رفتن به مطلب

مشکل با راست چین بودن در مدیریت

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من تازه IPB را نصب کردم و طبق آموزش های شما فارسی سازی رو نصب کردم فقط تنها مشکلی که دارم با راستچین نشدن مدیریت است. لطفا کمک کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

راستچینش که آمادست.ولی صلاح دیدم فارسی نشه.همون انگلیسی بهتره.دلیلش دیگه تابلوئه.فارسی بیشتر باعث میشه ادم گیج بشه چون خیلی از اصطلاحات تو پنل مدیریت اصلا معادل فارسی هم ندارن!!!اگردم دارن مفهومش با عملی که انجام میده خیلی فرق میکنه!!!

• پسند 2
لینک ارسال

منظورم AdminPanel نیست منظور من زمانی هست که مدیر اصلی سایت وارد می شود به تصویر زیر نگاه کنید.

post-904-0-96750600-1354915346_thumb.png

من یک مدیر دیگر هم ساختم ولی مدیر جدید دیگر مشکلی ندارد در حالی که مدیر اصلی هنوز مشکل دارد.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

چک کنید زبان فارسی روی Display right to left تنظیم شده باشه. شما هم زبانی رو انتخاب کنید همون مدیر انتخاب کرده.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

با سلام :)

چک کنید زبان فارسی روی Display right to left تنظیم شده باشه. شما هم زبانی رو انتخاب کنید همون مدیر انتخاب کرده.

موفق باشید

این کار ها را هم انجام دادم زبان راست چین بود و زبان هم درست است ولی باز هم مشکل پا برجاست

لینک ارسال

به قسمت Manage Languages رفته و تنظیمات رو مثل عکس زیر وارد کنید و سپس روی Swap Language Choice کلیک کنید :

post-624-0-08154100-1354965268.png

• پسند 1
لینک ارسال

به قسمت Manage Languages رفته و تنظیمات رو مثل عکس زیر وارد کنید و سپس روی Swap Language Choice کلیک کنید :

post-624-0-08154100-1354965268.png

من گفتم که تمام کار هایی رو که برای فارسی سازی گفته شده بود انجام دادم ولی باز هم این کار رو انجام دادم ولی هنوز هم مشکل وجود دارد. لطفا راه حل کارآمد تری ارائه دهید. متشکرم

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اقا از طریق پ.خ یوز و پس ادمین رو برام بفرستید بنده چک کنم. :)

سعید جان بعد از اینکه مشکل رفع شد لطفا اینجا دلیلش رو ذکر کن :)

مرسی

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...