رفتن به مطلب

مشکل ارسال نشدن پیغام خصوصی

ارسال‌های توصیه شده

سلام خسته نباشید

دوستان من متوجه شدم که تو تالارم کلا پیغام خصوصی غیرفعاله...در صورتی که تو مدیریت گروه ها Can use PM system همه Yes هستند. مشکل از کجاست؟ کجارو باید دستکاری کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...
  • بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

منظورتون رو از غیرفعال متوجه نشدم. وارد بخش پیغام خصوصی می شید پیغامی می ده؟ اروری هست ؟ صفحه لود نمی شه ؟ هزاران امکان هست. لطفا ذکر کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

با سلام :)

منظورتون رو از غیرفعال متوجه نشدم. وارد بخش پیغام خصوصی می شید پیغامی می ده؟ اروری هست ؟ صفحه لود نمی شه ؟ هزاران امکان هست. لطفا ذکر کنید.

موفق باشید

سلام

وقتی فرم پیغام رو کامل میکنی و روی ارسال کلیک میکنی یه چنین پیغامی با کادر قرمز نمایان میشه :

"نام کاربری username نمی تواند پیغامی دریافت نماید"

لینک ارسال

سلام.این پیام به خاطر اینه که کاربر مورد نظر تایید نشده و گروه کاربریش validiting هست و دسترسی نداره.

همه ی گروه های کاربری این مشکل رو دارن...حتی ادمین...نه میتونه پیغام بده و نه میتونه پیغام دریافت کنه...

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

به قسمت Member Groups > Manage Member Groups برید و گروه های کاربری رو تک تک انتخاب کنید و در تب Global مطمئن بشید در قسمت Personal Messages گزینه Can use PM system روی YES قرار داره .

موفق باشید

لینک ارسال

به قسمت Member Groups > Manage Member Groups برید و گروه های کاربری رو تک تک انتخاب کنید و در تب Global مطمئن بشید در قسمت Personal Messages گزینه Can use PM system روی YES قرار داره .

موفق باشید

دفیقا این قسمت هم درسته و Can use PM system روی YES قرار داره...برای تمام گروههایی که میخوام از PM System استفاده کنند...

ویرایش شده توسط nimait70
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

این قسمت رو هم چک کنید :

System Settings > Members > Personal Message Set-up

تعداد پیغام خصوصی ها چقدر هست؟

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...