رفتن به مطلب

انتقال از وردپرس به آی پی بورد

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

میخواستم بپرسم افزونه یا راهی برای انتقال مطالب از وردپرس به آی پی بورد هست یا نه

سپاس از همگی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شمادوست عزیز

توجه داشته باشید که Wordpress یک نرم افزار بلاگ است و IP.Board یک نرم افزار انجمن ساز! تبدیل دو چیز غیر هم نوع هم امکان پذیر نیست

اما...

در کنار نرم افزار IPB یه سری اپلیکیشن هایی ارائه شده با نام های IP.Content و IP.Blog که شباهت های بیشتری به نرم افزار Wordpress دارند

در نرم افزار تبدیل IPB هم امکان تبدیل WP به این دو اپلیکیشن فقط فراهم شده ، به این تصویر توجه کنید ، گویای همه چیز هست:

post-1053-0-22105900-1369592001.png

conversion_info.png

منبع: Convert to the IPS Community Suite

• پسند 2
لینک ارسال

اینها نمی تونن جای وردپرس رو بگیرن، سئوشون مشکل داره، وگرنه من از خدام بود از دست این وردپرس لعنتی درب و داغون بتونم خلاص بشم

• پسند 2
لینک ارسال

اینها نمی تونن جای وردپرس رو بگیرن، سئوشون مشکل داره، وگرنه من از خدام بود از دست این وردپرس لعنتی درب و داغون بتونم خلاص بشم

والله من از این وردپرس سئوی آنچنانی هم ندیدم، بعد از 5 سال کار با مطالب تماما تازه و بدون یک سطر کپی برداری و با رعایت خیلی از مسائل سئو باز هم توی کلمه کلیدی اصلیم اول نیستم

یک سوال، این IP.blog یه چیزیه رو IP.board نصب میشه؟ اگه اینطوری باشه خوبه

باز هم سپاس از شما

• پسند 1
لینک ارسال

ببینید سئو یک چیز علمی هست، چیز سختی هم نیست کافیه کارتو انجام بدی و یه سری تنظیماتو توجه کنی، من جواب گرفتم، توو کلمه کلیدیم رتبه 1 هستم، چند وقتی هم هست که اومدم سراغ وردپرس نتیجه خوب بوده تا الان

شما سایتتو چک کن شاید توو لیست سیاه باشه

اینکه میگم وردپرس برای سئو خوبه، یعنی تنظیمات اساسیش به خوبی با موتورهای جست و جو تنظیم شدست، البته اینو حرفه ای هاش میگن نه من!

آره یک پیوست (اپیلیکیشن) هست، من تستش نکردم ولی اساتید نظرشون بر این بوده که سئوش به وردپرس نمیرسه، البته این نسخه جدید رو نپرسیدم چطوره

• پسند 1
لینک ارسال

توجه داشته باشید که Wordpress یک نرم افزار بلاگ است و IP.Board یک نرم افزار انجمن ساز! تبدیل دو چیز غیر هم نوع هم امکان پذیر نیست

اما...

در کنار نرم افزار IPB یه سری اپلیکیشن هایی ارائه شده با نام های IP.Content و IP.Blog که شباهت های بیشتری به نرم افزار Wordpress دارند

در نرم افزار تبدیل IPB هم امکان تبدیل WP به این دو اپلیکیشن فقط فراهم شده ، به این تصویر توجه کنید ، گویای همه چیز هست:

سپاس از شما، حق با شماست ولی میشه اینطور برداشت کرد که نوشته های وبلاگ رو به یک شاخه انجمن تبدیل کنه، عنوان رو بزاره جای عنوان و مطلب رو هم بزاره توی بدنه مطلب، اینطوری قاعدتا نباید مشکلی باشه. حالا من باید یکی یکی مطالب رو از وردپرس کپی کنم بزارم توی انجمن، نمیخوام هم دوباره سیستم بلاگ رو امتحان کنم که برم سمت ip.blog به هر حال ممنون. راستی یه جا توی یه سایت خارجی دیدم که آنلاین این کار رو می کرد ولی پولی بود.

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...