رفتن به مطلب

چند سوال مهم

ارسال‌های توصیه شده

شرمنده خصوصی فرستادم براتون.

دوستان من هوک آحرین ارسالی هارو دانلود کردم نصبش میکنم اصلا انگار نه انگار ! توی سیستم ستینگ هوک ها هیچی نیست اونجا ! توی انجمنم هیچ چیزی نمیاد

هوکی که میاد تو سایدبار

چجوری توی انجمنم از این اخطار های قرمز یا سبز یا آبی بزارم مثل همینجا ؟ که پیامو توش مینویسین ؟

مورد اول :

به بخش System Settings رفته و در سربرگ Hooks روی SOS33 Recent Topics کلیک کنید.

سپس در بخش Groups ، گروه هایی رو که مایلید تاپیک های جدید رو ببینند رو انتخاب و روی Update Settings کلیک کنید.

مورد دوم :

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 34
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام برو به بخش look & feel بعدشم به manage language روی option زبان مورد نظرت کلیک کن...translate in admin CP رو انتخاب کن در قسمت find متن مورد نظرت رو بنویس... بعد توی باکس رو به روش متن جد

Members -> Member groups -> Manage Member groups

نه داداش دقیقا نمیدونم در مورد سوال اول باید بگم که "گروه های کاربری" رو در در بخش دریافت جستجو کن...یه سری مد میاد ببین کدوم به دردت میخوره!!

داداش گلم

به بخش System Settings رفته و در سربرگ Hooks روی SOS33 Recent Topics کلیک کنید.
هیچی نیست ! نصبشم کردم ولی نمیاد چیزی !
لینک ارسال

نصب نشده عزیز. مگه میشه نصب بشه و چیزی اضافه نشه.

نمیدونم داداش دوباره تست میکنم.

یه سوال دیگه من باید برای آمارگیر انجمن چیکار کنم ؟ آمارگیر داره دقیق همه چیرو بگه یا باید مثل وبگذر کد بزارم ؟ اگه اینطوریه میشه بگین کجای قالب باید کد آمارگیرو بزارم ممنون میشم.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

بهترین آمارگیر گوگل آنالیز هست که می تونید استفاده کنید علاوه بر اون آمار انجمن هم می تونید از بخش stats نگاه کنید.

لینک ارسال

با سلام :)

بهترین آمارگیر گوگل آنالیز هست که می تونید استفاده کنید علاوه بر اون آمار انجمن هم می تونید از بخش stats نگاه کنید.

میشه بگین از گوگل آنالیز چطور میشه استفاده کرد و از کجا گیرش بیارم ؟ این بخشی که گفتین کجاست ؟ من آمار بازدید هارو میخوام
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

میشه بگین از گوگل آنالیز چطور میشه استفاده کرد و از کجا گیرش بیارم ؟ این بخشی که گفتین کجاست ؟ من آمار بازدید هارو میخوام

www.google.com/analytics/

روی stat & logs در بالای صفحات مدیریت کلیک کنید :)

• پسند 1
لینک ارسال

یه سوال امکانش هست من که مدیر کلم بتونم پیام خصوصی های کاربران رو بخونم ؟؟ اخه یه رفتار های مشکوکی تو انجمنم داره خصوصی میشه بین کاربرا برای این میگم

لینک ارسال

من وقتی روی وی بی بودم یه هک بود میشد مدیر کل بره تو یوزر کاربرا همه چیرو هم میتونستم چک کنم ای پی بی این هکو نداره که بریم تو یوزر اعضا ؟

به نظر من اخلاقی بودن کار مهم تر از امنیت نیست ! بعضی ها تو خصوصیشون نقشه میکشن انجمن رو از بین ببرن من یبار این بلا سرم اومده برای همین گفتم اینو

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...