رفتن به مطلب

آموزش نصب IP.Download

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان، می خواستم مراحل نصب IP.Downloads رو اگه امکان داره برای من بگین. با تشکر از

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 هفته بعد...

سلام آقا وحید، من طبق گفته شما IP.Downloads رو نصب کردم ولی مشکلی که دارم اینه که موقع آپلود فایل منتقل میشه به آپلود سنتر من که خودش یک سامانه دیگه هست، امکان داره راهنمائی بفرمائید؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام آقا وحید، من طبق گفته شما IP.Downloads رو نصب کردم ولی مشکلی که دارم اینه که موقع آپلود فایل منتقل میشه به آپلود سنتر من که خودش یک سامانه دیگه هست، امکان داره راهنمائی بفرمائید؟

IP.Downloads شما هر جا نصب شده باشه فایل ها به همون جا منتقل می شه . فعلا متاسفانه امکان انتقال فیزیکی فایل ها به سرور دیگه ای خارج از جایی که IP.D نصب شده نیست.

موفق باشید :)

• پسند 3
لینک ارسال

آقا وحید مثل اینکه من نتونستم کامل بیان کنم، منظورم اینه که وقتی فایل رو انتخاب می کنم تا آپلود بشه در قسمت پائین که می خواهم "افزودن فایل ارسالی" رو بزنم عوض اینکه مراحل تکمیل بشه صفحه آپلود سنتر من http://upload.mysite.com باز میشه، اصلاً خیلی تعجب می کنم، آیا همچین چیزی امکان داره؟ و فایلی که آپلود کردم هم پاک می شه.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

مرورگر تون رو عوض کنید بعد تست کنید.

• پسند 1
لینک ارسال

آقا وحید مرورگر رو هم عوض کردم ولی باز همون مشکل، اصلاً وقتی موس را میزارم روی کلید "افزودن فایل ارسالی" آدرس آپلود سنتر منو میاره، به نظر شما از اول نصب کنم درست میشه؟

1354295419671.jpg

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

دوباره نصب کنید این دفعه حتما دقت کنید که آدرس ها موقع نصب صحیح باشند و از یک دیتابیس مشترک هم استفاده نکنید.

موفق باشید :)

• پسند 1
لینک ارسال

من 2 بار از اول نصب کردم، از 2 تا ورژن پائین تر هم استفاده کردم ولی باز همان مشکل، همه چیز بخوبی کار می کنه ولی در قسمت آخر که باید "افزودن فایل ارسالی" رو بزنم لینک سایت دیگه رو واسم باز میکنه، شاید اگه بی خیال بشم بهتره :(

این هم لینکی که واسه من میاره: http://up.palringo.eu/index.php?app=downloads&module=post&section=submit&do=add_start

ویرایش شده توسط amir christ
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من از یک چیز میترسم که سیستم شما یا هاست شما هک نشده باشه ! چون آدرس ها اصلا relative نیستن !!!!!

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...