رفتن به مطلب

انتقال از Social Engine

MirOmid

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و خسته نباشید آیا امکان نقل مکان :) از سوشیال انجین به ای پی بورد وجود دارد؟ بخصوص قسمت کاربری که دیگه نیازی به ثبت نام اعضاء نباشه و با اطلاعات قبلی خودشان وارد بشوند و ادامه فعالیتشون رو در آی پی بورد انجام بدن. ایا این امکان وجود دارد؟ با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فک نکنم بشه، یا حداقل تا الان کانورتوری براش ساخته نشده:

http://www.invisionpower.com/convert

حالا اگر فقط کاربرها را شاید بشه با همون دستورات sql منتقل کرد.

• پسند 1
لینک ارسال

فک نکنم بشه، یا حداقل تا الان کانورتوری براش ساخته نشده:

http://www.invisionpower.com/convert

حالا اگر فقط کاربرها را شاید بشه با همون دستورات sql منتقل کرد.

تشکر می کنم. پس میشه دقیقا بگید چطوری می تونم اینکار رو بکنم؟ همون کاربرها خیلی مهمه

لینک ارسال

البته یه راه دیگه هم هست. چون شما همه اطلاعات را نمی خواید.

تبدیل کنید به یه سیستم دیگه ای که کانورتورش به IPB هست. و بعدش به IPB تبدیل کنید...

صبر کنید وحید بیاد بهتر در این مورد می تونه کمکتون کنه، تجربه دارن.

• پسند 3
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

بهترین راه همونی هست که دوستم گفتن. ابتدا شما از سوشال به یک سیستم دیگه که قابلیت تبدیل به IPB رو داره تبدیل کنید. چون از طریق SQL دردسر زیادی برای خود شما بوجود می یاد.

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

با سلام :)

بهترین راه همونی هست که دوستم گفتن. ابتدا شما از سوشال به یک سیستم دیگه که قابلیت تبدیل به IPB رو داره تبدیل کنید. چون از طریق SQL دردسر زیادی برای خود شما بوجود می یاد.

موفق باشید

ممنونم از شما آقای نامنی گل. :) من نمی دونم چرا تغییرش دادم آی پی بورد رو به سوشیال. الانم می خوام برش گردونم به ای پی بورد. می بینی کار مارو :)

• پسند 1
لینک ارسال

آقای نامنی عزیز، من نمی دونم از کدوم پلاگین برای اینکار استفاده کنم . چیکار کنم به نظر شما؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

آقای نامنی عزیز، من نمی دونم از کدوم پلاگین برای اینکار استفاده کنم . چیکار کنم به نظر شما؟

واسه چه کاری ؟ والا من با سوشال انجین کار نکردم اطلاع ندارم که اونو می شه به چه سیستمی تبدیل کرد :(

• پسند 1
لینک ارسال

واسه چه کاری ؟ والا من با سوشال انجین کار نکردم اطلاع ندارم که اونو می شه به چه سیستمی تبدیل کرد :(

دارم دستی یوزرها رو وارد می کنم/. تشکر

• پسند 1
لینک ارسال

• 1 سال بعد...

سلام آقا کانکتوری چیزی نیومد برای ای پی بورد که بتونم از سوشیال انجین به آی پی بورد سویچ کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کمکمون کنید .......

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...