رفتن به مطلب

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

من میخام تمام مطالبم تو انجمنی که با ویبولتین دارم رو به یه انجمنی که جدیدن رو یه سایت دیگه با آی پی برد زدم منتقل کنم .

دقیق مثلا اینجور میخام

یه موضوع درست کنم تو این جدیده و هرچی تو اون قدیمی هست رو تو اون موضوع منتقل کنم

اطلاعاتم تو انجمن ویبولتین بالاس موضوع ها 5,098 نوشته ها 24,085

اگه میشه افزونه ای چیزی که اینکارو میتونه بکنه معرفی کنید ممنون میشم من افزونه هایی پیدا کردم ولی برای تبدیل انجمن و این چیزا بود برای انتقال تعداد خاصی از مطالب پیدا نکردم .

همچنین یه افزونه برای انتقال کاربرا هم میخام فقط کاربرا رو باهاش منتقل کنم .

ویرایش شده توسط Ali.Graph
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز ،همچین چیزی که بتونه فقط مطالب رو انتقال بده فک نکنم بتونی پیداکنی ، ولی با Convert که در سایت موجود هست ابتدا می تونی تمام انجمن ها و موضوعات و کاربرهاتو انتقال بدی ، سپس از درون خود IPB موضوعات را درون یه انجمن جمع کنی (یعنی انتقال بدی)

اینم لینک cONVERTER :

http://ipsfarsi.com/files/file/68-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D9%87-IPB-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%87%D8%A7/

ویرایش شده توسط rmahdi11
لینک ارسال

اینو قبلا دیدم گفتم شاید چیزی برا اینکار بشه شبی همون بکاپ گرفتن مطالب و ریسور کردن تو سیستم دیگه گه وردپرس داره

لینک ارسال

• 8 ماه بعد...

سلام یه مشگلی دارم انشالله اگه خدا بخواد می خوام از وی بی به IPB کوچ کنم 

دارم تو لوکال تست میکنم  از انجمن هاستم بکاب کرفتم و توسط  converter  دارم مطالب رو تبدیل میکنم  در حال تبدبل موضوعات انجمن تبدیل شدن ولی تاپینگ ها و پست ها نمیشن میکه اول باید بی بی کد رو تبدیل کنید منم انجام میدم  وقتی میزنم میره واسه Loading...  ولی هیچ اتاقی نمی افته لطفا مدیران کمک کنن  .  یکی از دلایلی که می خوام بیام این انجمن میبینم پشتبانی خوبشه و به تمام کاربرا زود جواب داده میشه اگه هم کسی مایل باشه اطاعات هاستم رو میدم برام انجام بده  . باتشکر

• پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

خیلی ممنون از تعاریف که انجام دادین و خوش آمدید به آی پی بی فارسی...

لطف در ادامه تایک دیگران موضوع رو مطرح نکنید و در یک تاپیک جداگانه و در بخش پشتیبانی مطرح نمایید... :)

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...