رفتن به مطلب

حجم آپلود

yanj

ارسال‌های توصیه شده

با سلام دوستان من چطور میتونم برای کاربران و مدیر حجم آپلود رو زیاد کنم ؟ از MANAGE GHURUPAM درست کردم ولی در اندازه 2 مگا بایت هست بیشتر نمیشه.

لطفا راهنماییم کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

اگه برای انجمن ها میخواین که باید از قسمت Member Groups در سربرگ global به قسمت Uploading مراجعه کنید و در قسمت Global Upload Limit کل فضایی که میخواین در اختیار گروه مورد نظرتون قرار بدین رو وارد کنید و در قسمت Per Post Upload Limit مقدار حجم لازم برای هر فایل رو مشخص کنید.

اگر هم میخواین در قسمت ip.downloadp حجم فایل های آپلودی رو تغییر بدین به این قسمت مراجعه کنید :other apps>ip.download>main>settings و مقدار Default maximum filesize (kB) رو به اندازه ی دلخواهتون تغییر بدین

• پسند 2
لینک ارسال

اگه برای انجمن ها میخواین که باید از قسمت Member Groups در سربرگ global به قسمت Uploading مراجعه کنید و در قسمت Global Upload Limit کل فضایی که میخواین در اختیار گروه مورد نظرتون قرار بدین رو وارد کنید و در قسمت Per Post Upload Limit مقدار حجم لازم برای هر فایل رو مشخص کنید.

اگر هم میخواین در قسمت ip.downloadp حجم فایل های آپلودی رو تغییر بدین به این قسمت مراجعه کنید :other apps>ip.download>main>settings و مقدار Default maximum filesize (kB) رو به اندازه ی دلخواهتون تغییر بدین

اين ها رو مشكل ندارم مشكل از اينجاست

(حداکثر حجم آپلودی برای هر فایل)

post-1450-0-61521700-1368368764_thumb.jp

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

اين ها رو مشكل ندارم مشكل از اينجاست

(حداکثر حجم آپلودی برای هر فایل)

به قسمت دوم جوابم دقت کنید دوست عزیز.

در قسمت Per Post Upload Limit مقدار حجم لازم برای هر فایل رو مشخص کنید.

مثلا اگر میخواین حجم هر فایل 3 مگ باشه باید توی این قسمت تعریف کنید که حجم هر فایل 3072 کیلوبایت باشه.

• پسند 3
لینک ارسال

• 4 ماه بعد...

من نمیتونم این بخش رو پیدا کنم باید کجا برم ؟

(پیدا کردم ممنون)

ویرایش شده توسط erza
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما مد دانلود نصب نکردین بخاطر همین اون قسمت نیست!

آدرس انجمن داخل پروفایلتون قرار بدید!

مشکل خودتونو در تاپیک جداگانه مطرح کنید

• پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...