رفتن به مطلب

فارسی سازی ناقص

ReZa RooHaNi

ارسال‌های توصیه شده

ordbook.ir

برای فارسی سازی مشکل دارم فارسی شده ولی به طور ناقص و موقع ایمپورت کردن زبان هم یه صفحه سفید میاد سر در نمیارم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

روش های دیگه ی نصب فارسی ساز رو تست کن.به خاطر محدودیت های هاست شماست.تو پنل مدیریت وسط صفحه هیچ پیغام اخطاری که سربرگش صورتیه نمیبینید؟

لینک ارسال

نه والا منم چند روزه با ای پی بی کار میکنم چیزی ازش بلد نیستم اگه لطف کنید راهنماییم کنید بیاید کمکم کنید خیلی ممنون میشم

لینک ارسال

دوستان لطف کنند کمک این دوستمون بکنند

بنده نتونستم مشکلشون رو حل کنم

لینک ارسال

دوستانی که با اضافه کردن زبان مشکل دارن (که بسیار شایع هست این مشکل) بهترین کاری که براشون پیشنهاد میشه اضافه کردن دستی زبان با یه طرفند خاص هست که تازه کشفش کردم

اگه از دوستان کسی هنوز این مشکل رو داره و نتونسته که رفعش کنه بگه تا من آموززش کاملشو بذارم ، با این طرفند دیگه اضافه کردن زبان رد خور نداره

ویرایش شده توسط SaeedSeyfi
  • پسند 1
لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

اقا سعید این مشکل باز برا من پیش اومد خواهشا روشتون رو بذارید یا مشکل من رو حل کنید به صورت خصوصی

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

مشکل از هاست هست احیانا؟ چه خطایی میده؟

لینک ارسال

خطایی نمیده ولی وقتی فارسی سازی کردی دکمه SIGN UP و SIGN IN به غیر از این که فارسی نمیشن تازه محو میشن و بقیه سایت هم نصفه فارسی میشه

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

چون فارسی ساز کامل نصب نمیشه.safe mode در هاستت روشنه؟ اگه به cpanel دسترسی داری برو به php configuration و یه عکس ازش بذار ببینم.

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...