رفتن به مطلب

چند سوال مهم

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

دوستان چرا توی انجمنم هربار میخوام دسترسی هایه یه تالارو دوباره ادیت کنم تالارش از اول ساخته میشه ؟؟؟ من میخوام همون تالار ادیت بشه چیکار کنم ؟؟

بخش چت باکس سایتم این ارور رو میده باید چیکار کنم ؟ فعلا چت برای استفاده توسط مدیریت محیا نشده است.

قوانین وبلاگ رو باید از کجا بزارم ؟؟

من میخوام یه پرتال داشته باشم مثلا بالاش نوشته باشه صفحه سایت بعدش مثل یه وبلاگ حبری باشه وقتی میزنن رو انجمن بیاد تو انجمن ولی همشون IPB میخوام باشن من یه سایتیرو دیدم سایتو انجمن با هم بود همشم ای پی بی بود

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 34
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام برو به بخش look & feel بعدشم به manage language روی option زبان مورد نظرت کلیک کن...translate in admin CP رو انتخاب کن در قسمت find متن مورد نظرت رو بنویس... بعد توی باکس رو به روش متن جد

Members -> Member groups -> Manage Member groups

نه داداش دقیقا نمیدونم در مورد سوال اول باید بگم که "گروه های کاربری" رو در در بخش دریافت جستجو کن...یه سری مد میاد ببین کدوم به دردت میخوره!!

چت باکسو درستش کردم ولی یه سوال میشه بگین چجوری باید اسمشو عوض کنم ؟ میخوام مثل اینجا بزارمش اتاق چت

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

دوستان چرا توی انجمنم هربار میخوام دسترسی هایه یه تالارو دوباره ادیت کنم تالارش از اول ساخته میشه ؟؟؟ من میخوام همون تالار ادیت بشه چیکار کنم ؟؟

پیغام suhosin در صفحه اول مدیریت شما نمایش داده می شه ؟

قوانین وبلاگ رو باید از کجا بزارم ؟؟

در بخش مدیریت انجمن کلمه rule رو جستجو کنید.

من میخوام یه پرتال داشته باشم مثلا بالاش نوشته باشه صفحه سایت بعدش مثل یه وبلاگ حبری باشه وقتی میزنن رو انجمن بیاد تو انجمن ولی همشون IPB میخوام باشن من یه سایتیرو دیدم سایتو انجمن با هم بود همشم ای پی بی بود

باید از IP.Content استفاده کنید :)

یه سوال میشه بگین چجوری باید اسمشو عوض کنم ؟ میخوام مثل اینجا بزارمش اتاق چت

Shoutbox title رو هر اسمی که می خواید بگذارید

موفق باشید

لینک ارسال

با سلام :)

پیغام suhosin در صفحه اول مدیریت شما نمایش داده می شه ؟

موفق باشید

نه نیستش این خیلی رو اعصابمه همش باید از اول بسازم :((

لینک ارسال

این نوشته رو چطوری عوض کنم ؟ این نوشته ی قرمز چیه ؟؟ اینو نوشته

No moderators have been added, to add one go to the Admin CP -> Other Apps -> Shoutbox -> Management -> Manage Moderators page!

8qe5wvxvpbqouqjdro2a.jpg

آموزش کا با پرتال هم میشه بگید ممنون میشم اگه میشه بگید چطوری آدرس پرتال رو بزارم http://www.simulatorgame.ir/ و آدرس انجمن رو بزارم http://www.simulatorgame.ir/forum

راستی من شمسی ساز میخوام یکی منو کاربر ویژه کنه انجمنم هم میتونین ببینین که درستش کردم

لینک ارسال

این نوشته رو چطوری عوض کنم ؟ این نوشته ی قرمز چیه ؟؟ اینو نوشته

No moderators have been added, to add one go to the Admin CP -> Other Apps -> Shoutbox -> Management -> Manage Moderators page!

8qe5wvxvpbqouqjdro2a.jpg

آموزش کا با پرتال هم میشه بگید ممنون میشم اگه میشه بگید چطوری آدرس پرتال رو بزارم http://www.simulatorgame.ir/ و آدرس انجمن رو بزارم http://www.simulatorgame.ir/forum

سلام

برو به بخش look & feel بعدشم به manage language

روی option زبان مورد نظرت کلیک کن...translate in admin CP رو انتخاب کن

در قسمت find متن مورد نظرت رو بنویس...

بعد توی باکس رو به روش متن جدیدی که میخوای قرار بدی رو بذار

راستی من شمسی ساز میخوام یکی منو کاربر ویژه کنه انجمنم هم میتونین ببینین که درستش کردم

• پسند 2
لینک ارسال

چجوری پیامای توی چت باکسو پاک کنم ؟

به همون مسیری که گفته برو :

Admin CP -> Other Apps -> Shoutbox -> Management -> Manage Moderators page

مدیر تعریف کن واسش...دیگه از این دفعه کنار هر پیام واسه مدیر یه امکان پاک کردن پیام میاد.

• پسند 1
لینک ارسال

داداش از کمکات واقعا ممنونم ای دی یاهو نداری بدی قشنگ سوالامو بپرسم ؟ سوالای ریز ریزه ولی مهم دارم اگه ای دی نداری بگو همینجا بپرسم

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...