی مونده!

خلاصه ول کن قضیه نیست ظاهرا ...

راهی هست بتونم مد آخرین ارسالهای گروه سس رو جوری تنظیم کنم که، جای خالی مد آخرین ارسالهای آی رو پرکنه؟

post-421-0-42006800-1369628206.jpg

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطف کن لینک انجمنتو بده یه نگاهی بکنم چطور شده

توی پروفایلتونم لینک رو قرار بدید(توی فیلد مخصوصش) که در موقع نیاز از اونجا برداریم

• پسند 2
لینک ارسال

لینکتون اشتباهه عزیز

اینم مدرکش:

404 - برگه مورد نظر یافت نشد!

ما نمیتوانیم پیدا کنیم صفحه اصلی؟

• پسند 2
لینک ارسال

لینک خرابه، آدرس هست دیگه بفرما

Moalleman.ir/Forum

الان هردو کادر رو برداشتم، البته آخرین ارسال پیشفرض آی رو حذف کردم هرچی گشتمم نبود که دوباره نصب کنم

• پسند 1
لینک ارسال

توی تنظیمات پوسته skin width هست که باید درصد بهش داد، دادم ولی فقط قسمت هیدر رو کم و زیاد میکنه با بدنه ی انجمن کاری نداره

کسی میدونه چطوری باید توو قالب قسمت مربوط به اندازه ی طول بدنه ی انجمن رو پیدا کنم؟

• پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

طول بدنه ی انجمن رو پیدا کنم؟

:D طول یا عرض؟

همون tom christian یه افزونه داده برای width قالب.میتونی تست کنی.

تو تنیمات هوک این قالب که برای width داره برای بدنه اش هم هست احتمالا قالب دستکاری شده درست کار نمیکنه.به هر حال دقیقا منظورت رو بگو خود تاپیک های تو ی صفحه ی اصلی انجمن عرضشون زیاد شده چون شما هوک های اخرین ارسال ها و ... رو حذف کردی و ایندکستون چندان جالب نیست یا نه کمپلت عریض تر شن؟

اینو پیدا کن: تو یکی از استایل های قالب باید باشه.یا تو استایل دیفالت یا تو استایلی که سازندش گذاشته:

#content, .main_width

مقدار 50% رو برای این مورد افزایش بده.

• پسند 2
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

یوزر و پسوردت رو برام پ.خ کن برات ردیف کنم.

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...