رفتن به مطلب

چند سوال مهم

ارسال‌های توصیه شده

چه مدی رو باید نصب کنم تا گروه های کاربری بیان پایین انجمن ؟ مثل همینجا.

چه مدی باید استفاده کنم تا بلوک کنار انجمن بهش اضافه بشه مثلا میخوام آخرین ارسالا بیاد اطلاعیه و ... مثل انجمن های دیگه .

چجوری کلا بلوک رو میشه برداشتش ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 34
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام برو به بخش look & feel بعدشم به manage language روی option زبان مورد نظرت کلیک کن...translate in admin CP رو انتخاب کن در قسمت find متن مورد نظرت رو بنویس... بعد توی باکس رو به روش متن جد

Members -> Member groups -> Manage Member groups

نه داداش دقیقا نمیدونم در مورد سوال اول باید بگم که "گروه های کاربری" رو در در بخش دریافت جستجو کن...یه سری مد میاد ببین کدوم به دردت میخوره!!

چجوری گروه های کاربری جدید ایجاد کنم ؟

کاربران ویژه VIP چجوری ایجاد کنم ؟

Members -> Member groups -> Manage Member groups

• پسند 2
لینک ارسال

چه مدی باید استفاده کنم تا بلوک کنار انجمن بهش اضافه بشه مثلا میخوام آخرین ارسالا بیاد اطلاعیه و ... مثل انجمن های دیگه .

نه داداش دقیقا نمیدونم

در مورد سوال اول باید بگم که "گروه های کاربری" رو در در بخش دریافت جستجو کن...یه سری مد میاد ببین کدوم به دردت میخوره!!

• پسند 2
لینک ارسال

مدی هست که وقتی کاربران عضو میشن بلافاصله بهشون پیام خصوصی بزنه و چیزی که میخوام رو بگه ؟

لینک ارسال

Group Name Indicator - انجمن پشتیبانی IPB فارسی

برای برداشتن بلوک باید اون مد رو در قسمت Manage Hooks غیرفعال کنید. البته بستگی به خود مد هم داره. چون بعضی مد ها این قابلیت رو به شما میدن که بدون غیرفعال کردن مد ، قسمت سایدبار اون مد رو از توی تنظیمات خودش غیرفعال کنید.

بلوک Recent Topics اگه اشتباه نکنم بطور پیشفرض خودش نصبه بعنوان بلوک تو سایدبار.

مدی هست که وقتی کاربران عضو میشن بلافاصله بهشون پیام خصوصی بزنه و چیزی که میخوام رو بگه ؟

(M32) Auto Welcome Members v2.1.0 - انجمن پشتیبانی IPB فارسی

• پسند 1
لینک ارسال

مرسی داداش ! یه سوال دیگه از کجا زمان اینو عوض کنم ؟ میخوام بزارمش روی 24 ساعت گذشته

35 کاربر آنلاین (در 15 دقیقه گذشته)

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

قوانین انجمن ها

در صورتی که پس از 72 ساعت پاسخی در انجمن دریافت نکردید اقدام به ارسال پست نمایید در غیر این صورت برای بار اول به شما هشدار و در بار دوم دسترسی شما محدود خواهد شد.

مرسی داداش ! یه سوال دیگه از کجا زمان اینو عوض کنم ؟ میخوام بزارمش روی 24 ساعت گذشته

System Setting > Advanced < CPU Saving & Optimization Cut off for active user display [in minutes]

• پسند 2
لینک ارسال

شرمنده خصوصی فرستادم براتون.

دوستان من هوک آحرین ارسالی هارو دانلود کردم نصبش میکنم اصلا انگار نه انگار ! توی سیستم ستینگ هوک ها هیچی نیست اونجا ! توی انجمنم هیچ چیزی نمیاد

هوکی که میاد تو سایدبار

چجوری توی انجمنم از این اخطار های قرمز یا سبز یا آبی بزارم مثل همینجا ؟ که پیامو توش مینویسین ؟

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...