رفتن به مطلب

لینک غیر مستقیم در ip download

u3f

ارسال‌های توصیه شده

دوستان ip.download یه امکان داره که بشه لینک فایل رو بش داد.

ایا امکانش هست که لینک مستقیم رو خود اسکریپت تبدیل کنه به یه لینک غیر مستقیم؟

لینک های فایل هایی که توش ارسال میشه غیر مستقیمه

اما وقتی واسه معرفی فایل به جای اپلود فایل لینک فایل رو میدم و کاربر میخواد دانلود کنه فایل رو با همون لینک مستقیم که دادم به یوزر میده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

غیر مستقیم نمی شه کرد ولی تا اونجایی که یادم می یاد می شه لینک رو به صورت Dynamic کرد تا به همون صورتی که شما وارد می کنید نمایش داده نشه.

برای اینکار در قسمت Security در IP.Downloads باید گزینه Use dynamic download urls رو انتخاب کنید. البته زمان هم می شه داد تا چقدر باشه. باید تست کنید ببینید عمل می کنه واسه لینک های ارسالی یا خیر.

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

ببین من یه سری فایل دارم که تو هیچ سایتی تو دنیا پیدا نمیشه و همیشه این فایل ها رو 3 - 4 تا سایت بیشتر نمیزارن و همه هم پولیه.

من فقط میخوام این فایل ها رو کاربران انجمنم دانلود کنن. یعنی کسی که از لینک میخواد دانلود بزنه تو سایتم عضو باشه. واسه همین میخوام که لینک مستقیم نباشه و یوزر واسه دانلود حتما یوزر نیم و پسورد بزنه

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ببین من یه سری فایل دارم که تو هیچ سایتی تو دنیا پیدا نمیشه و همیشه این فایل ها رو 3 - 4 تا سایت بیشتر نمیزارن و همه هم پولیه.

من فقط میخوام این فایل ها رو کاربران انجمنم دانلود کنن. یعنی کسی که از لینک میخواد دانلود بزنه تو سایتم عضو باشه. واسه همین میخوام که لینک مستقیم نباشه و یوزر واسه دانلود حتما یوزر نیم و پسورد بزنه

این شکلی خود سیستم این قابلیت رو داره کافیه توی IP.Downloads گزینه Anti Leech رو فعال کنید.

موفق باشید :)

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...