رفتن به مطلب

ست کردن IPB با وردپرس

Kdforf

ارسال‌های توصیه شده

با سلام،

در راستای همگام سازی IPB با وردپرس خیلی توی سایت های فارسی و انگلیسی جست وجو کردم ولی متاسفانه به نتیجه قابل قبولی نرسیدم. یک افزونه وردپرس برای این کار موجود است که برای اجرا نیاز به IONCUBE داره که فعلا هیچ کدوم از سرویس های میزبانی وب این امکان رو ارائه نمیدن.

یک روش دیگه هم داخل همین سایت توضیح داده شده بود که اصلا به کل کار نمیکرد ....

دوستان لطفا اگر کسی روشی میشناسه مطرح کنه!

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 24
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

این فایل: https://github.com/skinod/joomlabridge/blob/master/admin/sources/loginauth/joomla/auth.php

با سلام، در راستای همگام سازی IPB با وردپرس خیلی توی سایت های فارسی و انگلیسی جست وجو کردم ولی متاسفانه به نتیجه قابل قبولی نرسیدم. یک افزونه وردپرس برای این کار موجود است که برای اجرا نیاز به IONCUB

از اون استفاده نکنید، سیستم IPB 3.4 یه چیز جلب گذاشته از اون استفاده میکنیم، فعلا واسه جوملا سجاد نوشته تا یکی دو هفته دیگه هم واسه وردپرس میده دیگه منت اون خاک برسر رو نمیکشید، البته فعلا در حد ساده

یک افزونه برای این کار تو بخش دانلود پیدا کردم به اسم ipbwi که متاسفانه ناقص هست اگر امکانش هست نسخه کامل این افزونه رو قرار بدید :)

لینک ارسال

از اون استفاده نکنید، سیستم IPB 3.4 یه چیز جلب گذاشته از اون استفاده میکنیم، فعلا واسه جوملا سجاد نوشته تا یکی دو هفته دیگه هم واسه وردپرس میده دیگه منت اون خاک برسر رو نمیکشید، البته فعلا در حد ساده میفرسته بعدا گسترشش میده.

سجاد ؟! کجایی عزیز

• پسند 1
لینک ارسال

خوب اگر امکانش هست افزونه جوملا را قرار بدید شاید خودمون تونستیم به وردپرس تبدیلش کنیم ...

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...