رفتن به مطلب

چطور در IP Download برای فایل های خودم عکس ، اندازه و نمونه screenshot تعیین کنم ؟

ee_persian

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

1- من می خوام حجم فایل های آپلودی در سیستم IP download رو بیشتر کنم (مثلاً از 2 مگابایت فعلی بکنم 10 مگابایت ) چطور میشه ؟

2- چطور برای فایل عکس اصلی تعیین کنم ؟

3- چطور برای فایل عکس های ثانویه تعیین کنم ؟ مثلا بخوام چندتا عکس رو از یه برنامه در کنار یا زیر فایل دریافتی نشون بدم

...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همه الان درگیرند دوست عزیز.این رفت پایین من ندیدمش دیگه.

1- system settings - IPS apps - ip download setting

2 - از تب other apps برنامه دانلود رو انتخاب کنید و از سمت چپش به category برید .اگه از اول بخواید بخش بسازید که تنظیماتشو برات میاره.اگر بخش رو قبلا ساختید که تو همون category از سمت راست رو بخش مربوطه کلیک کن برای ادیت.حالا 5-6 تا تب هست که تو هرکدوم تنظیمات هست میتونی تعیین کنی.

Allow screenshots in this category?

رو یس قرار بدید.

Require screenshots in this category?

هم شات رو برای فایلها الزامی میکنه.

3 - موقع افزودن فایل سکرین شات رو اپلود کنید اگر یه عکس باشه که خود به خود تصویر اون فایل میشه.اگر چند تا تصویر براش انتخاب کنید بعد از اپلود رو اونی که میخواید تصویر فایل باشه کلیک کنید.بقیه به عنوان تصاویر دیگه زیر اون فایل اضافه میشن.

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

من فایل های عکس رو بخوبی اپلود میکنم ولی هیچ کدوم رو بعد از آپلود نشون نمیده

علت چیه ؟

لینک ارسال

این هوک رو تست کنید، اینجا هم همچین مشکلی داشت مجبور شدیم عکس ها رو به صورت مستقیم بزاریم

ssfod(1).zip

• پسند 2
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

این هوک رو تست کنید، اینجا هم همچین مشکلی داشت مجبور شدیم عکس ها رو به صورت مستقیم بزاریم

واقعا تشکر منم این مشکل رو داشتم و با نصب این هوک درست شد

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...