رفتن به مطلب

مدها و هوک‌های لازم؟!

apoosh

ارسال‌های توصیه شده

من به تازگی انجمن خودم رو با IPB‌بالا آوردم. فقط نمی‌دونم چه مدها و هوک‌هایی برای شروع لازم هست

لطفا اگر لیستی هست و یا اسامیش رو می‌دونید بگید تا نصب کنم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

هر فردی باید بسته به نیاز های خودش و نوع نیاز های کاربران سایتش امکاناتشو تکمیل کنه ، بنده و بقیه دوستان هم نمیتونیم تشخیص بدیم که شما به چه مد هایی نیاز دارید

پیشنهاد بنده اینه که یه سری به قسمت دریافت بزنید: http://ipsfarsi.com/files/ همه فایل ها و توضیحات تکمیلی اونها اونجا هست (بسته به ورژن آی پی بردتون میتونید دانلود و استفاده کنید(مطالعه بخش های آموزشی فراموش نشه ، شخصا پیشنهاد میکنم))

این قسمت هم بد نیس یه نگاهی بکنید: http://ipsfarsi.com/forum/19-%d9%85%d8%a7%da%98%d9%88%d9%84-%d9%87%d8%a7-%d9%88-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87/

• پسند 2
لینک ارسال

از راهنمایی شما بسیار ممنونم

یک سوال دیگه

آموزش فارسی یا حتی انگلیسی برای IPB سراغ ندارین؟ یه کم توی پنلش گیج می‌زنم و نیاز دارم که بیشتر یاد بگیرم

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

برای زبان انگلیسی هم سایت اصلی هست :

http://www.invisionpower.com/support/guides

• پسند 1
لینک ارسال

ممنون از پاسخ شما

اما یک سری مشکلات در انجمنم دارم. آدرس هست: Forum.itresan.com که شبیه به همین جا درست شده

مثلا نمی‌دونم چطوری باید زبانه خود سایت اصلی رو ایجاد بکنم. یعنی ایجاد می‌کنم، اما آدرس سایت رو نمی‌شه بهش داد!

سطح دسترسی مدیران واقعا داره اذیت می‌کنه و نمی‌دونم از کجا و چجوری اون سطحی که دوست دارم رو بهشون بدم!!

محل سکونت واسه فروم من خورده location و نمی‌دونم از کجا مثل اینجا درست بشه!!

خلاصه کلی سوال دیگه که اگر راهنمایی کنید، کمک بزرگی برای پیشبرد اونجا هست

با توجه به رنک مناسب آی‌تی‌رسان،من حتی حاضرم که بخاطر پشتیبانی شما، کار تبلیغ یا هر کمک دیگه‌ای که از دستم بر بیاد براتون انجام بدم!

افتتاح رسمی انجمن ۱۰ اردیبهشت هست و باید تا قبل از این تاریخ، باگ‌هاش گرفته بشه...

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام.شما برای هر مشکل باید تاپیک جداگانه ارسال کنید و همینطور قبل از ارسال تاپیک حتما در مورد مشکلتون جست و جو کنید و اگه در انجمن ها نبود بعدا اقدام به ارسال تاپیک کنید.تـــــشکر

مثلا نمی‌دونم چطوری باید زبانه خود سایت اصلی رو ایجاد بکنم. یعنی ایجاد می‌کنم، اما آدرس سایت رو نمی‌شه بهش داد!

از پنل مدیریت از تب seystem به قسمت system setting برین و از قسمت general configuration در قسمت Website address آدرس وبسایت و یا صفحه ی اصلی و در کادر Website name نام نمایشی رو وارد کنید

سطح دسترسی مدیران واقعا داره اذیت می‌کنه و نمی‌دونم از کجا و چجوری اون سطحی که دوست دارم رو بهشون بدم!!

از تب members به قسمت member gorups>Manage Member Permissions برین و از طریق گزینه edit میتونید دسترسی کل گروه ها رو ویرایش کنید.

محل سکونت واسه فروم من خورده location و نمی‌دونم از کجا مثل اینجا درست بشه!!

از تب members به قسمت Custom Profile Fields مراجعه کنید.روبروی location گزینه ی edit رو بزنید و در کادر Field Title به جای location محل سکونت یا هر چیز دیگه ای وارد کنید و تنظیمات رو ذخیره کنید

• پسند 2
لینک ارسال

بسیار از پاسخ‌هاتون ممنونم

البته من اگر بخوام برای هر مشکل یک تاپیک بزنم، فکر کنم انجمن رو خیلی بی جهت برای برخی موارد ساده شلوغ بکنم

در ارتباط با جواب‌ها، این مورد اول رو انجام دادم (خیلی هم برام مهمه) اما آدرس سایت رو بعد از آدرس انجمن میندازه و رسما هیچ جا نمی‌ره! یعنی من می‌زنم تو اون فیلد www.itresan.com اما می‌ره به forum.itresan.com/www.itresan.com

نمی‌دونم چطوری آدرس این فروم رو بردارم!

برای اون مورد تنظیم دسترسی‌ها هم، من این گزینه رو دیدم، اما مشکل اینه که آپشن‌ها خیلی محدودن! کلا برای هر بخش ۶ تا آپشن الکی داره! مثلا من می‌خوام یک مدیر بتونه همه پست‌ها رو ویرایش کنه، یکی بتونه تاپیک‌ها رو منتقل کنه، یکی توانایی اخراج داشته باشه، یکی فقط پست‌ها رو ویرایش کنه! منظورم اینجور تنظیمات هست که نمی‌دونم از کجا باید درست کنم؟!

ویرایش شده توسط apoosh
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
البته من اگر بخوام برای هر مشکل یک تاپیک بزنم، فکر کنم انجمن رو خیلی بی جهت برای برخی موارد ساده شلوغ بکنم

خیلی از مشکلاتی که شما باهاشون مواجه میشید سایر اعضا هم قبلا روبرو شدن با این مشکلات و در انجمن موجود هست و اگه جست و جو کنید می تونید به جوابتون برسید و نیازی به تاپیک جدید نیست دوست عزیز

در ارتباط با جواب‌ها، این مورد اول رو انجام دادم (خیلی هم برام مهمه) اما آدرس سایت رو بعد از آدرس انجمن میندازه و رسما هیچ جا نمی‌ره! یعنی من می‌زنم تو اون فیلد www.itresan.com اما می‌ره به forum.itresan.com/www.itresan.com

نمی‌دونم چطوری آدرس این فروم رو بردارم!

آدرستون رو بدون www و با http:// وارد کنید

برای اون مورد تنظیم دسترسی‌ها هم، من این گزینه رو دیدم، اما مشکل اینه که آپشن‌ها خیلی محدودن! کلا برای هر بخش ۶ تا آپشن الکی داره! مثلا من می‌خوام یک مدیر بتونه همه پست‌ها رو ویرایش کنه، یکی بتونه تاپیک‌ها رو منتقل کنه، یکی توانایی اخراج داشته باشه، یکی فقط پست‌ها رو ویرایش کنه! منظورم اینجور تنظیمات هست که نمی‌دونم از کجا باید درست کنم؟!

برای این مورد شما وقتی گروه رو ایجاد می کنید از قسمت تنظیماتی که حین ویرایش و یا ساخت گروه پیش رو دارین می تونید به این مسئله بپردازین که کدوم گروه چه کاری انجام بده

• پسند 2
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...