رفتن به مطلب

مشکل در باز کردن سایت پس از انتقال به سرور مجازی

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت تمامی شما دوستان عزیز

بنده سایتمرو به یه سرور مجازی منتقل کردم اما پس از انتقال دیگه آدرس هیچ کدام از صفحات بجز صفحه مدیریت باز نمیشه(کاملا سفید) ، لطفا منو راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 26
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

برو تو آموزشها اونجا پیدا میکنی.چون ادرس دهی فایل تو هاست قبلی با سرور فرق داره.برو تو بخش اموزش

• مدیر کل بازنشسته سایت

conf_global.php رو ویرایش کردین؟

لینک ارسال

conf_global.php رو ویرایش کردین؟

هیچ کدوم از تنظیمات نیازی به ویرایش نداشت ، چونکه بنده به صورت کامل از کنترل پنل بک آپ گرفته بودم و به همون صورت بازگردانی کردم
لینک ارسال

برو تو آموزشها اونجا پیدا میکنی.چون ادرس دهی فایل تو هاست قبلی با سرور فرق داره.برو تو بخش اموزش

لطف کنید لینک بدید ، موضوعی که منظورتون بود رو پیدا نکردم
لینک ارسال

اموزش تغییر ادرس انجمن.به کارت میاد هرچند ادرس سایتت همونه.تو system setting باید path و ... رو درست کنی و با سرور جدید منطبق کنی.

server error میده الان.ادرس دهی دیفات رو بوسیله ی httaccess تغییر داده بودی؟ تو تنظیمات seo & url ؟؟؟

cookie ها رو هم باید از تو همون system setting تنظیماتشو آپدیت کنی

لینک ارسال

اموزش تغییر ادرس انجمن.به کارت میاد هرچند ادرس سایتت همونه.تو system setting باید path و ... رو درست کنی و با سرور جدید منطبق کنی.

server error میده الان.ادرس دهی دیفات رو بوسیله ی httaccess تغییر داده بودی؟ تو تنظیمات seo & url ؟؟؟

cookie ها رو هم باید از تو همون system setting تنظیماتشو آپدیت کنی

زیر همون قسمتی که path رو میخواد یه آدرس رو پیشنهاد میکنه پث رو روی همون آدرس پیشنهادی گذاشتم

httaccess رو هم تقییر نداده بودم

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...